таке покерні комбінації

6-30-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати комбінації покеру
Бадугі зародилася в Азії і є різновидом дро-покеру. У неї багато спільного з лоуболлом, оскільки тут також виграє наймолодша рука. Однак є й багато суттєвих відмінностей від популярних різновидів покеру, і головне з них – старшинство комбінацій. Найсильнішою рукою в цій різновиди покеру є комбінація з чотирьох непарних молодших карт кожної масті. Така комбінація називається “бадугі”.

Блайнди

У Бадугі використовуються примусові ставки, звані блайндами. Гравець, що сидить зліва від баттона, ставить малий блайнд, а гравець зліва від малого блайнда ставити великий блайнд. Малий блайнд зазвичай в два рази менше великого блайнда.

The Deal

Кожен гравець отримує чотири закритих карти. Після цього проходить перший раунд ставок, коли гравці можуть зробити колл, рейз або фолд. Гравці, що залишилися в грі після першого раунду ставок, можуть обміняти картки. Суть обміну полягає в тому, що гравці можуть скинути непотрібні карти і одержати замість них інші, щоб покращити наявну руку. Клацніть карти, які потрібно обміняти, і натисніть кнопку “Скинути”. При бажанні можна скинути всі чотири карти. Після цього починається другий раунд ставок, коли гравці можуть зробити ставку або фолд. А якщо ніхто не зробить ставку, то гравці можуть зробити чек. Після завершення цього раунду ставок, проходить ще один раунд ставок. Потім виконується останній обмін і проходить останній раунд ставок, після якого карти розкриваються, якщо в грі залишається кілька гравців. Банк забирає гравець з кращою комбінацією.

Основна стратегія

Мета гри – зібрати бадугі (комбінацію з чотирьох непарних молодших карт різних мастей). Найкраща комбінація – 4-3-2-A (всі карти різних мастей).

Старшинство комбінацій в бадугі визначається за старшою карті. При цьому тузи вважаються молодшими, а стріти ігноруються. Гравець з 9-8-4-3 різних мастей (“дев’ять бадугі”) програє гравцеві з 8-7-3-2 різних мастей (“вісім бадугі”). Аналогічно, яку ми називаємо 6-3-2-A (“шістка бадугі”) програє 5-4-3-2 (“п’ятірка бадугі”). Якщо старші карти двох рук однакові, то порівнюються наступні старші карти і т. д. Тому 6-5-4-A («шістка-п’ятірка бадугі») програє 6-4-3-2 («шістка-четвірка бадугі»).

Якщо при розтині карт ні в кого немає Бадугі, банк виграє гравець з кращою комбінацією з трьох або двох карт. Наприклад, якщо у Вас 6h-4d-3s-Ah, то старша з двох черв ігнорується, і у Вас залишається 4-3-A-x. Ця рука називається “Three Card Four” (четвірка з трьома картами). Вона програє будь-якому бадугі, але переможе 7h-5d-4d-3s (старша бубна ігнорується і залишається 7-4-3-x – “Three Seven Card” або сімка з трьома картами). Всі трехкарточные комбінації, в свою чергу, виграють у двокарткових комбінацій. Наприклад, Аб-Ап-2б-2т являє собою комбінацію 2-A-X-X («Two-Card Deuce»), оскільки містить дві пари). Також можна зібрати комбінацію «одна карта». Наприклад, Qd-Jd-8d-4d. Тут всі карти однієї масті, тому три з них ігноруються, так що залишається тільки 4б.