Огляд пенсійної картки Світ від Россельхозбанка

738

Отримувати пенсію і додатковий дохід у вигляді відсоткової прибутку на залишок допоможе пенсійна карта Россельхозбанка, передбачає особливо вигідні умови для літніх громадян. Підвищений дохід і пільгове обслуговування дебетового пластику передбачає дотримання низки нюансів. Необхідно вивчити, як оптимально накопичувати і витрачати кошти із забезпеченням максимального прибутку.

Плюси і мінуси пенсійної картки в РСХБ

Більшість карт випускається з підтримкою міжнародних платіжних систем visa та Mastercard, однак більшість таких пропозицій передбачає високу річну плату за обслуговування. Емісія пластику з вітчизняної платіжної системою Світ дозволяє мати додаткову економію, нітрохи не втрачаючи в якісних характеристиках і платіжних здібностях картки.

Пенсійна карта Світ від Россельхозбанка передбачає тільки рублева зберігання коштів, що цілком відповідає потребам громадян, які вийшли на пенсію.

До переваг продукту дебетового типу від РСХБ відносять:

 • Безкоштовне обслуговування.
 • Безкоштовний випуск на основі вітчизняної платіжної системи.
 • Вільне переведення в готівку без стягування комісій у банкоматах РСХБ і його партнерів (у межах встановлених обмежень по сумі).
 • Можливість отримання стабільно високого доходу (в залежності від суми зберігання – до гарантованих 7 відсотків на рік).
 • Участь в бонусної програмі емітента з накопиченням балів за кожні витрачені 100 рублів.
 • До негативних сторін використання пластику Світ відносять неможливість зберігання, витрачання, накопичення відсотків по валюті, а також обмеженість географії застосування (тільки в межах країни) і сервісу обслуговування.

  Крім того, картка не передбачає зняття великих сум в банкоматах, що необхідно враховувати при плануванні в найближчому майбутньому готівки в особливо великих розмірах.

  Особливості нарахування відсотків

  Отримання 7-процентного доходу фактично означає отримання невеликої додаткової пенсії протягом року. З урахуванням скромних доходів, для пенсіонерів подібна надбавка була б дуже до речі. Проте, нарахування відсотків залежить від тієї суми, яка зберігається на рахунку власника дебетової картки:

  • на суму від 500 тисяч рублів нараховують за ставкою 7%;
  • при залишку більше 100 тисяч нарахований дохід складе 6%;
  • при наявності від 50 тисяч рублів – відсоток на залишок по карті за рік складе 5%;
  • будь-який залишок, що перевищує 100 рублів, дає річний дохід в 4,5%.

  Таким чином, немає необхідності зберігати великі суми на рахунку достатньо тримати незнижуваним залишком трохи більше ста карбованців.

  Умови отримання карти

  Отримувати підвищений дохід по пенсійній картці можуть не всі громадяни. Крім наявності громадянства Російської Федерації, людина повинна мати оформлене пенсійне допомогу від держави:

  • пенсія по досягненні віку;
  • посібник для безробітних;
  • виплати по догляду за малолітньою дитиною та інші соціальні допомоги від держави, за винятком стипенЕкшн .

  Умови використання вигідного тарифного плану Пенсійний припускають обов’язкову подачу таких документів при емісії пластику:

 • Цивільного паспорта, або іншого документа, посвідчення особи.
 • Документа, що свідчить про наявність стабільних виплат з державного бюджету, або посвідчення пенсіонера.
 • Підтвердити право на випуск вигідною картки можуть будь-які інші довідки з органів соцзахисту, ПФР і т. д.

  Правила роботи банківської картки:

  • смс-повідомлення про прибуткових операціях по картці – без плати;
  • оповіщення на мобільний про інших операціях – по тарифу 49 рублів щомісяця;
  • отримання готівки через банкомат обмежена 300 тисячами рублів протягом доби;
  • зняття грошей з картки протягом 1 місяця – не більше 1 млн рублів.

  Рідних банкоматів РСХБ досить багато по всій країні зважаючи широкого присутності банку в регіонах. При намір зняти велику суму коштів з дебетового пластику, рекомендується використовувати банкомати Россельхозбанка, так як в інших пристроях самообслуговування буде стягуватися комісія з розрахунку 1 відсоток або мінімум 100 рублів за одну операцію.

  Процедура оформлення карти

  При наявності підтверджуючих статус пенсіонера та інших паперів, які доводять отримання державних регулярних допомог, замовити випуск картки не складе праці.

  Відповідну заяву подають у найближчому відділенні фінансової організації, супроводжуючи письмове звернення пакетів документів. При необхідності громадяни використовують можливість моментального випуску дебетового платіжного інструмента.

  Однак, крім самої емісії необхідно організувати переклад пенсій в Россельхозбанк, на спеціально відкритий картковий рахунок, прив’язаний до пластику, випущеному за тарифом Пенсійний.

  Разом з заявою на випуск, повідомляють дані про джерела надходжень і свій намір отримувати кошти на нові реквізити.

  Багато фінансові структури скорочують час обслуговування клієнта, пропонуючи подавати заявки через особистий кабінет. РСХБ передбачає можливість надсилання заявки на емісію пенсійної картки в режимі онлайн, через офіційний сайт банку.

  Як перевірити баланс пенсійної картки Россельхозбанка

  Картка для пенсіонерів володіє масою достоїнств, позбавляючи від необхідності шукати рішення про організацію депозиту і отримання високого доходу на заощадження, надаючи право брати участь у програмах накопичення бонусів при видаткових операціях з подальшим використанням їх у вигляді знижки при оплаті інших покупок і послуг.

  Завдяки використанню вітчизняної платіжної системи Світ, відпала залежність від міжнародних правил і дозволів, а обслуговування дебетового пластику не вимагає додаткових витрат.

  Тим не менш, є свої нюанси, як дізнатися баланс карти Россельхозбанка при обмеженому використанні смс-повідомлень. При намір перевірити баланс картки, необхідно враховувати, що запит виконується безкоштовно тільки через термінали, банкомати Россельхозбанка. При запиті балансу в сторонніх організаціях з карткового рахунку спишуть 45 рублів за кожне звернення. Відкрити дебетовий пластик можуть пенсіонери і особи, які отримують державні допомоги, по всій країні. Відгуки пенсіонерів свідчать про комфортній роботі пластика та вільному застосуванні його для оплат найнеобхідніших потреб, включаючи комунальні платежі, оплату стільникового зв’язку, телебачення і т. д.