Як оплатити МИТЬ-кредит через банківську карту?

523

Завдяки зверненню до мікрофінансову організацію МигКредит, отримати позику можна в мінімально короткі терміни і незалежно від регіону проживання. Для узгодження достатньо вказати параметри кредиту та надіслати онлайн-запит з офіційного сайту компанії МигКредит. Оплата банківською картою боргу за позикою робить співробітництво з МФО особливо комфортним і зручним.

Особливості програм МигКредит

Позика, оформлений в МигКредите, має свої переваги і недоліки. На відміну від стандартних кредитних пропозицій банків, програми МигКредита розраховані на більш короткий період погашення, а відсоток переплати набагато вище. З іншого боку, кошти можуть бути надані набагато більшому колу позичальників, без вимоги від них додаткових довідок і документів, що підтверджують платоспроможність і відповідальність платників.

Співпраця з цією МФО є оптимальним виходом для людей, допускали в минулому численні прострочення по кредитах. Компанія з готовністю кредитує позичальників, чия кредитна історія залишає бажати кращого. Натомість потрібно вчасно внести оплату і закрити борг, заплативши відсотки, що набігли.

Особливе ставлення в організації до клієнтам, які користуються послугами мікрокредитування на постійній основі. Для успішних кандидатів, вчасно погасили всі взяті на себе кредитні зобов’язання, МигКредит надасть особливо вигідні пропозиції зі зниженим відсотком.

Відмінною рисою мікропозик є необов’язковість відкриття окремого рахунку та емісії картки для перерахування позичених коштів. Для позичальника досить мати звичайну пластикову картку, емітовану в іншій фінансовій установі. Повернення позики також проводиться за допомогою картки або будь-яким іншим зручним шляхом.

Способи внесення коштів в рахунок оплати боргу

Кредитні зобов’язання в рамках програм мікрофінансування відрізняються мінімальними термінами погашення, тому важливо знати точні дати для внесення платежів у рахунок закриття боргу.

Існує безліч різноманітних способів, як оплатити кредитний борг без стягування додаткової комісії:

 • Мережі магазинів «Зв’язковий», «Евросеть» з моментальним зарахуванням на рахунок.
 • Використання платіжних терміналів «Кіберплат», «Елекснет», Qiwi, платіжних систем «Контакт», «Лідер».
 • При оформленні переказу через банк на зарахування коштів може знадобитися до 5 робочих днів, що потрібно враховувати при плануванні платежів за микрозайму.
 • За допомогою банківських дебетових карток «Віза», «МастерКард», «Світ» можна моментально зЕкшн снити платіж, не оплачуючи комісії.
 • Опис процедури оплати карткою

  Існує два простих варіанти перерахувати кошти з дебетової карти у рахунок сплати позики:

  • на офіційному порталі організації з допомогою спеціального платіжного сервісу;
  • за допомогою інтернет-банкінгу, платіжних порталів банків типу «Сбербанк Онлайн» і т. д.

  Навіть якщо клієнт не має права використовувати інтернет-можливості банку, який емітував картку, зарахувати кошти в рахунок сплати позикового боргу можна наступним чином:

 • На сайті кредитора вибирають розділ погашення позики.
 • У вікно запиту вводять номер кредитного договору і переходять в наступний розділ.
 • Далі вводять суму планованого перерахування (в межах 75 тисяч рублів за 1 переклад).
 • Вводять відомості про дебетової картки – її номер, CVV-код, закінчення періоду дії, Ф. В. О. власника, його електронну пошту.
 • При підключеному сервісі 3D-Secure вводять отриманий на телефон одноразовий пароль для підтвердження операції.
 • Якщо позичальник має доступ до інтернет-банкінгу, процедура може бути виконана ще швидше – після авторизації в особистому кабінеті платника та введення реквізитів платежу. При будь-яких труднощів з пошуком реквізитів можна скористатися інформацією на офіційному сайті організації. Безготівкове перерахування оформляють у розділі «Платежі», а введення реквізитів виконується по ІПН кредитора.

  З особливою обережністю необхідно відслідковувати строки виконання зобов’язань перед кредитором, адже, крім високої ставки за микрозайму, доведеться виплачувати серйозні штрафи. Знизити тяжкість проблем при простроченні платежу дозволить екстрене звернення до МФО і повідомлення про наявність вагомих причин, при яких повернення коштів стає неможливий.