Як отримати споживчий кредит в Росбанке: умови

570

Росбанк – велика фінансова організація, що входить у французьку групу компаній Societe General. У Росії Росбанк пропонує повний спектр послуг на ринку юридичних та фізичних осіб В банківській установі можна оформити кредит, створити договір про внесок, отримати іпотеку. Автокредитами займається партнерська організація Русфинанс Банк. У цій статті розглянемо, який кредит Росбанк пропонує для оформлення, які є варіанти і умови в поточних банківських продуктах.

Кредити готівкою для фізичних осіб

Взяти кредит готівкою можна без певної мети. Кредити Росбанка розбиті на певну лінійку пропозицій в залежності від потреб позичальника. Розглянемо для початку коротко умови кредитування.

Назва продукту Доступна сума, крб. Тривалість угоди Процентна ставка
Великі гроші 300 000 – 3 млн 13-60 місяців 14-21%
Просто гроші без забезпечення 50 000 – 2 млн 13-60 місяців 16-22,5%
Рефінансування кредитів 50 000 – 2 млн 12-60 місяців 13,5–17%

На таких умовах узяти кредит в Росбанке можуть фізичні особи. Але співробітникам компаній і клієнтів, які отримують зарплату в цьому банку, фінансова установа пропонує більш лояльні умови. Розглянемо всі варіанти окремо і розповімо, як отримати кредит.

Великі гроші

Вигодою оформлення в Росбанке кредитів користуються клієнти, які отримують заробітну плату на картку від цієї банківської організації. У даному напрямку для них процентна ставка буде варіюватися від 11 до 13% річних. Співробітники компанії можуть отримати кредит зі ставками 12-21%.

Такий договір оформляється під поручительство. В якості поручителя може виступити фізична особа, а забезпечити операцію можна автомобілем, який знаходиться у власності клієнта. Залучити до кредитування є можливість подружжя. У цьому випадку будуть враховуватися спільні доходи, що дозволить збільшити максимально доступну суму.

Клієнти мають право надавати інформацію про додаткові, підтверджених джерелах доходів. Розглядається заявка на кредит готівкою протягом 2 робочих днів. Банк дає можливість при формуванні графіка платежів позичальника самостійно вибрати зручну дату для внесення грошей. Також відсутні які-небудь обмеження щодо повного та часткового закриття кредитування.

Процентні ставки для фізичних осіб:

Сума кредитування, руб. Ставка
< 500 000 16-21%
> 500 000 14-19%

Процентні ставки для зарплатних клієнтів:

Сума кредитування, руб. Ставка
< 500 000 13%
> 500 000 11%

Процентні ставки для працівників організації:

Сума кредитування, руб. Ставка
< 500 000 14-21%
> 500 000 12-19%

 

В якості застави позичальник має право надати свій автомобіль. Розглянемо в Росбанке для кредиту готівкою вимоги до предмету застави:

 • легковий автомобіль;
 • власником є позичальник або його дружина;
 • російський автотранспорт повинен бути не старше 5 років, при цьому його пробіг не повинен перевищувати 100 000 км;
 • зарубіжна машина приймається віком до 12 років з пробігом до 200 000 км.

Тим, хто хоче сформувати заявку на кредит, має бути більш 22 років, максимальний вік на момент закриття договору не повинен перевищувати 65 років, це говорить про доступність кредиту пенсіонерам. Необхідно бути громадянином РФ і мати прописку в зоні присутності банківського відділення.

Документи

Розглянемо список потрібних документів на кредит в Росбанке для фізичних осіб:

 • паспорт;
 • довідка про доходи, в ролі якої можуть виступати: 2-ПДФО, зразок від Росбанка, що заповнюється роботодавцем, довідка про доходи з роботи, виписки з банків, довідка про пенсію, декларація з податкової;
 • якщо сума позики перевищує 400 000 рублів і клієнт не надав 2-ПДФО, то буде потрібно копія трудової.

Поручителю необхідно пред’явити аналогічний комплект документів. Якщо в кредитному договорі в якості співпозичальника виступає чоловік, то додатково надання підлягає свідоцтво про шлюб.

Просто гроші без забезпечення

Перевага такого кредиту готівкою в тому, що тут не потрібно забезпечувати угоду поручителем і заставою. Розглядається онлайн-заявка на кредит протягом 1 робочого дня. В іншому умови кредитування схожі з попереднім продуктом.

Градація відсотків:

Одержувач Сума, крб Ставка
Фізичні особи < 500 000 18-22,5%
> 500 000 16-20,5%
Зарплатні клієнти < 500 000 15%
> 500 000 13%
Співробітники банку < 500 000 16-22,5%
> 500 000 14-20,5%

 

Умови отримання кредиту в Росбанке залишаються незмінними, як і у випадку з продуктом «Великі гроші», за винятком того, що в цьому вигляді позики не потрібна документація по заставі і поручительству.

Рефінансування кредитів

Рефінансування – це послуга, яка дозволяє шляхом оформлення кредиту в Росбанке погасити борги в інших банківських установах. Як правило, такий договір оформляє позичальник, який планує знизити переплату по кредитуванню або об’єднати декілька кредитів в один. Більш докладно читайте: як правильно рефінансувати кредит в Росбанке?

Росбанк готовий рефінансувати будь-який тип кредитування, включаючи іпотеку, кредит і кредитні картки. Клієнт може отримати фінансування, яке перевищує його борги, решту грошей використати на власний розсуд.

Оформити рефінансування в Росбанке ➤

Процентні ставки для різної категорії позичальників:

Одержувач Сума, крб Ставка
Фізичні особи < 600 000 17%
> 600 000 13,5%
Зарплатні клієнти < 600 000 14%
> 600 000 12%
Співробітники банку < 600 000 16%
> 600 000 12%

Для отримання кредиту не потрібно надавати поручителя і заставу. Дають кредитування на стандартних колишніх умовах до позичальника. Але розглянемо, які документи потрібні додатково:

 • роздруківка довідки, в якій зазначена сума заборгованості, включаючи відсотки за кредитним договором. Також графік платежів з датою найближчого дня погашення. Така інформація потрібна Росбанку для того, щоб перевести суму, достатню для закриття поточного кредитування;
 • повні реквізити рахунку, куди потрібно буде перевести грошові кошти.

Даних документів може бути недостатньо в кожному окремому випадку, про що фахівці проінформують потенційного позичальника в ході процедури оформлення.

Як оформити заявку і отримати гроші

Розглянемо, як взяти кредит в цьому банку в 2018 році. Кредит онлайн можна оформити тільки по телефонному дзвінку. При цьому заявку на дзвінок можна замовити через сайт. Для цього знадобиться вибрати потрібний продукт і натиснути на функцію «Заявка на кредит».

Вказати, як можна поводитися, контактний телефон, час, до якого можна зателефонувати, або вибрати умова дзвінка «прямо зараз». Фахівці отримають заявку, проконсультують про діючі пропозиції та перевірять можливість кредитування. Потім потрібно звернутися в офіс, де надати документи. Банк розгляне заяви протягом 2 робочих днів і запросить для остаточного оформлення.

Кредитування юридичних осіб

Інший напрямок Росбанка – це кредитування юридичних осіб. Банківська компанія співпрацює як з малим і середнім бізнесом, так і з великим. Розглянемо, на яких умовах в Росбанке дадуть кредит ІП і юрособам.

Інвестиційний кредит

Напрямок такого кредитування пов’язане з придбанням основних засобів, розширенням бізнесу і його модернізації. Доступна сума для фінансування у розмірі від 1 до 100 млн рублів з процентною ставкою від 11,55 до 15,74% річних. Терміни позики становлять 3 місяці – 7 років, при цьому на будь-якому етапі передбачено дострокове погашення.

В якості забезпечення банк приймає:

 • транспорт (комерційну і некомерційну техніку);
 • нерухомість (виробничі будівлі, цехи, офіси);
 • устаткування (верстати, виробничі інструменти).

Кредитна лінія надається як з відновлюваної схемі, так і у разовому варіанті. Ануїтетний графік носить характер, що дозволяє виплачувати борг рівними частинами. Банк гарантує своїм клієнтам можливість відстрочки по виплатах на півроку.

До вимог Росбанк відносить надання поручителів в якості власників бізнесу. Тому в ролі поручителів повинні виступати фізичні особи.

Оборотний кредит

Це аналог інвестиційного кредиту, який надається на тих же умовах. Відмінність полягає в тривалості договору, вона складає від 3 місяців до 2 років. І процентні ставки можуть бути трохи нижче: 11,55–15,46%.

Рефінансування

За допомогою такої послуги можна перевести діючий кредит з іншого банку в Росбанк з метою економії переплати. Сума повинна бути в районі 2-100 млн рублів. Термін договору, наданого Росбанком, – 3 місяці – 7 років. Ставки – від 11,55 до 15,74%. Потрібні заставу і поручительство фізичних осіб.

Овердрафт

Послуга дозволяє розраховуватися з контрагентами та постачальниками, навіть якщо у компанії негативний баланс, за рахунок кредитних коштів. Банк пропонує від 1 до 15 млн рублів на оперативні витрати. Строк, за який має бути погашений борг, досягає 1 року. Процентна ставка варіюється від 12,22 до 13,12%.

Максимальна межа доступного овердрафту призначається в індивідуальному порядку, він залежить від оборотів компанії. Сума позикових коштів не може перевищувати 50% від обороту. Вимоги до позичальників стандартні.

Комерційна іпотека

За допомогою цієї програми організація може отримати комерційну нерухомість у власність. В якості застави виступає предмет договору. Сума: 1-100 млн рублів. Термін: 3 місяці – 7 років. Ставка: 11,55–15,74%.

Автокласика

За умовами договору можна отримати як комерційну, так і некомерційну техніку і транспорт, які залишаються в банківській заставі до моменту погашення боргу. Сума кредитування починається з 150 000 рублів. Максимальна межа фінансування – 100 млн рублів.

Набувати можна автомобілі як Російського, так і зарубіжного виробництва. Спецтехніку можна отримати від виробників з Японії, США, Росії, Білорусії, Південної Кореї та країн Європейського союзу.

Початковий внесок становить від 20 до 30%. Таким чином можна придбати автомобілі з категорії предметів розкоші або спортивної серії. Також банк покладає обмеження на покупку б/у техніки і машин.

Для формування заявки на будь-який тип кредитування потрібно в кожному з пропонованих продуктів вибрати опцію «Оформити». Сервіс попросить ввести контактні дані та інформацію про фірму. Після чого з вами зв’яжеться спеціаліст і більш докладно проконсультує про умови і можливості кредитування.