Що таке криптовалютная біржа Binance!

8-12-2019

Це призвело до дампу BNB на 20% і підйому BTC на 7%. Тим більш болючим виявилося падіння у прірву. Порядок запровадження цих правил має характер, знайомий всім, кому пощастило жити в радянський час — добровільно – примусовий. Це означає, що ніхто не зобов’язаний виконувати вимоги FATF , але ті, хто не буде їх дотримуватися добровільно, втратять доступ до глобальної фінансової системи.Також хочемо вам порекомендувати биржа Бинанс

А ось з США справа йде гірше: SEC і FinCEN жартувати не люблять. Американське право поширюється на всіх громадян США, де б вони не знаходилися. Будь-хто, хто розробляє програмне забезпечення, що підпадає під американські рестрикції, повинен довести, що його не використовують користувачі з США. Але Чанпен Чжао здійснив одну маркетингову помилку. Так, навіть такі досвідчені кити маркетингу, до яких без сумніву відноситься Чжао, не завжди бувають праві. Біржа повідомляє, що тобі тут більше не раді і, якщо ми з’ясуємо, що ти є янкі — то закриємо тобі торгівлю. Монети свої ти, звичайно, зможеш виводити — заспокійливим тоном уточнює біржа. Зметикувавши, в чому справа, американець відповість: але дозвольте, а що я буду робити з BNB або, наприклад, з ONE, якщо ними практично більше ніде не торгують. Що в цій ситуації робить американець. — Правильно — продає BNB та інші альткоины. — Відповідь: вони домінували, на США припадало 24% від усіх торгових обсягів біржі. Що ж стосується зростання биткоина, то його пояснити просто.

Цього виявилося достатньо для того, щоб викликати висхідний імпульс світової ціни на головну криптовалюту. Сподіваюся, мене чує Чанпен Чжао і витягне з цієї історії урок. Мені здається, треба бути обережним і не робити різких рухів, якщо ти забрався туди, де — за словами Сальвадора Далі — розташовуються монархія, ієрархія, купол, архітектура і ангел. Конфіденційні транзакції стануть доступні в мережі Ethereum з допомогою обхідного методу, створеного бета – проектом Tornado Cash. За словами генерального директора компанії, проект Ripple, що забезпечує платежі на основі блокчейна, готовий розширити інвестиції в сторонні компанії.