Огляд кредитних карт Банку Пошта

576

Пошта Банк – нова фінансова організація, яка високими темпами завойовує ринок споживчого кредитування. Компанія утворилася від спільних зусиль групи компаній: ВТБ 24, Літо Банку та Пошти Росії. Для обслуговування своїх клієнтів Пошта Банк використовує поштові відділення країни, і зараз банківська організація має представництва в 15 000 поштових відділень, плануючи збільшити цей показник втричі. Непогано для компанії, яка почала свою активну діяльність лише в 2016 році. За масштабом Пошта Банк з часом стане прямим конкурентом Ощадбанку Росії. Але є цікаві кредитні пропозиції нового російського банку? Кредитна карта Пошта Банк і умови користування.

Кредитки

Для компанії на даному етапі важливо завоювати довіру своїх клієнтів. І поступово розширювати кількість користувачів банку. Цільовою аудиторією організація вибирає категорію пенсіонерів, які часто користуються послугами пошти.

Стаття в тему: умови отримання кредиту для пенсіонерів в Банку Пошта

Пошта Банк має не самий широкий спектр пропозицій по кредитним карткам, але кожен окремий продукт ретельно продуманий і має свої плюси. Таких видів карт три, але пропозиції дуже конкурентні і можуть зацікавити багатьох любителів пластикових кредиток.

 • «Елемент 120».
 • «Поштова експрес».
 • «Зелений світ».
 • Отже, що собою являє кредитна карта Пошта Банку, умови використання, кредитні ліміти, загалом все про кредитки цього банку.

  «Елемент 120»

  Пошта Банк кредитні картки пропонує різного характеру, для різних потреб клієнтів. Але картка «Елемент 120» – це основне пропозицію, на яку зроблені всі ставки. Тому ця кредитка повинна зацікавити найбільша кількість людей.

  Кредитний ліміт по карті не перевищує 500 000 рублів. А процентна ставка – 27,9% на готівкові і безготівкові розрахунки, за умови, що клієнт не встиг повернути суму заборгованості в пільговий період.

  У Пошта Банку досить великий пільговий період по картках «Елемент 120», він досягає 120 днів. Важливо враховувати, що пільговий період поширюється тільки на безготівкові розрахунки. Як це працює?

  Приміром, розрахунковий період по карті з 10 березня 2017 року по 10 квітня 2017 року. Ви зробили покупку за безготівковим розрахунком 20 березня. З умовами пільгового погашення 120 днів необхідно буде повернути всю заборгованість до 10 липня 2017 року. При цьому банк не візьме ніяких відсотків за користування кредитом.

  Щомісячний ж платіж буде складати 5% від суми заборгованості та процентів згідно з відсотковою ставкою, якщо такі відсотки актуальні. Комісія за видачу пластику складе 900 рублів, і така ж сума буде зніматися на щорічній основі.

  «Поштова експрес»

  Ця неіменна карта аналогічною пропозицією Ощадбанку за напрямом Momentum. Основна перевага даного пластику в тому, що рішення про видачу кредитки приймається протягом 5 хвилин, тобто пластик можна отримати тут же при зверненні.

  Кредитні картки Пошта Банку в лінійці «Поштова експрес» діляться на три види:

  • 5 000 рублів;
  • 10 000 рублів;
  • 15 000 рублів.

  Номіналу картки відповідає кредитний ліміт. Від умов кредитного ліміту залежить щомісячний платіж, а також комісія за видачу карти:

  • щомісячний платіж – 500 рублів, комісія – 300 рублів;
  • щомісячний платіж – 1 000 рублів, комісія – 500 рублів;
  • щомісячний платіж – 1 500 рублів, комісія – 600 рублів.

  Крім щомісячних комісій необхідно буде оплачувати і щорічні, вони дорівнюють сумі щомісячного платежу по кожній карті.

  По даній карті процентна ставка дорівнює 0%, тобто за користування кредитним лімітом не будуть нараховуватися відсотки. Досить буде сплачувати щомісячний платіж. А також варто враховувати, що якщо по карті немає заборгованості і в розрахунковому місяці не було операцій по карті, то щомісячний платіж нараховуватися не буде.

  За зняття готівки береться одноразова плата в розмірі 300 рублів, якщо операція зЕкшн снена в будь-яких комерційних банках, крім групи ВТБ 24 і Пошта, Банк. А максимальний кредитний ліміт становить 5 000 рублів на одну операцію, але не більше 30 000 рублів на місяць.

  «Зелена карта»

  У Пошта Банку також є пропозиція і для тих, хто піклується про екологію. Продукт носить назву «Зелена карта». Основна ідея даного виду кредиту в тому, що за кожну суму загальних транзакцій по картці на 3 000 рублів за рахунок компанії грошові кошти направляються на посадку одного дерева. А клієнт надає звіт з координатами, де дерево посадили.

  Це стало можливим через партнерських відносин Пошта Банку та екологічної команди «Маракуйя Глобал». Таким чином, компаніям вдалося вже посадити більше 1 000 000 дерев. Кредитний ліміт не перевищує 500 000 рублів. А щомісячний платіж будується з 5% від суми заборгованості плюс відсотки за користування кредитними коштами. При цьому пільговий період досягає 60 днів, який поширюється лише на безготівковий розрахунок. Процентна ставка по безналу – 19,9, за готівку – 29,9%. Також знімати готівку без комісії можна в ВТБ 24 і Пошта Банку, в інших випадках одноразова комісія не менше 300 рублів, або 3,9%. За видачу та обслуговування пластика – 900 рублів щорічно.

  Додаткові переваги

  Крім видачі кредитних коштів банківська організація також надає фінансову захист і підтримку своїм клієнтам. Організація розробила спеціальні програми для власників кредитних карток.

  Всі карти працюють на міжнародної системи Visa, що дозволяє користуватися ними в будь-якій точці світу, а операції будуть зЕкшн снюватися за курсом ЦБ на дату зЕкшн снення транзакції. Також, перебуваючи за кордоном, можна звернутися до фахівців, партнерам банку, які матимуть юридичну підтримку про правила податкових і митних зборах, а також допоможуть організувати екстрену евакуацію або нададуть необхідні медикаменти або фахівців в разі проблем зі здоров’ям.

  Всі карти підключені до системи 3DS, що забезпечить безпеку використання кредитки. Ця система запитує одноразовий пароль при зЕкшн сненні операцій через інтернет. Такий код надходить на телефон, прив’язаний до картки.

  Банк також надає послуги щодо захисту покупки. У клієнтів, учасників даної програми, є 90 днів гарантії на купівлю з дати зЕкшн снення угоди. А заявити про настання страхового події можна протягом 45 днів. Крім того, банк готовий продовжити номінальну гарантію на товар рівно в 2 рази, але не більше ніж на 2 роки. А також банківська організація надає послуги особистого кабінету і СМС-інформування. СМС-повідомлення будуть стояти 49 рублів в місяць.

  Якщо у клієнта не буде грошей, щоб внести обов’язковий платіж, раз в два місяці він може звернутися в банк і написати заяву на відстрочку платежу. Така відстрочка надається на 15 днів від початкової дати, що дозволить зберегти хорошу кредитну історію і уникнути штрафів.

  Як оформити кредитку?

  Кредитну картку можуть оформити громадяни Російської Федерації з пропискою в країні віком від 21 до 65 років для чоловіків, і з 18 до 70 років для жінок. Заявку можна направити через офіційний сайт банківської компанії або на точці продажів у відділенні пошти. Для прийняття рішення банк від вас зажадає СНІЛС і будь-другий документ, який засвідчував би вашу особистість.

  У разі якщо оформляється неіменна карта, то її видадуть одразу ж при звернення, якщо рішення позитивне. На виготовлення іменної картки піде близько 3 робочих днів. А отримати пластик можна в будь-якому відділенні пошти.