Як дізнатися баланс на карті ВТБ 24?

648

Повний контроль за надходженнями і витратами в будь-який час доби – така можливість є у всіх клієнтів ВТБ24, які знають, як перевірити баланс карти ВТБ. Подібна послуга надається різними способами: через телефон, банкомат, паркінг. Клієнти можуть вибрати один з найбільш зручних варіантів, як дізнатися баланс карти ВТБ 24.

Способи уточнення балансу

Тримач пластикового продукту, емітованого ВТБ24, може користуватися наступними способами подивитися баланс:

 • у відділенні фінансової організації;
 • через дзвінок в кол-центр;
 • шляхом відправки короткого запиту за коротким номером банку;
 • за допомогою банкомату;
 • з використанням особливого програми «Телебанк».

Будь-який з варіантів легко виконаємо і доступний цілодобово без будь-яких обмежень з боку банку.

Банкомат

При наявності поблизу банкомата дізнатися залишок по карті буде нескладно. Все, що потрібно, – це пластикова картка і знання свого ПІН-коду.

Після введення секретного пароля на екрані банкомата з’явиться меню з розділами, доступними до операцій користувача. Необхідно вибрати в меню розділ балансу. Для зручності клієнта можлива друк з інформацією про залишок коштів або виведення даних на екран.

Головне, перш ніж вставити картку в банкомат, переконайтеся, що він справний. Якщо буде потрібно чек, необхідно перевіряти, чи можлива видача чека в даному пристрої.

При роботі з банкоматом необхідно дотримуватись заходів безпеки. Так як запит інформації про залишок потребує введення пароля, необхідно ретельно оглянути банкомат. Справа в тому, що будь-яка банківська пристрій може стати об’єктом роботи шахраїв – вони розміщують спеціальні накладки з цифрами на кнопкову панель, за допомогою якої клієнти банку вводять ПІН-код. Інформація про пароль зчитується злочинцями, а кошти з карти можуть зникнути в невідомому напрямку. Щоб уникнути неприємностей, рекомендується звертати увагу на сам термінал, через який буде запитуватися баланс.

Послуги call-центру

Більш безпечний спосіб замовити у ВТБ 24 перевірку балансу картки (без наявності банкомату) – дзвінок на гарячу лінію. Досить мати під рукою телефон (звичайний стаціонарний або мобільний) та володіти інформацією з особистими даними та основними параметрами по карті ВТБ.

Сервіс доступний в будь-який час без перерв і вихідних абсолютно безкоштовно.

Зателефонувавши за єдиним номером 8 800 100 24 24, необхідно бути готовим відповісти на кілька уточнюючих запитань від фахівця банку ВТБ. Ці запити являють собою звичайні запобіжні заходи, що дозволяють ідентифікувати держателя пластика, так як будуть задаватися питання, які може знати тільки особисто клієнт банку:

 • Повністю прізвище, ім’я, по батькові.
 • Номер карти (тільки останні 4 цифри).
 • Контрольне запитання (класичний варіант – дівоче прізвище матері).
 • Дата народження.
 • Якщо немає бажання або можливості спілкуватися з фахівцем особисто, дізнатися баланс по карті ВТБ 24 можна через запит по голосовому меню. Дотримуючись підказок автоінформатора, клієнт вводить контрольну інформацію через мобільний пристрій, позбавляючись від необхідності промовляти секретну інформацію вголос.

  Мобільний банк

  Найпростіший варіант завжди бути в курсі свого балансу на карті ВТБ – це підключити функцію мобільного банку, яка доступна власникам будь-яких типів пластикових карток, включаючи випущені платіжною системою «Світ».

  Підключена послуга обійдеться користувачеві всього в 120 рублів за піврічне обслуговування, а при підключенні на рік – достатньо заплатити 200 рублів. Оплата мобільного банку проводиться через термінал кредитної установи або за допомогою сервісу «Телебанк».

  Клієнти з підключеним мобільним банком отримують інформацію про абсолютно всі операції, які зЕкшн снюються на карті, з оповіщенням кожен раз про розмір залишкового балансу карти ВТБ 24. Маючи під рукою телефон, в якому збереглося останнє СМС-повідомлення, баланс залишається під повним контролем клієнта. Для підключення сервісу, досить звернутися до співробітників банку та оплатити послуги за перший час використання.

  Перевіряючи баланс карти ВТБ 24 через телефон, необхідно вжити заходи безпеки – конфіденційні відомості про баланс в пам’яті телефону можуть стати доступні стороннім особам. Необхідно стежити за тим, щоб доступ до збережених СМС не отримали зловмисники.

  З іншого боку, в телефоні збережуться всі відомості про вироблених списання по карті і поповненні рахунку, що дозволяє контролювати свої фінанси і мати повну картину про витрату коштів.

  СМС-повідомлення

  Власникові карти доступна опція перевірки балансу шляхом надсилання запиту на номер гарячої лінії. Для того, щоб дізнатися баланс, необхідно набрати певну послідовність цифр. Дані про залишок коштів на картковому рахунку будуть повідомлені клієнта ВТБ 24 через СМС або голосове повідомлення.

  Для того, щоб дізнатися про стан своїх фінансів, клієнт ВТБ24 набирає наступну послідовність: 88001002424-1-«логін»-#-****-#.

  Замість зірочок вводять останнім чотиризначне число з номера картки.

  Після відправлення запиту клієнт зможе почути інформацію про засобах на карті.

  Можна запитати розширену виписку про всіх останніх рухах за рахунком, відправивши аналогічний запит по телефону гарячої лінії. Повна комбінація запиту виглядає наступним чином: 88001002424-3-1-«логін»-#-«пароль»-#-1.

  Спеціально для позичальників, використовують пластикову кредитку ВТБ24, передбачена опція уточнення розміру майбутнього платежу шляхом відправлення USSD-запиту в ВТБ 24 за номером 124.

  Комбінація для набору виглядає наступним чином: 124 *«логін»*4 останні цифри кредитки # клавіша виклику.

  Якщо логіна ще немає, можна отримати доступ шляхом надсилання запиту через певну комбінацію: *124# клавіша виклику. Далі набирають «0» і підтверджують запит на зворотний дзвінок, набравши «1». Коли з власником зв’яжеться банк, при створенні логіна будуть необхідні паспортні дані та номер картки клієнта.

  У відділенні банку

  Класичним, але в той же час, найбільш витратним за часом, стане звернення із запитом про баланс у відділення банку. Для інформування спеціалісту банку буде потрібно паспорт клієнта і його картка.

  Цей спосіб найменш зручний, тому їм можна скористатися безпосередньо, якщо людина вже перебуває у відділенні. Співробітник банку проінструктує також про правила уточнення балансу через термінали та пристрої самообслуговування і порекомендує в цілях економії часу використовувати альтернативні шляхи уточнення залишку на рахунку.

  Більш виправдано відвідування офісу, якщо клієнту потрібна виписка по рахунку. Власник карти оформляє у відділенні заявку на регулярну щомісячну відправку виписки про всіх видатково-прибуткових операцій в електронному вигляді.

  Інтернет

  Для економії часу і сил при частій потреби в оперативній інформації про баланс рекомендується скористатися сервісом «Телебанк», що дозволяє перевірити баланс карти ВТБ 24 через інтернет.

  Для актуалізації відомостей про власних капіталах достатньо мати комп’ютер або ноутбук з виходом в інтернет, а також пройти відповідну реєстрацію на онлайн-порталі фінансової організації. Фактично «Телебанк» – це послуга інтернет-банкінгу, доступна кожному підключеному власнику карти ВТБ24.

  Попередньо потрібно налагодити процес роботи з управління фінансами онлайн. Зробити це можна, відвідавши відділення ВТБ24 і оформивши необхідну заявку. Спеціаліст відділення передасть клієнту відомості про логін, пароль, які будуть вимагатися кожен раз при авторизації та перевірці балансу ВТБ 24 в онлайн-системі кредитної організації.

  Фактично користувач «Телебанка» тепер може керувати своїми операціями по витраті коштів безпосередньо з дому.

  Можливостей, як дізнатися баланс на карті, досить багато. Іноді найпростішим способом стане звернення до співробітника банку під час його відвідин з якихось інших питань. Іноді краще дізнатися залишок через телефон. У деяких випадках необхідно отримання чека з роздрукованими даними. Кожен клієнт вибирає найбільш зручний спосіб, як перевірити баланс на карті, виходячи з конкретних обставин.