ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ЕФЕКТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ПРОЖЕКТОРИ

3-26-2020

Вибираючи світлодіодні прожектори, ми намагаємося домогтися максимальної економії електроенергії, як можна більшого терміну служби і кращого освітлення. Без цього заміна існуючих світильників на світлодіодні було б просто безглуздим. Також хочемо порекомендувати вибрати Светодиодные прожекторы на сайті .

Але найчастіше до вибору підходять не обдумано, намагаючись знайти найдешевші і не керуються технічними характеристиками. Надалі це призводить або до передчасного виходу з ладу прожектора, або не відповідності параметрів світильника для місця його застосування.

Розберемося з яким підходом потрібно вибирати.

Чи варто говорити про економію на покупці якісно товару? Напевно ні. Тому вибираючи Світлодіодний прожектор, варто кілька разів подумати перш ніж купити дешевий. Роблячи вибір на користь низької ціни, покупець відразу ж ризикує якістю. У 90% це прожектор не буде відповідати заявленим технічним характеристикам. Світловий потік буде значно нижче, ніж повинен бути, а це перетворює світильник практично в марну річ.

Гарантійні зобов’язання швидше за все будуть не більше одного місяця, а це дуже небезпечно якщо купується велика партія. Що робити, коли Світлодіодний прожектор перестав працювати? В цьому випадку, тільки викинути його.

Тому якщо вибирати з цінового діапазону, варто віддавати перевагу прожекторам точно не з мінімальною ціною, тільки в цьому випадку себе можна убезпечити в разі виходу його з ладу.

Потужність прожектора повинна бути правильною.

Як правило, вибір світлодіодного прожектора по його потужності вирішується тим, що здається буде достатньо! Але насправді це неправильно, так як не тільки потужність прожектора, але і колір його світіння і тип світлодіодів впливають на ефективність освітлення.

Так само відчутну роль відіграє і колірна температура. Якщо розглядати холодне світло, то він дасть максимальний світловий потік, а тепле світло буде світити помітно слабкіше.

Особливу увагу вибору потужності варто приділити якщо світлодіодні прожектори будуть використовуватися на великій висоті. Так як слабкий прожектор просто не зможе висвітлити необхідну територію

У попередніх статтях ми описували потужності світлодіодних прожекторів аналогічних галогенним. Тому керуючись цим можна не помилитися з вибором.

А в деяких випадках, правильно розбираючись в технічних параметрах, можна навіть заощадити, взявши прожектор меншої потужності, але зі збільшеним світловим потоком.