Огляд кредитної картки банку Звязковий

549

Організувавши випуск кредитового та дебетового пластику, Зв’язковий банк зміг значно розширити коло клієнтів, разом з банківськими послугами отримують доступ до знижок і підвищеним бонусів. Кредитна карта Зв’язковий випускається в якості універсального платіжного засобу, за допомогою якого позичальники вирішують проблему покупки дорогої техніки та інших груп товарів.

Пластик від Зв’язкового користується підвищеним попитом серед клієнтів мережі, допомагаючи оформити придбання навіть при нестачі власних коштів. Грамотне застосування пільгового періоду кредитування дозволить звести переплату до нуля. Для цього потрібно детально вивчити умови випуску, обслуговування та погашення.

Особливості кредитних карт

Комфорт при роботі з картою починається з моменту випуску – сплативши 600 рублів, клієнт отримує допуск до переваг вигідного позики на цілий рік. За оформлення пластику, як і за перевипуск, фінансова установа гроші не стягує. При новій дострокової емісії за ініціативою позичальника оплачується всього 300 рублів.

За бажанням позичальника, кредитна карта Зв’язковий банк доступна до отримання через звичайну пошту.

Власникам картки доступне підключення додаткових опцій, таких як пакет Плюс, що дозволяє контролювати витрату коштів і поповнення рахунку, а також використання дистанційного управління картковим рахунком.

Рекомендується використовувати кредитку з погашенням короткострокових, в межах грейс-періоду. У такому випадку фінансова організація відсотки не нарахує. Якщо гроші не повернуться в призначений термін, Зв’язковий нараховує від 17,9%. Зняття готівки збільшує переплату.

Важливе правило для успішної роботи по карті – своєчасне погашення у межах встановленого графіка. Прострочення по платежах призводить до нарахування додаткових 20%.

Види карт Зв’язкового банку

Крім універсальних банківських карток, Зв’язковим випускаються й інші варіанти кредиток:

 • картка вигідних покупок;
 • преміальна;
 • для зарплатних клієнтів.

До найбільш затребуваних продуктів відносять універсальну картку, випущену з підтримкою міжнародної платіжної системи Mastercard. В якості додаткових послуг передбачається участь у програмі накопичення бонусів, отримання додаткового доходу у вигляді відсотка на залишок власних коштів позичальника.

В залежності від типу кредитки безвідсотковий період складе не менше 50 днів. Ліміт по картці встановлюється індивідуально, виходячи з умов оформлення.

Пластик з позиковим лімітом для вигідних покупок від Зв’язкового зручно брати з собою в закордонні поїздки, оптимально підходять для безготівкових витрат у будь-якому куточку світу. В такому випадку, при розрахунках за покупки за межами РФ, включається автоматична конвертація, виходячи з встановленого банком курсу.

Володіння карткою преміального типу означає здобуття привілейованого статусу. Даний вид пластику передбачає встановлення ліміту в індивідуальному порядку. З додаткових послуг надається бонус, кэшбэк, послуги консьєржа, банківські програми. Держателю преміального пластику доступні послуги персонально прикріпленого менеджера.

По зарплатному пластику встановлюється стандартний пакет послуг, а з додаткових опцій – вільне переведення в готівку і овердрафт. Ліміт за овердрафтом визначається, виходячи з рівня щомісячних надходжень, але не більше 40%. Процентна ставка встановлюється у залежності від типу пластику та порядку витрачання коштів безготівковим або готівковим способом.

Яку карту вибрати, залежить від особистих потреб і бажання позичальника.

Умови отримання

Випуск картки зЕкшн снюється безкоштовно. Однак, необхідно заплатити 600 рублів за річне обслуговування. При цьому за обслуговування додаткової картки плата стягуватися не буде. Перевипуск карти також зЕкшн снюється за рахунок банку, якщо у неї закінчився період дії. В іншому випадку клієнтові потрібно буде заплатити 300 рублів.

Банк «Зв’язковий» пропонує доставку за допомогою кур’єра або через Пошту Росії. Варто звернути увагу на можливість підключення різних платних опцій. Зокрема, це може бути пакет послуг «Плюс», який включає в себе інформування про рух коштів, а також можливість віддаленого доступу до свого рахунку.

Умови отримання припускають звернення потенційного позичальника через відділення Зв’язкового або віддалено, через офіційний інтернет-ресурс фінансової установи.

Як оформити кредитну карту Зв’язкового

Порядок отримання кредитного пластику від Зв’язкового збігається зі стандартною схемою емісії пластику, не вимагаючи великого пакета документів і тривалого очікування. У більшості випадків, карта випускається за одне відвідування офісу банку.

Алгоритм оформлення виглядає наступним чином:

 • Подача заявки на сайті, по телефону або в офісі.
 • Розгляд запиту протягом 25 хвилин і повідомлення про прийняте рішення.
 • Підписання документів і видача кредитки.
 • У разі дистанційного оформлення можна замовити доставку звичайною поштою або кур’єром.
 • Перед тим, як активувати кредитку, слід уточнити умови погашення, всі стягуються платежі і комісії. Окремо необхідно уточнити, як працюють бонуси та що потрібно для їх оптимального використання.

  Перелік документів

   

  Основним документом є паспорт громадянина РФ. Всього в банк Зв’язковий необхідно представити:

  • паспорт;
  • оформлену заявку на виготовлення пластику;
  • додатковий документ, що засвідчує особу.

  Якщо цікавлять найбільш вигідні умови, можна підготувати для банку додаткові документи у вигляді:

  • медичного поліса;
  • закордонного паспорта з неистекшей візою, або дозволом на відвідування іноземної держави протягом останнього року;
  • реєстраційне свідоцтво на відносно нову машину;
  • свідоцтво на право власності;
  • виписка по дебетовому рахунку, відкритому в банку.

  Чим більше документів представлено в банк, тим краще умови, які визначить банк.

  Кредитний ліміт

  Банк встановлює ліміт індивідуально, в залежності від даних платника і поданих документів. За звичайною універсальної картці та інших пропозиціях по випуску кредитна лінія не перевищує 350 тисяч рублів.

  Преміальна картка передбачає отримання на баланс суми до 750 тисяч рублів.

  Зняття та поповнення карти

  Пластиковий продукт від Зв’язкового призначений переважно для безготівкових витрат. За зняття готівки банк стягує комісію в розмірі 2,9%. Додатково банк спише 290 рублів за кожне зняття.

  Щоб вивести готівку з рахунку кредитної картки, можна використовувати альтернативний варіант для зняття, зменшує комісію для зняття, організувавши міжбанківське перерахування на іншу картку з можливістю подальшого безкоштовного переведення. В такому випадку, транзакція зЕкшн снюється комісією з 1,0% (саме така плата встановлена за безготівковий переказ коштів в інший банк).

  Власники кредитного пластику, при бажанні, організовують самостійну безготівкове перерахування, попередньо підключивши сервіс дистанційного керування через інтернет-банк.

  Карта Зв’язкового зручна при використанні онлайн або безготівковим способом через термінали. Для поповнення використовується один з найбільш зручних способів:

  • внести готівку через банкомати або платіжні термінали;
  • передати гроші у відділенні зв’язку мережі Зв’язковий або офісі банку;
  • завчасно перевести кошти через інтернет-банкінг.

  Зв’язковий Банк пропонує лінійку пластикових продуктів з дебетових і кредитних карток. Так фінансова установа не пред’являють підвищених вимог до позичальників, шанси на успішне розгляд заявки великі. Особлива користь від кредитки у клієнтів, активно витрачають позикові кошти безготівковим шляхом, а різновид пластику вибирається відповідно до індивідуальних потреб людини.