Який банк не перевіряє кредитну історію позичальника

777

Шукати, які банки не перевіряють кредитну історію, досить безглуздо. Близько 90% фінансових організацій воліють не ризикувати, а видавати позики тільки перевіреним клієнтам. Є низка рекомендацій, які дозволять вам отримати гроші терміново, незалежно від того, як складалася історія взаємодії з банками.

Як банки перевіряють кредитну історію?

Для перевірки кредитної історії співробітник фінансової організації відправляє запит в НБКИ. Інформація зберігається в Бюро 15 років, відповідно, чекати її видалення доведеться дуже довго. Ви можете перевірити кредитну історію самостійно. Для цього вам необхідно зайти на сайт Центробанку і в розділі «Центральний каталог» створити новий запит.


Зразок звіту БКІ в електронному вигляді.

В НБКІ ви отримаєте не тільки звіт, але і автоматично вирахуваний скоринговий бал. Цей показник використовується банками для оцінки платоспроможності клієнтів. Втім, великі фінансові організації враховують не тільки отриманий в Бюро показник, але і проводять скоринг по своїй системі, відстежуючи всю інформацію про позичальника. Звіт будуть запитувати незалежно від того, що саме ви хочете отримати кредитну картку або грошову позику.

Як формується звіт в БКІ?

Як тільки ви оформляєте позику в одному з банків – відразу ж починає формуватися уявлення про вас, як про позичальника. БКІ відштовхується від поведінки клієнта фінансової організації:

 • нормою вважається короткострокова прострочення – строком до 5 днів;
 • систематичне відкладання платежу за кредитом вважається середнім порушенням з боку позичальника;
 • повне або часткове неповернення позик – грубе порушення.

Якщо ви не виплатили один з кредитів або не вносите систематично платежі на кредитну карту – будь-який банк відмовить вам у видачі позики. Втім, якщо у вас були серйозні причини, які ви можете обгрунтувати, – вам потрібно лише погасити борг. Позитивно позначиться плідну співпрацю з банком, наприклад поганий рейтинг не буде виставлений у випадку, якщо ви постійно відповідали на дзвінки співробітників фінансової організації, не ховалися від відповідальності, оформляли реструктуризацію боргу і т. д.

5 способів отримати позику без перевірки історії

Якщо вам терміново необхідно взяти гроші в борг, а попередні позики не погашені або закриті несвоєчасно, то ви можете розраховувати тільки на деякі варіанти:

 • Інтерес банку до клієнта. Багато фінансові організації, які надають позики, самі проявляють зацікавленість в нових клієнтів. Вони оформляють розсилки по базі даних, пропонуючи отримати гроші в борг на вигідних умовах.
 • Експрес-позики на покупку побутової техніки або інших товарів. У більшості випадків фінансові організації не звертають уваги на історію в БКІ при видачі коштів, тим більше, якщо мова йде про покупку на невелику суму.
 • Якщо вам потрібно отримати гроші терміново – ви можете звернутися до приватної особи. Знайти людей, які надають кошти під відсотки, не так складно, але це досить дорогий і ризикований спосіб.
 • Кредитна карта – досить вигідний варіант отримання потрібної суми. Оформляючи карту, банки рідко звертають увагу на платоспроможність клієнта, точніше – на його попередні «досягнення» в області кредитування.
 • Отримати гроші терміново можна в мікрофінансових організаціях. Тут ніхто не зверне уваги на ваш поганий рейтинг.
 • В цілому МФО заслуговує окремої уваги, у них безліч переваг перед банками:

 • МФО вимагає мінімальний пакет документів.
 • Гроші в борг можна отримати за лічені секунди в режимі онлайн або в найближчому офісі.
 • Позика дають без оглядки на кредитну історію.
 • Позитивні моменти перекриває лише одна погана риса МФО – висока процентна ставка. Втім, якщо всі банки відмовляють у видачі коштів, то переплата стає не найголовнішою проблемою.

  Поради щодо оформлення позики в банку

  Якщо у вас немає бажання переплачувати, то вам потрібно виконати певну роботу над помилками:

 • Повністю погасите заборгованість за позиками, які є на поточний момент. В іншому випадку жодна велика фінансова організація не дасть гроші.
 • Доведіть платоспроможність. Тут найкращим помічником стануть МФО. Ви можете взяти кілька позик і відразу ж погасити їх. МФО позитивно впливають на ваш рейтинг і допомагають виправити його в мінімальні терміни.
 • Звичайно, якщо часу і коштів на виправлення помилок немає, то ви можете:

  • залишити заявку на отримання позики або карти в кілька банків, приблизно 1 з 10 контор погодиться видати невелику суму навіть клієнтам, які перебувають у зоні ризику»;
  • фінансова організація може переглянути рішення, спробуйте відправити запит на отримання позики повторно;
  • отримати потрібну суму терміново можна в тому випадку, якщо ви надасте банку заставу у вигляді нерухомого чи рухомого майна.

  Великі фінансові організації більш лояльні до тим клієнтам, які в них обслуговуються. Тобто якщо ви отримуєте зарплату або пенсію у банку, то оформляти кредит потрібно саме тут. Співробітників навряд чи зацікавить ваша погана історія, адже у них є «страховка» у вигляді ваших грошей на їх рахунках.

  «Боротьба за виживання»: шукаємо банки, які дають позику

  Банківський сектор зазнав серйозних втрат і зазнав значні зміни в період економічної кризи. Позичальників намагаються перевіряти ще більш ретельно, але не завжди це можливо. Велика конкуренція підштовхує фінансові організації до перегляду ставлення до клієнтів і їх «поганому» звіту в БКІ. Звичайно, отримати позику терміново при невиплачених минулих кредити все ще неможливо, а ось на прострочення по платежах багато готові закрити очі.

  Втім, банки ризикують не дарма, адже є можливість заробити на цьому хороші гроші. Середня ставка за споживчими кредитами становить 18%. БлагонаЕкшн ні позичальники можуть розраховувати і на 10-12% річних. А ось з клієнтами, у яких погана історія взаємодії з банками, обходяться трохи жорсткіше. Вам залишають можливість отримання коштів, але вже в середньому під 35% річних. Ставка коливається в межах 28-48% (у ПромТрансБанке).

  «Лояльними» фінансовими організаціями можна назвати цей список:

  • ОТП Банк дає позику під 40% річних на суму 75 тисяч рублів (максимум);
  • Східний Експрес Банк надасть до 200 тисяч рублів під 33,3% річних (мінімум);
  • Літо-Банк порадує ставкою від 29% та сумою до 150 тисяч рублів.

  Знайти організацію, яка готова видати гроші за поганої кредитної історії, не так-то просто. Ми рекомендуємо звертатися відразу в кілька фінансових установ. Розраховувати на отримання карти або позики готівкою у великих банках, наприклад, в Ощадбанку, не варто. Це практично неможливо, лояльне ставлення організація демонструє тільки своїм клієнтам.

  Діємо активно!

  Виходів із ситуації, коли гроші потрібні «тут і зараз», кілька. Вам залишається лише вибрати найбільш підходящий варіант. Наприклад, МФО ви зможете отримати гроші миттєво, без будь-яких перевірок, але сума буде невеликою, а переплата – максимальною. У банках зі списку вище будуть більш ретельно аналізувати» ваше «кредитне минуле», зате є можливість отримати позику готівкою або на картку на більш вигідних умовах. Постарайтеся погасити всі заборгованості і тільки потім оформляти нову позику. Успіхів!