Способи перекладу з карти ВТБ 24 на карту Ощадбанк

708

Міжбанківський переказ – це зручний спосіб передачі грошових коштів, якими користуються фізичні та юридичні особи. ЗЕкшн снювати такі операції можна як через відділення і банкомати, так і через інтернет. Найоптимальніший варіант – це переказ грошей з картки на картку. У цій статті розглянемо, як зЕкшн снити переклад з ВТБ на Ощадбанк, що для цього знадобиться, які терміни і комісії передбачені за такі транзакції.

Що потрібно знати для перекладу

Грошові зарахування зберігаються на особистих рахунках клієнтів. Картка прив’язана до такого рахунку, часто його характеризують як картрахунок. Володіючи карткою, клієнт повністю розпоряджається своїм рахунком, він може зЕкшн снювати покупки, знімати готівку, переказувати гроші – всі ці операції обробляються миттєво і передаються у процесинговий центр платіжної системи, будь то Visa, MasterCard, Світ або інші.

Щоб кошти Екшн шли до адресата, важливо коректно вказувати реквізити одержувача. Номер карти – це унікальний набір цифр, який в собі зберігає всі необхідні дані, звільняючи клієнта від введення додаткових цифр. У номері картки закладена інформація про тип картки, банку-емітенті, про платіжній системі та особистому рахунку фізичної особи.

Тому для того щоб перекинути гроші з однієї картки на іншу, досить просто вказати картковий номер, розміщений на лицьовій стороні пластику. Інша справа, якщо перераховувати гроші на особистий рахунок. У цьому випадку жодна система не зможе визначити, в якому банку розміщений рахунок. Тому для перекладу потрібно вказувати повні банківські реквізити:

 • номер рахунку отримувача;
 • його Ф. В. О.;
 • банківський БИК, призначений Центральним Банком;
 • ІПН;
 • кореспондентський рахунок;
 • КПП;
 • призначення платежу. Наприклад, переказ грошей на користь фізичної особи.

Такі перекази означають, що ви не ведете комерційну діяльність, розплачуючись зі своїми контрагентами, робітниками або постачальниками. Мається на увазі, що переводити гроші можна без отримання матеріальної вигоди. Далі розглянемо, як зробити переклад з карти ВТБ на карту Ощадбанк.

Особистий кабінет

Напевно, немає таких людей, хто не користується особистим кабінетом свого банку. Якщо ви все ж з їх числа, то вам варто звернутися до філії ВТБ 24 і заповнити заявку на реєстрацію в особистому кабінеті. Фахівці сформують логін і пароль, який необхідно буде використовувати для входу в програму.

Такий сервіс дозволяє не тільки перевести гроші з картки, але і отримувати повну інформацію по своєму рахунку, перевіряти рух грошових коштів, зЕкшн снювати оплату за різні послуги, причому без комісії, оформляти кредити, вклади та багато іншого.

Але тут мова піде саме про те, як перевести гроші. Отже, для перекладу з карти ВТБ на Сбербанк знадобиться виконати ряд простих Екшн :

 • зайти на сайт vtb24.ru і в правому верхньому куті знайти «Інтернет-банк»;
 • ввести логін та пароль, що надані фахівцями;
 • у сервісі вибрати меню «Перекази»;
 • далі звернутися до пункту «Переклад з карти на карту»;
 • вводите номер кредитки того чоловіка, якого переводяться гроші;
 • система запитає пароль для підтвердження операції.

Пароль надходить через СМС-повідомлення на номер телефону, який був вказаний при оформленні договору. За заявою цей номер можна поміняти. Така система застосовується для забезпечення безпеки зЕкшн снення платежів.

Адже в разі несанкціонованого доступу в особистий кабінет зловмисник не зможе скинути гроші на свої рахунки, оскільки знадобиться код для підтвердження транзакції. Тому робота з картками в інтернеті є відносно безпечною.

Через сайт

Щоб зробити переклад з ВТБ 24 на Ощадбанк, не обов’язково реєструватися в особистому кабінеті. Якщо така операція є терміновою, то достатньо скористатися сайтом ВТБ. Для цього необхідно в розділі «Банківські картки» вибрати пункт меню «Переклад з карти на карту». Перегорнувши трохи нижче, знайти на синьому тлі функцію «Перевести». Потім переказ грошей з картки ВТБ можна зЕкшн снювати, дотримуючись такої послідовності:

 • вибрати суму для операції, відзначити галочку на угоді з роботою сервісу та ввести captcha. Зазвичай, це щось в дусі «підтвердіть, що ви не робіт», додатковий захист від злому системи;
 • далі потрібно вказати дані по своїй карті. Ввести номер з лицьового боку, код на звороті, термін дії пластику і вказати номер картки одержувача;
 • потім погодитися на комісію. Система вас ознайомить з її розміром;
 • після чого надходить запит на код від 3-D Secure. Перевірити на мобільному есемеску і ввести дані.

Таким чином, операція зі списання грошей завершена, і варто очікувати, коли вони наЕкшн дуть одержувачу.

Через філію

Перевести гроші з ВТБ можна з відкриттям і без відкриття рахунку в відділенні компанії. Для цього знадобляться паспорт і того реквізити рахунку, куди буде відправлено платіж. Фахівці запропонують стандартний бланк для заповнення. Натомість менеджер надасть квитанцію про зЕкшн снення операції.

Банкомати

Технічні засоби пристосовані не тільки для внесення або зняття грошових коштів, але також через них можна перевести гроші з картки ВТБ на карту Ощадбанку або інших банківських організацій. Для цього знадобиться:

 • вставити картку і ввести інформацію за своїм індивідуальним Піну;
 • клацнути пункт «Оплата послуг та переклади»;
 • з пропонованих функцій вибрати «Переклад по номеру картки іншого банку»;
 • вказати суму грошей, яка буде списана для транзакції;
 • і номер пластику одержувача.

Такий спосіб може бути зручний для тих, хто не користується інтернетом, але бажає заощадити час, не звертаючись в банківський філіал.

Мобільний додаток

Останній спосіб, як перевести гроші з картки ВТБ, використовуючи сервіси цього банку, – це скористатися мобільним додатком, який є аналогом особистого кабінету, розміщеного на офіційному сайті.

Щоб користуватися системою, необхідно завантажити її з Play Market або App Store в залежності від типу пристрою. Логін і пароль міняти не доведеться, він ідентичний особистого кабінету повній версії для персональних комп’ютерів. Послідовність Екшн :

 • у меню клікнути на «Переклад на інший банківський рахунок»;
 • натиснути на свою картку, з якої повинна бути виконана операція;
 • ввести дані по пластику одержувача.

Є й сторонні обмінники, через які можна переводити гроші. Але чи можна ними користуватися, кожен вирішує самостійно, так як такі операції можуть бути небезпечні.

Комісії за переклад та строки зарахування

Будь-які міжбанківські перекази передбачають комісії і залежать від тарифу обраного продукту. Розглянемо, скільки за переклад з ВТБ на Сбербанк складе комісія. Без комісії можливі перекази між картками всередині Внешторгбанка. Причому вони можуть належати різним людям.

Переклади ж сторонні установи вимагають грошових витрат. Комісія складає 1,25% від суми. Мінімум ВТБ знімає 30 рублів. А якщо операція виконується через банкомат, то мінімальна сума становить 50 рублів.

Будь міжбанківський переказ зЕкшн снюється протягом 3 робочих днів. Це не означає, що грошові кошти наЕкшн дуть саме через три доби, але гарантувати миттєвого зарахування ВТБ не може. Клієнти Ощадбанку можуть перевіряти свій рахунок через сервіс «Сбербанк Онлайн», де буде зафіксована інформації про зарахування.