Як вибрати Клей для шпалер

4-12-2020
ᐉ Клей для обоев Quelyd Super Express 250 г — купить в интернет ...


Ремонт виходить на фінішну пряму – стіни підготовлені, шпалери обрані, залишається тільки купити їх і грамотно підібрати шпалерний клей. Просте завдання може привести до складностей, адже клеїмо стіни собі і бажання, щоб шпалери відклеїлися або на них з’явилися плями, у господарів немає (виняток кімната тещі). Ясна річ, що перша вимога до клеї – це хороша клеюча здатність, але на цьому умови вибору не обмежуються.
Також хочемо вам порекомендувати https://build-shop.com/kley-dlya-oboev/c4a117.html

Приклеювати шпалери до стіни, а не до кисті руки.
Є склади, які універсальні і використовуються для всіх типів шпалер, але їх покупка не найкраще рішення. Якщо провести аналогію з життя, то немає ідеальної всесезонної гуми, так і немає клею, який би клеїв з однаковим успіхом флізелін і вініл. Вибирайте склад для шпалер з урахуванням типу матеріалу – так менше ймовірність потрапити в халепу в процесі ремонту квартири.
Всі виробники пишуть, що плями на шпалерах їх товар не залишає, але це лукавство і нечітке уявлення матеріалу. Якщо крапля клейового складу потрапить на лист зовні, то все обійдеться, якщо ж ви рясно помажете шпалери на лицьовій стороні клеєм, то чекайте неприємностей. Більш дорогі клею практично повністю випаровуються з шпалерного листа без плям, втім, про бренди та марки нижче. Головний момент – це клеюча здатність складу. Тут потрібен досвід, так як в’язкість і густина клею не синонім його високою клеїть здатності. За фактом треба, щоб шпалери не відставали, а яка при цьому консистенція не важливо.

Рідше зустрічається, але не розчаровує покупців марка Quality, а бренд EMCOL вибирають найбільш економні покупці. Займаючись ремонтом квартир не один рік, поділимося порадами щодо вибору конкретного клею під певний тип шпалер.  Відмінність розчину для флізелінових і вінілових шпалер в кількості клеїть речовини – для флізеліну його більше, плюс такий склад менш водянистий, так як тканина не потребує розмокання і розбухання. Купуючи «все в одному флаконі» ви ризикуєте, що таким розчином залишиться клеїти, хіба що, саморобки з декоративного паперу. Пропонуємо таблицю порівняння марок клею, що допоможе вибрати найкращий для себе варіант матеріалу.