Обклеювання кузова антигравійною плівкою!!!!

12-16-2019
Картинки по запросу Обклеювання кузова антигравійною плівкою!!!!

У чому вигода тонування стекол атермальной плівкою. Обклеювання кузова автомобіля антигравійною плівкою. Захистити вашу машину від зовнішніх пошкоджень можливо, покривши її антигравійною плівкою. Небезпека пошкодження кузова автомобіля при попаданні дорожньої гальки і гравію, від кущів і легких зіткнень з іншими автомобілями дуже висока. Особливо страждають від цих неприємностей автомобілі невеликої висоти, або з масивним переднім бампером. Також хочемо вам порекомендувати на этом сайте у нас найкращі умови для обклеювання кузова антигравійною плівкою

Для них існує найбільша ймовірність попадання каменів та інших предметів, які вилітають з – під коліс автомобілів, що йдуть попереду. Убезпечити вашу машину від перерахованих проблем можливо за допомогою інноваційного кошти, покривши її захисної антигравійною плівкою. Ці плівки захищають кузов автомобіля від потрапляння гравію, дорожнього бітуму і вандальних дій. Деталі, покриті захисною плівкою, по виду не відрізняються від незахищених деталей, оскільки вона безбарвна, не жовтіє і не тьмяніє з часом. При цьому, механичне полірування автомобіля можлива поверх захисної плівки.

Точність наклейки плівки забезпечується з допомогою цифрових лекал, вирізаних на спецобладнанні. Лекала для кожної конкретної марки і моделі автомобіля різними, це дозволяє зберегти високу точність виконання технології. Поверхня залишиться в тому ж стані, як і в день покупки автомашини. Антигравійна плівка точно повторює всі вигини поверхні крил, зеркал та інших елементів. З – за високої оптичної прозорості та еластичності такий метод захисту не тільки володіє захисним ефектом, але і візуально естетичний. При бажанні замовника антигравійна плівка може бути легко видалена з кузова автомобіля.