Як правильно вибрати паперові шпалери

9-15-2019

Как правильно выбрать бумажные обои

Не один ремонт квартири не обходиться без так важкою і з іншого боку веселої роботи, обклеювання шпалер. Визначиться з тим які шпалери вибрати зовсім не просто, так як видів шпалер і виробників дуже багато. Також хочемо вам порекомендувати https://yusi.com.ua/bumajnye-oboi

Паперові шпалери – самий бюджетний варіант, це одношарові паперові шпалери. Ці шпалери дешеві, екологічно чисті і їх легко наклеїти. Малюнок паперових шпалер самий великий і різноманітний. Їх можна підібрати для будь-якої кімнати – дитячої, спальні або передпокою, але тільки для сухих приміщень. Недолік цих шпалер їх не міцність.

Паперові шпалери доведеться переклеювати приблизно кожні п’ять років. Так само якщо у вас при ремонті вийшли не зовсім рівні стіни, то паперові шпалери не зможуть зірвати дефекту. Вінілові шпалери бувають на паперовій та флізеліновій основі. Такі шпалери на багато міцніше паперових. Мають підвищену стійкість до вологи і вигоранню від сонця.

Вініловими шпалерами можна обклеювати приміщення з підвищеною вологою. Від типу основи залежить їх наклейка. На шпалери з паперовою основою, вам доведеться наносити клей на шпалери на стіни, що збільшить обсяг роботи.

Що б не помилитися при виборі основи шпалер, потрібно спробувати їх на дотик. Флізелінові шпалери більш еластичні, їх можна пом’яти і при вирівнювання вони приймають початкову форму, а при наклейці повністю вирівнюються. Скло шпалери – роблять скло волокна і вони дуже зносостійкі, так як не рвуться, не стираються, не горять.

Текстильні шпалери – найдорожчі, экогологически чисті, так як виготовляються з натурального матеріалу.
Бувають навіть шпалери з наклеєними камінням, кварцом або гербарієм. Стіни з текстильними шпалерами виглядають так, як ніби вони затягнуті величезним полотном тканини. Обклеєні такими шпалерами вітальні, відразу переходять в розряд урочистих залів.

При правильному догляді ці шпалери прослужать досить довго, до 10 років. Вони не люблять вологу, але їх можна пилососити або протирати сухою ганчіркою.
Тепер ви знаєте, що паперові шпалери найдешевші і не міцні. Такі шпалери підійдуть для тих хто любить часто робити косметичний ремонт, з прагнення до якоїсь новизни. Вінілові шпалери на флізеліновий основі самий оптимальний варіант за ціною і якістю, який підійде для більшої частини населення. Найдорожчі шпалери з текстильного матеріалу підійдуть для любителів дизайну і неповторності. Які все таки шпалери вибрати, вирішувати вам. Знаєте як правильно вибрати шпалери.