Заправка картриджів

2-25-2020
Картинки по запросу "Заправка картриджів"


Де заправити картридж задаються питанням багато новоспечені власники друкуючої техніки. Багато хто навіть не задаються такими питаннями. Вони просто шукають в найближчих магазинах новий картридж. Дивуються вартості, йдуть в інший магазин, бачать теж саме. Коливаються, але купують, і забувають до наступного разу. Використаний картридж викидають у відро для сміття. І вже в наступний раз, роздрукувавши крайній лист, в пошуковику формується запит “де заправити картридж.
Чим керуватися при виборі місця заправки. Ну, природно, насамперед це близькістю розташування. Також хочемо вам порекомендувати заправка картриджей в Києві.

По-друге, краще довіритися великої, займається цим не перший рік. Вони вже напевно майстерно знають свою справу. У величезних нетрях інтернету, вам запропонують і п’ятнадцять хвилин і навіть виїзд до вас додому, але повірте, щоб повністю привести картридж порядок і засипати новий тонер, потрібно трохи більше часу і не лише підстилка з газети. Звичайно, не всі вони гарні, але у великих компаній, як правило, вироблена схема “як і чому”. Звертаємо вашу увагу, що важливо і місце де заправляють картридж, воно повинно бути обладнане відповідним чином. Це якщо ви хочете заправити картридж ще не один раз. Можна скористатися і професійним пилососом, але він не дасть належного ефекту в повній мірі.

Можливо, ви вже уявляєте де заправити картридж. Але є ще один нюанс. Картридж за своєю суттю механізм, і як будь-який механізм з часом зношується. Зазвичай після серії заправок першим з ладу виходить фото-вал. Це важливий елемент з покриттям з фото полупроводника. Саме він і переносить тонер на листок паперу. І це покриття, під впливом аркушів паперу і просочуванням пилу, поступово стирається. Ви легко зрозумієте, побачивши, наприклад, вертикальну чорну смужку. Після заміни, можна сміливо користуватися картриджем ще кілька циклів. Після вже краще купити новий, так як і всі інші вузли встигають зноситися і немає особливого сенсу платити за підтримку поважного старця.
Тепер виходимо з дому, йдемо до найближчого метро, очима шукаємо місце, де заправити картридж, перевіряємо відповідність вимогам, віддаємо, чекаємо, забираємо, радіємо і більше не морочимо собі голову цією проблемою.