Огляд кредитної картки Visa Gold Ощадбанку

853

На відміну від стандартної кредитної емісії пластику, кредитна карта Ощадбанку Віза Голд дає більше привілеїв і можливостей, включаючи підвищений нарахування бонусів та знижок від партнерської мережі емітента. Отримати золоту кредитку складніше, так як висуваються додаткові вимоги до позичальника. Натомість банк надає більше можливостей при використанні карти і більш комфортну роботу, завдяки підключеним опцій.

Слід розібратися, коли випуск карти Віза Голд з позиковим лімітом виправданий і несе вигоду клієнта.

Особливості картки

Пластик категорії Голд з кредитним лімітом забезпечує повний список функцій картки, з правом дистанційного керування коштами на рахунку через кабінет користувача СбербанкОнлайн, через мобільний додаток, що підтримує Android і iOS. Підвищена безпека гарантована технологією 3D-secure, що забезпечує захист від несанкціонованого зняття і безготівкового витрачання коштів з рахунку.

Золота кредитка міжнародної системи Віза дозволяє вільне використання без будь-яких обмежень географії. Оптимально підходить для безготівкового витрачання коштів при шопінг, відвідування кафе, ресторанів, а також оплату послуг комунальних служб, освітніх закладів, різних державних послуг і т. д.

Оплата кредиткою зЕкшн снюється через платіжні термінали, встановлені в місцях торгівлі і організаціях, а також через звичайні пристрої самообслуговування Ощадбанку. Безконтактна система оплати позбавляє від необхідності введення пін-коду – досить прикласти картку до спеціального терміналу, щоб потрібна сума списалася з рахунку.

Кредитна карта Ощадбанку Голд не дозволяє зЕкшн снювати грошові перекази на адресу фізосіб, не обмежуючи при цьому оплати на адресу юросіб.

Переваги і недоліки

Як і будь-яка інша пропозиція банку, випуск золотої кредитки має свої плюси і мінуси. До безперечних достоїнств кредитної картки Visa Gold Ощадбанку відносять:

 • Ліміт добового переведення в готівку – 300 тисяч рублів.
 • Дія пільгового періоду протягом 50 днів дає можливість безвідсоткової використання коштів у безготівкових розрахунках.
 • Участь в бонусної програмі з нарахування бонусних балів, які далі можуть витрачатися при оплатах в мережі магазинів та організацій-партнерів фінансової структури.
 • Участь у накопиченні балів-миль в рамках програми Милі від Аерофлоту.
 • Безкоштовна емісія і повторний випуск (при продовженні або втрати пластику).
 • Високий захист від шахрайства та використання карти сторонніми завдяки спеціальному чіпу безпеки.
 • Вільні розрахунки за кордоном з авто конвертацією у валюту іншої держави.
 • Передбачена екстрена видача готівки при втраті кредитки в період закордонної поїздки.
 • З допомогою кредитки Віза Голд подорожувати і активно переміщатися по країні досить легко. Однак, користуючись перевагами, не варто забувати про недоліки:

  • готівкові знімають з комісією 390 рублів (в рідному банкоматі) і 490 рублів за зняття готівки у чужому устрої, якщо переводилися в готівку велика сума – стягують 3% комісії;
  • відсоток за використання позики в стандартних умовах досить високий – не менше 23,9%;
  • послуга недоступна емісії додаткової картки;
  • якщо кредитка не оформляється за пільговим тарифом, обслуговування за рік досягає плати в 3 тисячі рублів (для особливої категорії позичальників обслуговування буде безкоштовним);
  • обмежено коло осіб, які мають право на пільгове отримання золотого пластику (програма доступна тільки поточним позичальників за споживчими кредитами, вкладникам, пенсіонерам і працюючим громадянам, що одержують регулярні надходження від держави або роботодавця).

  Процес оформлення карти

  Випуск преміального пластика відрізняється підвищеними вимогами до потенційного кандидата. Кредитна карта Visa Gold Ощадбанку надається на пільгових умовах, тільки при наявності предодобренного пропозиції на випуск

  Для випуску преміального банківського пластику потрібно мати попередню згоду кредитора. Співробітник відділення зв’яжеться з майбутнім власником кредитки і обговорить умови, щоб оформити документи на випуск. У призначений день і час позичальник приносить:

 • Цивільний паспорт.
 • Взяту у роботодавця довідку про доходи (2НДФЛ).
 • Копію трудової книжки, завірену на роботі, або довідку на офіційному бланку підприємства з підтвердженням працевлаштування.
 • Документи подають разом з основним заявою, з подальшим розглядом протягом найближчої пари днів. Успішний кандидат запрошується у відділення для підписання паперів і видачі пластику. Якщо клієнт відноситься до особливої категорії клієнтів, вона має право розраховувати на додаткову вигоду при кредитуванні.

  Особливі умови і надаються власнику дебетового пластику, мають відмінну кредитну історію і документальне підтвердження платоспроможності:

 • Сума до 600 тисяч рублів.
 • Ставка – 23,9-25,9%.
 • Безкоштовне обслуговування (за 1-й рік), випуск, перевипуск.
 • Умови користування карткою

  Дія кредитки обмежена стандартним трирічним періодом з можливістю подальшого перевипуску і продовження кредитування.

  Ліміт виділяють тільки в рублях в межах 300-600 тисяч рублів (встановлюється банком індивідуально).

  Стандартні умови по кредитці Голд включають:

  • ставку в межах 27,9%;
  • відсоток за прострочений платіж – 36% в рік.
  • умови зняття готівки – 3% від суми в межах добового ліміту в 100 тисяч рублів (в банкоматі) або 300 тисяч рублів (в касі відділення);
  • поповнення балансу – до 10 мільйонів на день.

  Вимоги до позичальника

  Преміальний кредитний пластик передбачає масу індивідуальних умов, які дають додаткові переваги при роботі з карткою. Отримати Віза Голд з кредитним лімітом можна після попередньої оцінки фінансового становища та особистих характеристик позичальника.

  Стандартні вимоги банку включають наступні параметри:

  • російське громадянство;
  • вік старше 21 року (не більше 65 років);
  • постійна або тимчасова реєстрація на території держави.

  Заявка онлайн

  При бажанні, клієнт банку може самостійно подати онлайн-заявку, використовуючи свій доступ в Особистий кабінет, або через офіційний сайт банку. Перед відправкою запиту рекомендується заздалегідь оцінити свої шанси на отримання, виходячи з вимог фінансової установи.

  Використання грейс періоду

  Всі переваги золотий кредитці можуть зникнути, якщо клієнт не навчиться, як користуватися кредитною карткою Голд протягом безпроцентного грейс-періоду.

  Загальна тривалість пільгового строку – 50 днів, однак витрачати гроші по карті можна лише в першій частині періоду (в межах 30 днів з моменту, коли стали витрачатися безготівкові кошти). Далі клієнту дають ще 20 днів для того, щоб поповнити баланс, повернувши всю витрачену суму. В такому випадку, банк не проводить нарахування відсотків, а позичальник отримує можливість знову використовувати ліміт.

  Якщо кошти не можуть бути повністю повернуті, потрібно внести щомісячний обов’язковий платіж в рахунок погашення, що дорівнює 5% від загального боргу. Якщо прострочити оплату, банк стягує неустойку у вигляді підвищеного нарахування 36-відсоткової ставки.

  Обслуговування карти

  Преміальні умови по картці тягнуть підвищені зобов’язання по оплаті обслуговування. Залежно від категорії позичальника, фінансова установа може застосовувати нульову оплату (для своїх вкладників, постійних, зарплатних клієнтів, одержувачів пенсій на картку банку). В інших випадках річне обслуговування складе 3 тисячі рублів.

  Якщо потреба в кредитній карті Ощадбанку відпала, щоб припинити стягнення річної плати, рекомендується закрити картковий рахунок, звернувшись в банк зі спеціальною заявою. Процедура закриття золотий кредитної картки Віза відповідає загальній схемі: повне закриття кредитного боргу, оплати штрафів, щомісячних платежів, можливих заборгованостей, написанні заяви, отримання довідки, що підтверджує відсутність фінансових претензій до громадянина. Так як процес закриття пластику досить тривалий, рекомендується заздалегідь підключені платні опції, щоб баланс по картці не зменшувався.