Як вибрати адвоката із захисту прав ув’язнених!!!!

7-12-2019


Одним з основних ознак правової держави є його здатність забезпечити дотримання прав і свобод своїх громадян, в тому числі і засуджених. В силу специфіки правовідносин, що виникають в процесі виконання кримінальних покарань, правового і соціального статусу засуджені ставляться до однієї з найменш захищених категорій громадян з точки зору наявності можливостей самостійно відстоювати свої права та свободи. Також хочемо вам порекомендуватиhttps://advokat-kuzmin.com.ua/ugolovnyy-advokat/zashchita-advokatom-v-sizo-ivs

Це є однією з причин, по якій порушення їх прав у місцях позбавлення волі продовжують залишатися досить поширеними. У цій виправній колонії систематично не доходять частина передач до ув’язнених. підробляють підписи про повернення речей. Особливо це стосується одягу (тапочки, костюми, кросівки) під приводом не годиться, не той колір. але речі родичі не забирають. У нього день народження, і ми з дітьми зробили торт з цукерок . Пятгорска після 3 – х денного ув’язнення в ізоляторі повісився ув’язнений. ,змушуючи їх підписати заяви, що це вони довели вішальника до самогубства. і сказала: «виходь, до тебе прийшов адвокат». Я їй відповів, що у мене дуже сильно паморочиться голова і біль в області скронь і тому я не можу ходити.

Приблизно через 30 хвилин до мене в камеру увійшов співробітник оперативного відділу за званням старший лейтенант і зажадав, щоб я вийшов. Я йому сказав, що мені важко . Ми не знаємо куди звернутися, справа в тому що мій чоловік перебуває у СІЗО, йому потрібна операція, як сказали там медичні працівники у них немає ліцензії і оперувати вони його не можуть, а для того, щоб доставити його на операцію в лікарню у них немає конвоїрів, що нам робити в такому випадку, при тому що самопочуття його сильно погіршується. у СІЗО на це питання відповідають нам . Адміністрація ік за це спрямовує його в карцер .
Надійшла інформація що на ІЧ 17 творяться повний безпредєл, і на це місцеве управління закривають очі. Велике прохання допоможіть будь ласка зупинити свавілля над ув’язненими.