Як отримати виписку по рахунку з Ощадбанку — 4 робочих способу

3064

При використанні банківського рахунку важливо контролювати потік грошей. Інформація про рух грошових коштів відображається в рахунку-виписки. Такий документ носить юридичний характер і може знадобитися для різних організацій при необхідності. Виписка з особового рахунку в Ощадбанку надається різними способами. Для чого вона потрібна і як її сформувати, розповімо в цій статті.

Що відображається в рахунку-виписки?

Виписка по рахунку носить інформаційний характер про надходження і списання грошових коштів за певний період. Наприклад, при оформленні кредиту на підставі такого документа банківські організації можуть сформувати думку про платоспроможність потенційного позичальника. В різних банках стандартний бланк виглядає по-різному. В Ощадбанку у виписці про стан рахунку відображається наступна інформація:

 • Номер розрахункового або поточного рахунку. Він відрізняється від номера карти Ощадбанку. Саме через рахунок проводять операції банки, які на ньому зберігаються грошові кошти. Номер карти використовується тільки в разі переведення коштів або оплати послуг. Самі операції фіксуються на картковому рахунку. Більш повна інформація про розрахунковому рахунку Ощадбанку наведена за посиланням.
 • Сальдо на початок розрахункового періоду. Сальдо – це баланс після всіх надходжень і списань коштів, контрольна сума, від якої формується виписка за вибраний період.
 • Інформація про зарахування і списання. Відображаються дані про надходження грошових коштів на рахунок з датою і про переведення грошей з розрахункового рахунку третім особам або про списання на користь погашення боргу. Виписка формується за певний період.
 • Баланс на кінець періоду. Це сума грошових коштів, що доступна на даний момент після підтвердження усіх транзакцій по картці.
 • Способи отримання рахунку-виписки

  Далі розповімо про те, як зробити виписку з рахунку в Ощадбанк, адже для цього необов’язково звертатися у відділення компанії, документ формується і віддаленим способом.

 • Класичний спосіб – це особисте звернення у відділення компанії. Можна піЕкшн ти до будь-якого фахівця по роботі з клієнтами і запросити рахунок-виписку. Крім того, зразок може бути наданий іноземною мовою. Отриманий документ актуальний при оформленні візи.
 • Через банкомат. Таким чином можна сформувати міні-виписку, яка буде надана на чеку. У цьому випадку виписка про стан індивідуального особового рахунку містить в собі дані за останні 3 місяці. І ця послуга платна. Скільки вона коштує? 15 рублів за одну операцію.
 • Запитати по рахунку Ощадбанку можна за допомогою мобільного зв’язку. Для цього знадобиться сформувати і відправити СМС. Інформація наЕкшн де у вигляді відповідного повідомлення.
 • Користувачі «Ощадбанку Онлайн» можуть отримувати відомості, не виходячи з дому через свій особистий кабінет. При цьому є можливість сформувати звіт на паперовому носії або в електронному вигляді.
 • Відділення банку

  Один із способів, як отримати виписку по рахунку, – це звернутися в будь-який офіс Ощадбанку. Компанія має велику кількість відділень, які обслуговують фізичних та юридичних осіб. При собі необхідно мати паспорт і картку, з якої потрібні відомості. Сформувати можна дані за будь-який період. При цьому виписані дані за останній рік надаються безкоштовно. До того ж можна написати заяву на незгоду з якоюсь відокремленою операцією або оформити заявку на розшук платежу.

  Банкомат

  Ще один спосіб, як взяти виписку, – це звернутися до банкомату. За кількістю банкоматів по всій країні Ощадбанк не поступається жодній банківської організації. Крім цього технічні пристрої також представлені і за кордоном. Для формування документа знадобиться вставити карту, після чого ввести індивідуальний ПІН.

  На екрані, потрібно вибрати пункт меню «Запитати баланс», отримати «міні-звіт». Спосіб надання – на чеку. Тут будуть відображені відомості про рух грошових коштів з відповідними датами за останні 3 місяці. А також зазначений поточний баланс.

  Мобільний банк

  Отримати виписку можна за допомогою мобільного телефону. Важливо відправляти запит через той номер, який прив’язаний до картки. Третім особам у зв’язку з банківською таємницею інформація надана не буде. Для цього потрібно надіслати СМС-повідомлення на номер 900. У тексті потрібно вказати слово «історія», а також написати чотири останні цифри номера вашої картки. У відповідному повідомленні будуть надані відомості про рух грошових коштів з датами і поточний баланс доступної суми.

  «Сбербанк Онлайн»

  «Сбербанк Онлайн» як спосіб отримання виписки дистанційним методом зі свого мобільного телефону або комп’ютера. Виписка з рахунку в «Ощадбанку Онлайн» формується миттєво. При цьому такою послугою можна користуватися постійно, так як вона безкоштовна. Особистий кабінет носить не тільки корисну інформацію за рахунком, через нього можна переводити гроші на інші карти або оплачувати послуги.

  Для початку необхідно зареєструватися, а тим, хто вже користується системою, – авторизуватись у кабінеті. Після чого знайти потрібну картку і вибрати пункт «Показати операції». В цьому випадку можна буде побачити 10 останніх операцій по картці. Якщо потрібна більш повна інформація, то можна замовити звіт за будь-який період безкоштовно собі на електронну пошту і підписатися на розсилку, щоб дані надходили автоматично.

  Також є функція, що дозволяє роздрукувати документ на папір. Варто звернути увагу, що в цьому випадку не буде печатки банку, та довідка буде носити лише інформаційний характер. Офіційний документ можна отримати у відділенні. Виписка може бути підготовлена як дебетовим, так і за кредитними картками.