Умови користування кредитними картами Альфа Банку

584

Інтерес до кредиток Альфабанк зберігається на високому рівні. Невипадково фінансова установа стало третім за лідерства у сфері випуску кредитного пластику. Вільне управління, з можливістю переведення в готівку, привабливі умови обслуговування, широкий спектр підключених опцій, тривалий безвідсотковий період та індивідуальні пропозиції з урахуванням потреб різних категорій громадян – цими достоїнствами володіє кредитна картка Альфа банк, умови отримання якої досить м’які і мінімальними вимогами до оформлення.

Звернувшись в дану фінансову структуру можна підібрати виняткова пропозиція по емісії пластику, залежно від конкретних потреб клієнта. Крім універсальних кредиток різного рівня, існує маса карт, спеціально розрахованих на жінок, для чоловіків, любителів шопінгу і знижок. Позичальники користуються карткою для зняття готівки, або отримують відстрочку по оплаті товару, купленого безготівковим способом (карти розстрочки). При використанні картки є свої нюанси і правила, недотримання яких може призвести до появи штрафів і зростання процентної переплати. Інформація нижче допоможе зрозуміти основний порядок отримання та принципи грамотного використання кредитки.

Вимоги до одержувачу

Банк вважається одним з найбільш лояльних фінансових організацій, що надають вигідні умови і комфортний сервіс. Оформити користування кредитною карткою Альфа банку може будь-який позичальник, який відповідає наступним параметрам:

 • Повнолітній вік (в залежності від обраного типу пластику і програми, успішний кандидат повинен бути віком 18-21 року).
 • Певний рівень трудового доходу (для столиці – від 9 тисяч рублів, для інших жителів РФ – від 5 тисяч рублів). Даний поріг досить низький, що забезпечує попадання в категорію позичальників працівників, які мають доходи нижче середнього рівня.
 • Робота повинна бути офіційно, а сам роботодавець – стабільною, успішною організацією. Передача інформації про контактному номері за місцем працевлаштування підвищує шанси на позитивне рішення кредитора.
 • Громадянство РФ і реєстрація за місцем розташування офісу або філії банку.
 • Банк розгляне кандидатуру позичальника, звертаючи увагу на його попередній досвід кредитування і результати запиту в БКІ. Якщо клієнт вже заявив про себе як про наЕкшн ного законослухняному платника, установа з готовністю погодить випуск кредитки по одному паспорту.

  Процентна ставка

  Якщо рішення про вибір кредитки приймається на підставі застосовуваного відсотка, то у випадку з Альфабанком, даний критерій вибору неактуальне. Ставка за всіма картками становить 23,9%. Це змушує в процес підбору визначати найбільш вигідні і кращі умови використання та забезпечувані опції. Не варто забувати, що 23,99 відсотка – стандартне базова умова, що банк має право збільшити після розгляду заявки на видачу пластику. НенаЕкшн ний клієнт, що змушує сумніватися в успішності співпраці, навряд чи зможе претендувати на отримання мінімального відсотка.

  На величину ставки не впливає і встановлюється ліміт, і категорія пластику:

  • класична карта – 150 тисяч рублів;
  • золота – 300 тисяч рублів;
  • платинум – 600 тисяч рублів.

  Періодично, банк змінює ліміти, переглядаючи їх з урахуванням мінливих потреб клієнтів (наприклад, по платинової картці можна збільшити ліміт до 1 мільйона рублів).

  Навчившись застосовувати пільговий період, можна уникнути переплати за відсотками, або зробити її мінімальною. Випускається пластик з позиковим лімітом дозволяє користуватися грошима протягом 60 або 100 днів, не сплачуючи нарахований відсоток і комісії. Головна умова – короткостроковість кредитування: витрачена сума повинна бути повернена на рахунок протягом дії терміну безпроцентного.

  Незалежно від відмінностей у тривалості грейс-періоду, алгоритм погашення позики при намір уникнути платежів за відсотками виглядає наступним чином:

 • З моменту проведення першої покупки починається відлік пільгового періоду в 60 або 100 днів. Особлива перевага кредиток Альфабанк в можливості застосування пільги та при знятті готівки.
 • Зазначений термін відводиться платнику на погашення витрачених коштів в повному обсязі, не виключаючи права витрачати нові суми в більш пізньому періоді.
 • Як тільки сума внесена на рахунок, грейс-період відновлюється і нової покупки починається новий відлік.
 • Не завжди вдається швидко повернути на картковий рахунок витрачені гроші. У такому разі належить виконати внесення мінімального щомісячного платежу. Він розраховується, виходячи з розміру витрат у процентному співвідношенні.

  Щоб застосувати безвідсоткове використання позикових коштів, важливо навчитися контролювати терміни повернення. Дізнатися актуальну інформацію можна з особистого кабінету, в мобільному додатку, по “гарячій лінії” або через операціоніста відділення.

  Зручно використовувати смс-повідомлення, якщо клієнт при випуску кредитки підключив функцію оповіщення.

  Умови та процедура отримання картки

  Відсутність будь-яких труднощів і особливостей у процедурі дозволяє швидко оформити картку з високою ймовірністю успіху. Заявку направляють через онлайн-форму, або особисто під час візиту в офіс банку.

  Після розгляду заявки менеджер зв’яжеться з потенційним позичальником і обговорює, на яких умовах може бути отримана кредитна картка Альфа-банку.

  Перелік документів

  Залежно від обраної програми, а також репутації клієнта, банк має право запросити пакет документів, що підтверджують наЕкшн ність і платоспроможність людини:

 • Цивільний паспорт.
 • Додатковий документ (закордонний паспорт, права, СНІЛС, ІПН).
 • Також кредитору іноді необхідно представити довідку про заробіток претендента, інші джерела доходу, а також інших картках, випущених іншими фінансовими структурами. Чим більше і достовірніше пакет документів, тим більше шансів переконати кредитора в своїй наЕкшн ності і відповідальності, домагаючись максимально вигідної процентної ставки і збільшення ліміту позики.

  Ліміт зняття готівки

  Картки будь-якого рівня припускають безкоштовний випуск, однакові правила застосування грейс-періоду, що дозволяє навіть знімати готівку.

  При потребі зняття готівки з кредитної картки Альфа-Банку, необхідно враховувати досить високу комісію, якщо клієнт перевищить максимальне обмеження в сумі – 50 тисяч рублів.

  Переведення більшої суми відбувається за справлянням:

  • 5,9-процентної комісії з класичного пластику;
  • 4,9-відсотковою комісії по золотому пластику;
  • 3,9% з преміальними картками типу Платинум або Signature.

  Погашення заборгованості по картці

  Повернути кошти на баланс кредитної карти Альфабанк не складе праці. Вибір одного із способів – за розсудом і вподобанням самого власника:

 • Готівкою в терміналах, банкоматах, відділеннях Альфа-банку.
 • Банкомати, пристрої самообслуговування партнерів.
 • Через мобільний додаток безготівковим перерахуванням.
 • Внутрішньобанківським рахунком або міжбанківських перекладом.
 • Важливо пам’ятати про необхідність регулярного внесення мінімального платежу, щоб уникнути штрафів. Щомісячний платіж поза грейс-періоду складається із 5-відсоткової частки основного боргу і процентів банку. Щоб переплата була низькою, рекомендується погашати кредитку сумами, що перевищують мінімальний платіж.

  Вартість обслуговування і додаткові послуги

  Надаючи широкий список опцій і зручні варіанти використання готівковим і безготівковим способом, необхідно враховувати, що картки не обслуговуються безкоштовно.

  Щорічно стягується досить суттєва сума у розмірі:

  • 1190 рублів за класичним пластику;
  • 2990 рублів – з продуктів категорії Gold;
  • 5490 – для карт підвищеної категорії Платинум.

  Висока плата за обслуговування компенсується вигодою, якщо кредитка використовувалася для зняття готівки протягом безпроцентного періоду. В такому випадку, клієнт оплачує лише комісію за зняття банку за зЕкшн снювані понад ліміт транзакції, зберігаючи привілеї пільгового терміну. Плата за картками з позиковим лімітом розглядається фінансовою установою індивідуально, що вимагає уточнення в процесі узгодження майбутньої емісії.

  Перед тим, як замовити одну з універсальних карт, рекомендується звернути увагу на спеціалізовані види пластику, що враховують затребувані опції в різних соціальних, вікових групах. Для любителів частих покупок і активних платників по кредитці в місцях громадського харчування, на заправках і т. д. має сенс розглянути варіанти емісії картки CashBack. Крім збереження пільгового періоду (60 днів), позичальник отримує можливість повернення частини витрачених коштів на рахунок в розмірі до 10% (при оплаті на автозаправках).

  Також варто врахувати, що банк буде наполегливо пропонувати оформлення страховки. Вона є добровільною та не може бути нав’язана установою. Позичальнику достатньо лише оповістити про відмову від страхування до того, як підписати документи на випуск, так як в противному випадку платна опція може бути включена за замовчуванням. Коли випускається кредитна картка Альфа Банк, умови користування будуть застосовуватися єдині, дозволяючи відслідковувати платежі стягуються комісії.