Як відреставрувати ванну

5-24-2019

Як відреставрувати ванну своїми руками: три способи отримати нове покриття швидко і недорого. Питання, як відреставрувати ванну своїми руками, виникає, коли місце купання і релаксу втрачає свій вигляд. Якщо купувати нову ванну у вас немає фінансів або бажання, стаття підкаже, як повернути покриттю колишній вигляд з мінімальними витратами. Також хочемо вам порекомендувати почитати як реставрувати ванну акрілом на сайті  https://plastall.com.ua/  або зателефонуйте за номерами : +38 (050) 93-90-280, +38 (098) 25-10-987

Спосіб підходить для будь-якого типу: акрилової, сталевої або чавунної ванни. Спеціальний склад – рідкий акрил (або більше ударо – та вологостійкий стакріл) – наливають на попередньо очищену поверхню. Матеріал заповнює всі нерівності і застигає рівною приємною гладдю без шорсткостей, тріщин і навіть приховує заводські нерівності і дефекти. Стару акрилову або металеву ванну можна зробити затишною і красивою з допомогою спеціального вкладиша з акрилу.

За формою він повністю повторює контури ванни, і при установці ви, по суті, одержите зовсім нове всередині купальне місце. Фарбування або покриття емаллю – недорогий спосіб оновлення чавунної або металевої ванни. Перед фарбуванням старе покриття потрібно зняти за допомогою спеціальної машинки, очистити і нанести фарбувальний склад. Як бачимо, зовсім не обов’язково влаштовувати погром у ванній кімнаті з перевстановлення і купівлею нової ванни.

Привести стару в порядок набагато швидше і економічніше. Ванни з чавуну – міцні і майже «безсмертні». Вони витримують як бомби і землетрусу, так і тривалий вплив хлорованої водопровідної води, шампунів і скрабів. Але на їх зовнішньому вигляді, на жаль, залишає свій відбиток. Заміна ванни з чавуну – це ще й випробування на міцність всіх знайомих чоловіків, так як вона дуже важка. Простіше відреставрувати таку ванну, і вона прослужить навіть вашим дітям і онукам.

Для оновлення застарілого покриття підійде акрил (наливання спеціального складу) або установка акрилового вкладиша. Однак фарбування – теж непоганий варіант. Для цього вам потрібно підібрати спеціальну фарбу (звичайна емаль не просто не підійде, вона може призвести до наслідків, з якими складно впоратися). Наступний крок – очищення від забруднень і знежирення. Після цього потрібно прибрати старе покриття (бажано повністю, в іншому випадку можуть з’явитися шорсткості) і нанести спеціальний склад. Як бачимо, ваша ванна з сучасними способами реставрації може стати абсолютно новою. Головне – підібрати найбільш импонирующий вам варіант оновлення.