Як перевірити статус заявки на кредит в Тінькофф Банку

567

Тінькофф Банк – це комерційний банк, який зЕкшн снює повне дистанційне обслуговування. Це в буквальному сенсі слова «онлайн-банк». Завдяки сучасним технологіям і законодавству Російської Федерації банки не зобов’язані мати відділень у кожному регіоні, де вони представлені. У Тінькофф є один центральний бек-офіс, через який він і проводить свою комерційну діяльність. У зв’язку з цим компанії життєво важливо мати розвинений оперативний і інформативний онлайн-сервіс. Тому через інтернет або за допомогою мобільного зв’язку можна у банку Тінькофф перевірити статус заявки, сформувати заявку на кредит і багато іншого. У цій статті зупинимося саме на тому, як Тінькофф визначити статус заявки самостійно.

Як оформити карту?

Якщо в класичному варіанті для оформлення кредитної картки або іншого банківського продукту необхідно звертатися до відділення фінансової організації, чекати своєї черги, готувати пакет документів, заповнювати заяву, то кредитну картку Тінькофф можна оформити не виходячи з дому.

Це можна зЕкшн снити кількома способами:

  • через сайт компанії;
  • зателефонувавши на гарячу лінію.

Через сайт

Тут все досить просто. Необхідно зайти на офіційний сайт tinkoff.ru і вибрати пункт меню «Оформити картку». Далі слід заповнити поля з вашою контактною інформацією та вказати передбачуваний кредитний ліміт. І на цьому все. З вами зв’яжуться співробітники банківської організації. Сам процес не забере і двох хвилин. Але ось рішення про видачу картки може зайняти від 5 хвилин до 3 днів.

Через мобільний телефон

У цьому випадку варто набрати номер 8 800 555 1010 і чекати відповіді співробітника. Цей спосіб може бути трохи довше, так як лінія може бути зайнята іншими потенційними клієнтами банку. При зверненні потрібно буде надати паспортні дані і визначитися з лімітом картки і бажаними умовами, щоб фахівець підібрав потрібний тариф.

Варто зауважити, що карти Тінькофф можуть бути як дебетові, так і кредитові. А один з найпопулярніших продуктів – «Тінькофф Платинум», який актуальний для бізнесменів і людей, які люблять подорожі. Бажано з пропонованими продуктами та умовами обслуговування ознайомитися заздалегідь. Відповідь за заявкою також доведеться трохи почекати.

Схвалена заявка?

З тим, як заявити про своє бажання користуватися послугами Тінькофф, ми розібралися, але як перевірити в Тінькофф статус заявки на кредитну картку, не чекаючи відповіді від компанії? Способів, як перевірити таку інформацію, теж досить багато і всі вони також в режимі онлайн. Тим більш відповідь вже може бути підготовлений буквально в лічені хвилини:

  • сайт банку;
  • дзвінок оператору;
  • електронна пошта;
  • факс.

Сайт

У Тінькофф перевіряти статус заявки на кредитну карту можна відразу після того, як таку заяву було сформовано. Дізнатися статус заявки можна, вибравши на сайті меню «Статус». Перевірка статусу не займе багато часу, так як вас попросять ввести номер телефону, який вказували як контактний, і на цей номер практично одразу наЕкшн де СМС-повідомлення з кодом для перевірки статусу заявки по карті.

Далі на сайті необхідно вписати цифри наЕкшн шов коду і програма автоматично сформує поточний статус заявки. Якщо вам схвалили кредитування, то незабаром зателефонує співробітник, у разі відмови слід звертатися з повторною спробою не раніше ніж через місяць.

Також статус заявки Тінькофф можна дізнаватися і за допомогою дзвінка з сайту. Для цієї операції потрібні навушники та мікрофон. А послуга абсолютно безкоштовно. Фахівець проведе вашу ідентифікацію, тому потрібно приготуватися назвати номер телефону та паспортні дані. Про причини відмови повідомляти банк не зобов’язаний, у випадку негативного результату.

Дзвінок оператору

Тут процес такий же, як і при дзвінку з сайту. Різниця лише в тому, що телефонувати слід з того номера телефону, який був вказаний як контактний. Це корисно тим, що не доведеться проходити додаткову ідентифікацію. Додзвонившись до банківської компанії, в пункті меню слід вибрати цифру 2 і сказати пароль «статус». А також можна просто чекати відповіді фахівця.

Електронна пошта

Перевіряти самостійно статус заявки можна і за допомогою електронної пошти. Це не самий швидкий канал зв’язку в даному випадку. Так як чекати відповіді можна до 2 робочих днів. У тілі листа необхідно вказати ваше запитання та номер телефону, який прив’язаний до планованої картці. Адресу їх електронної пошти: [email protected]

А також ще один, вже екзотичний спосіб – це факс. Повідомлення потрібно відправляти на номер +7 495 648 11 11. Як ви розумієте, цей сервіс також не відрізняється своєю оперативністю.

У будь-якому випадку з вами зв’яжуться співробітники, і при позитивному рішенні запропонують оформити договір. Ви самостійно вибрати місце і час, куди зручніше, щоб доставили документи і пластик. Після чого необхідно буде підписати договір і активувати продукт. У підсумку весь процес займає до 3 робочих днів, що досить швидко і зручно без додаткових черг і збору документів.