Який відсоток комісії за зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку?

1253

Будь-яка кредитка від ПАТ «Ощадбанк» – це дуже зручний джерело грошових коштів у позику для будь-якого клієнта даної організації. Так, її безперечною перевагою є пільговий період у 50 днів, протягом якого банк не тільки не нараховує відсотки на борг, але і дозволяє купувати ті чи інші товари та послуги без комісійних нарахувань. Однак комісія за зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку все ж є. Більш детально саме про неї і піде мова сьогодні.

Пару слів про знятті кредитки

Кредитна картка може бути надана абсолютно будь-якому клієнту Ощадбанку. При цьому обов’язкового підтвердження джерела доходу організація не вимагає. Подібна міра потрібна лише для збільшення лімітів по картці, які можуть досягати кілька сотень тисяч рублів на весь період кредитування. На свій розсуд власник кредитки має право:

 • витрачати кошти безготівковими розрахунками, які абсолютно не обкладаються комісійними нарахуваннями як мінімум у перші 50 діб володіння карткою. В цей же період на борг нараховуються які-небудь відсотки;
 • зняти гроші і витрачати їх вже обналиченном вигляді. При такому розпорядженні засобами комісія нараховується в будь-якому випадку і залежить від багатьох параметрів, які детально будуть розглянуті нижче. Варто розуміти, що переведення кредитної карти не потрапляє під умови пільгового періоду, тому отримані кошти доведеться повертати банку зі сплатою всіх процентних нарахувань. Багато в чому це пов’язано зі збитками Ощадбанку, які той несе, дозволяючи своїм клієнтам витрачати кошти з кредитки не у форматі безготівкових грошей, а у вигляді готівки.

Крім «комісійних» і «процентних» нюансів, у володінні кредиткою найбільшого банку РФ існують і інші тонкощі. Найбільш важлива з них полягає в лімітах зняття грошей з кредитної картки ПАТ «Ощадбанк». Формуються такі, на відміну від тарифів комісії на зняття готівки, набагато простіше, а саме – виходячи з обраного клієнтом виду кредитки. На сьогоднішній день ліміти для різних карток наступні:

 • зняття готівки з золотою кредитної карти Ощадбанку можливо на кількість, що не перевищує 300 000 рублів на добу;
 • для більш простих кредиток ліміт дорівнює 150 000 рублів.

Примітка! Остаточний ліміт формується для кожного клієнта в індивідуальному порядку, проте в більшості випадків він аналогічний одному з зазначених вище.

Варто відзначити, що далеко не кожним способом можна зняти готівку з кредитної карти Ощадбанку повністю з наявного ліміту. Так, власники золотих кредиток вправі розраховувати на зняття всіх 300 000 рублів або в Ощадбанку, або у відділенні іншого великого банку, так як типові банкомати в РФ дозволяють переводити суми в межах 50 000-150 000 рублів, і це ще в кращому випадку.

Способи отримання картки

Незалежно від того, яку суму готівкою клієнт бажає зняти з кредитної карти Ощадбанку, без комісії цього зробити не вийде. Звичайно, мінімізувати втрати можливо, але при цьому доведеться перевести в готівку картку досить-таки хитрим способом. Серед останніх, до речі, виділяють два основних варіанти:

 • перший – зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку з сплатою відсотка за дану операцію, або у відділенні будь-якій банківській організації, або в одному з численних банкоматів. У випадку з особистим зверненням у відділення банку власнику кредитки потрібно мати при собі паспорт, при бажанні отримати кошти через банкомат досить самої карти і знання PIN-коду від неї;
 • другий – перевести гроші з картки на іншу картку, після чого знявши готівку вже за допомогою неї. Зазначимо, що саме цей спосіб зняття засобів дозволяє брати з кредитки Ощадбанку найбільшу суму з мінімальними комісійними втратами. Не забувайте, що зЕкшн снити переказ з кредитки на інший платіжний рахунок можливо тільки при наявності доступу до телефонного номеру, який прив’язаний до кредитної картки. Це необхідно для підтвердження всіх платіжних операцій через СМС-повідомлення.

Більшість власників кредиток користуються першим способом переведення коштів, абсолютно не вникаючи в суть другого. Безумовно, переказувати гроші з одного рахунку на інший і вже потім знімати їх в банкоматі – процедура, що вимагає великих тимчасових витрат, однак вона дозволяє знизити розмір комісії практично в два рази.

Комісія за переведення в готівку

Мабуть, питання типу «Скільки процентів за зняття готівкових коштів з кредитної картки Ощадбанку доведеться платити?» і «Яка комісія за переведення в готівку кредитки?» виникають у кожного клієнта даної організації, вперше вирішив провести цю операцію. Сьогодні комісійних нарахувань можна відзначити наступне:

 • комісія за зняття готівки з картки у відділенні Ощадбанку даної організації чи належить їй банкоматі завжди становить 3% від суми, що знімається. При цьому комісійна нарахування не може бути менше 390 рублів (для карт Momentum – 200 рублів). Тобто, навіть знімаючи 1 000 рублів, третина від цієї суми буде вирахувано у вартість комісійної відрахування;
 • при знятті готівки з кредитної карти Ощадбанку у відділеннях або банкоматах інших організацій комісія дорівнює 4%. Мінімальна ж розмірність відрахування дорівнює 100 грн. Проте до цих же відсоткам за зняття готівки з кредитної картки Ощадбанку також додаються раніше зазначені 390 рублів, що робить переведення в готівку маленьких сум ще більш невигідним;
 • комісія за зняття готівки з кредитки допомогою їх пересилання на інший рахунок залежить від діючих для даної операції тарифів. Зазначимо, що при грамотному підході, провівши таку маніпуляцію, цілком реально знизити комісію до 1,75% від суми, що знімається.

Як бачите, відповідь на питання «чи Можна зняти готівку з кредитної карти Ощадбанку без відсотків?» однозначна. Сьогодні за зняття грошей з кредитної картки в будь-якому випадку доведеться платити комісію. Який відсоток буде у підсумку? Вирішить кожен сам для себе, однак точно можна сказати, що його можливо істотно зменшити.

Вчимося знижувати комісійні відрахування

Як тепер стало ясно, за переведення в готівку кредитки Ощадбанк бере непомірно багато. На щастя, знизити відсоток цілком реально, та не трохи, а майже в два рази. Для цього знадобляться:

 • безпосередньо кредитка, з якої будуть зніматися гроші в безготівковому форматі;
 • електронний гаманець за типом відомих всім «Яндекс.Грошей», WebMoney або QIWI;
 • прив’язана до даного гаманцю дебетова картка будь-якої організації.

Знизити відсоток комісії за зняття готівки з кредитної карти Ощадбанку вийде, якщо дотримуватися наступного порядку Екшн :

 • Необхідну для зняття суму переводимо з кредитки на електронний гаманець. Ощадбанк таку операцію приймає за покупку, тому комісією її не обкладає. Проте за користування самим гаманцем при такій операції доведеться сплатити комісійний збір до 0,75% від відправленої суми (актуально для зазначених вище платіжних систем).
 • Потім переводимо гроші, відправлені на гаманець, з останнього на дебетову картку. За цю маніпуляцію стягується комісія в межах 1-1,5% від суми переказу.
 • Після цього вже знімаємо гроші в будь-якому банкоматі або відділенні банку, де ця процедура можлива без комісії (найчастіше кошти знімаються в банкоматі організації, яка видала картку).
 • Максимально вдалий результат поЕкшн при знятті кредитки Ощадбанку таким способом дозволяє знизити втрати до 1,75% від суми, що знімається. У випадку ж з більш несприятливим результатом доведеться сплатити 2,25% від обналичиваемых коштів, що дуже навіть непогано.

  Стаття в тему: як вивести гроші з кредитної картки без комісії

  Звичайно, описаний вище спосіб при знятті малої кількості грошей не особливо зручний в силу того, що іноді займає багато часу. Однак при необхідності зняти велику суму готівки з кредитної карти Ощадбанку економія буде суттєвою.

  В цілому складнощів в отриманні готівки кредиток найбільшого банку Росії не є. Для успішного зЕкшн снення даної процедури досить дотримуватися поданої вище інформації, тим більше що вона дозволяє істотно знизити комісію.