Як вибрати автоломбард

3-28-2019

Как выбрать автоломбард
Давайте розберемося що таке кредитування під заставу автомобіля і хто надає такого роду фінансові послуги. Розглянемо кожен з них отюельности, опредилим плюси і мінуси. Якщо у вас автомобіль не старше 3 – х років, у хорошому стані і термін кредитування від 6 – ти місяців. То є велика ймовірність, що ви отримаєте автозайм. Але при цьому потрібно враховувати, що розгляд вашого питання може зайняти 2 – 3 дні. Можуть запросити додаткові гарантії у вигляді поручителів, довідка з місця роботи за останні 6 місяців. І не маловажну роль відіграє ваша кредитна історія. Зате є і плюси – в банку найнижчий на відміну від інших «позичальників» %. Хоча останнім часом такий банк потрібно ще пошукати. Не менш важливе можливість кредиту під заставу авто в національній валюті, але і ставка буде висока.
Також хочемо вам порекомендувати автоломбард сайт
Це найоптимальніший кредит під заставу авто.
Другий варіант – це фінансові установи такі, як автоломбарди Києва. Саме термінових, тому що на відміну від банків, що працюють дуже швидко. А бажану суму Ви можете отримати вже через одну годину після звернення в дану структуру. Найчастіше це буває вирішальним фактором умови отримання кредиту під заставу автомобіля. При цьому є і такі ломбарди, які видають позики без постановки автомобіля на стоянку. Отримавши потрібну суму, клієнт може користуватися своїм автомобілем. Правда оформлення документів займає трохи більше часу (до одного робочого дня). Щодо строків автозайма то вони можуть бути від 1 дня до 36 місяців.
Приватні позики від фізичних осіб. Таким кредитуванням зазвичай займаються приватні особи мають готівкові кошти і бажають їх інвестувати і примножити. Найчастіше договору позики у приватних осіб написані, враховуючи інтереси кредитора і в малій мірі позичальника. Потрібно дуже уважно читати договір, а краще всього дати ознайомиться з ним юриста. Тому як у перших двох випадках фінансові відносини між банком (банк, автоломбард) регламентуються і контролюються державою. І таким чином захищають як одну так і другу сторону в рамках законодавства. У цьому ж випадку таких гарантій немає. Швидко оформити кредит під заставу Вашого авто це реально. Але і не потрібно забувати про запобіжні заходи які описані вище. Найголовніше приймайте обдумане рішення, зваживши всі “за” і “проти”. Адже беручи в борг, головне пам’ятати, що його потрібно буде повертати. Інакше наслідки можуть бути плачевними . Не забувайте Ви в заставу залишаєте свій транспортний засіб, що у випадку не повернення залишиться точно не у вас.
Автозайм – з нами швидше і дешевше.