Як дізнатися баланс карти Трійка через інтернет

463

Сервіс безгрошових розрахунків дозволяє економити на оплаті проїзду. При цьому власникові картки немає необхідності думати про те, як розплатитися у різних перевізників. Єдиний гаманець можна поповнювати на суму не більше 2 500 рублів, після чого москвич або гість столиці можуть активувати той чи інший тариф. Залишок коштів на карті залежить від частоти поїздок на трамваї, тролейбусі або метро. Для того щоб не потрапити в неприємну ситуацію, необхідно періодично контролювати свій баланс. Якщо ви ще не знаєте, як перевірити баланс карти «Трійка», пропонуємо скористатися одним з численних варіантів. Також дізнайтесь як створити інтернет магазин https://solomono.net/ru/, вони стоворять кращий інтернет магазин.

Інформаційно-довідкові термінали

Мешканці та гості столиці пережили не одне покоління засобів розрахунку за транспортні послуги. Це і жетони, одноразові магнітні карти і багато іншого. Єдина транспортна карта зручна як користувачам, так і постачальникам транспортних послуг. Отримавши таку картку один раз, можна користуватися нею необмежену кількість разів. Практично кожен перевізник відразу позбавляється від необхідності поширення своїх карток і точок поповнення балансу.

Якщо перевірка балансу «Трійки» через інтернет-сайт компанії досі не представляється можливою, можна зробити це «на ходу». По дорозі до турнікетів метро є інформаційно-довідкові термінали. Бокси пофарбовані в жовтий колір, їх легко впізнати. Щоб перевірити з їх допомогою залишок своїх поїздок, потрібно просто піднести картку до зчитувального елементу терміналу. Після цього на екран буде виведена вся необхідна інформація власника.

Термінали МКБ

У складі функціоналу пристроїв самообслуговування Московського кредитного банку є можливість перевірки балансу за транспортним картками. Якщо на шляху зустрівся один з таких терміналів, треба пройти по меню «Поповнення балансу». Пристрій дозволяє дізнатися баланс по номеру картки. Час запиту не більше хвилини.

Традиційні методи перевірки

Користувачі електронних гаманців для оплати проїзду можуть завжди звернутися за своїм питань в каси продажу квитків.

Перший спосіб полягає у використанні спеціального віддаленого сервісу. На жаль, офіційний сайт не надає можливості перевірки балансу «Трійки» онлайн. На сайті можна почитати новини, отримати відповіді на найбільш популярні питання і скористатися функціоналом поповнення електронного гаманця.

До числа перевірених способів перевірки балансу по карті відноситься використання спеціального додатка. Пара маніпуляцій з програмою «Мобільний квиток» і користувач отримує всю інформацію, що цікавить його. За допомогою програми можна подивитися баланс, поповнювати залишок і навіть вести бюджет своїх витрат на поїздки. Правда, для роботи програми необхідні підключення до мережі Інтернет і працююча технологія NFC. Перед тим як дізнатися баланс карти «Трійка» перший раз, знадобиться відправитися в салон стільникового зв’язку і підключити відповідну послугу.

Можливості програми «Мобільний квиток»

З одного боку, велика кількість мобільного софта розпалює жителів столиці, з іншого, альтернатива у додатках дозволяє вибирати функціонал під зручність і легкість використання. Так, додаток «Мобільний квиток», який можна підключити в салоні стільникового зв’язку, дозволить не тільки перевірити баланс на карті «Трійка» онлайн, але і використати сам смартфон як засіб оплати. Технологія NFC, якою оснащуються більшість сучасних смартфонів, спрацьовує в близькому радіусі дії. Так, якщо піднести телефон до зчитувача при запущеному додатку, зЕкшн сниться оплата проїзду в обраному виді транспорту.

Користування сервісом абсолютно безкоштовне. Кожна дія по картці фіксується в системі, при цьому залишок на рахунку «Мобільного квитка» може автоматично поповнюватися при досягненні мінімального значення. Наприклад, якщо на рахунку залишається 90 рублів, система поповнить його автоматично на 150 рублів. Це дуже зручно, так як в дорозі не завжди зручно поповнювати транспортні карти.

Для перевірки роботи програми необхідно звернутися до пункту меню «Мегафон», далі пункт меню «Мобільний квиток», далі «Баланс». Три простих дії дозволять швидко уточнити залишок грошових коштів або кількості поїздок по карті «Трійка».

Ще одним інструментом користувачів передплачених карт є єдине додаток, який видає інформацію по всім операторам міста Москви. Так, через інтерфейс програми можна сформувати запит по наступним транспортним картками, які діють у столиці:

  • «Стрілка» – єдина транспортна карта, по якій їздять пільгові категорії громадян та учні;
  • додаток видасть інформацію по універсальних електронних карт;
  • сервіс дозволить дізнатися баланс карти «Трійка» через інтернет. У тому числі можна дізнатися залишок поїздок за квитками «ТАТ» і тарифом «90 хвилин»;
  • у програмі також можна вибрати постачальника транспортних послуг «Мосгортранс».

Скачати таке зручне додаток досить легко. Для цього можна сформувати запит на пошук в магазині софту і вибрати програму за назвою. Після установки можна користуватися додатком. Запускається NFC, карта прикладається до задньої частини смартфона, після чого на екрані гаджета користувач отримає інформацію наступного змісту:

  • термін дії картки;
  • вид громадського транспорту, на якому можна проїхати на залишок коштів;
  • кількість поїздок (загальний залишок коштів на рахунку);
  • рекомендований час відправлення.

Як перевірити залишок по телефону

Користувачі карток передплачених послуг можуть дізнатися кількість поїздок по телефону. Для цього на смартфоні потрібно набрати 3210. Власник електронного гаманця потрапить в єдину службу клієнтської підтримки, після чого треба буде натиснути цифру 4. Автоматика переадресує абонента оператора, який завжди люб’язно підкаже баланс карти «Трійка» за номером.

Перевірити залишок у громадському транспорті

Цілком логічно, що баланс карти «Трійка» онлайн можна перевірити в момент відправлення. Для цього пластикове засіб розрахунків прикладається до валідатору. Екран пристрою, що зчитує дозволяє користувачеві побачити наступну інформацію:

  • точна кількість поїздок, які може відправитися користувач сучасного сервісу;
  • залишок грошових коштів на балансі.

Зазначений спосіб є найпростішим, його віддає перевагу більшість людей, що відправляються в поїздки по Москві.

Спосіб є універсальним. Те ж саме можна виконати, відправляючись в поїздку на метро або трамваї. Зчитувальний пристрій турнікета при піднесенні картки обов’язково показує інформацію за залишком грошей або кількості поїздок на електронному гаманці.

Очікування і реальність

За запевненнями розробників системи «Трійка», планується ввести в дію особистий кабінет користувачів, в якому можна запустити перевірку балансу карти «Трійка» через інтернет. В даний час сервіс так і не запущений. Це не критично, так як існує безліч способів перевірки залишків за рахунками транспортних карт, які підходять всім віковим категоріям користувачів. Перевіряти електронні гаманці можна на ходу, в транспорті, по мобільному телефону або додатком. Якщо власник переживає з приводу решти поїздок, можна підключитися до тематичного сервісу «Мобільний квиток», який вчасно визначить, скільки грошей потрібно для поповнення рахунку. Сучасний функціонал, який пропонують перевізники, ніколи не залишить улюблених клієнтів без засобу пересування.