Як вибрати авіаквитки

Как выбрать авиабилеты
ч. Boeing 737-800 Вторник10:2511:25BT PS0251 ч. 15:0016:00PS 251 ч.
Також хочемо вам порекомендувати https://tickets-kupit.kz/
ч. Boeing 737-800 19:4020:40PS 231 ч. Boeing 737-800 19:5020:50BT PS0231 ч. Суббота10:2511:25BT PS0251 ч. 15:1016:10PS 251 ч.
ч. Boeing 737-800 Воскресенье15:3016:30PS 251 ч. Embraer 190 19:2520:25PS 231 ч. Boeing 737-800 19:3020:30BT PS0231 ч.
ПонедельникРейс BT PS025: 10:25 – 11:25 (1 ч.)Рейс PS 25: 15:30 – 16:30 (1 ч.)Рейс BT PS023 / PS 23: 19:40 – 20:40 (1 ч.)ВторникРейс BT PS025: 10:25 – 11:25 (1 ч.)Рейс PS 25: 15:00 – 16:00 (1 ч.)Рейс BT PS023 / PS 23: 19:40 – 20:40 (1 ч.)СредаРейс BT PS025 / PS 25: 10:25 – 11:25 (1 ч.)Рейс BT PS023 / PS 23: 19:30 – 20:30 (1 ч.)ЧетвергРейс PS 25: 10:25 – 11:25 (1 ч.)Рейс BT PS023 / PS 23: 19:40 – 20:40 (1 ч.)ПятницаРейс BT PS025 / PS 25: 09:45 – 10:45 (1 ч.)Рейс PS 23: 19:40 – 20:40 (1 ч.)Рейс BT PS023: 19:50 – 20:50 (1 ч.)СубботаРейс BT PS025: 10:25 – 11:25 (1 ч.)Рейс PS 25: 15:10 – 16:10 (1 ч.)Рейс BT PS023 / PS 23: 19:40 – 20:40 (1 ч.)ВоскресеньеРейс PS 25: 15:30 – 16:30 (1 ч.)Рейс PS 23: 19:25 – 20:25 (1 ч.)Рейс BT PS023: 19:30 – 20:30 (1 ч.
Натисніть кнопку «Знайти квитки» і наша система протягом декількох секунд запропонує вам варіанти перельоту за маршрутом Київ-Харків відсортовані в порядку зростання ціни, система пропонує перші 10 найдешевших пропозицій авіаперельотів. Ви можете вибрати квиток із запропонованих варіантів і натиснути на кнопку «Вибрати», далі вам слід ввести паспортні дані кожного пасажира і свої контактні дані і натиснути «Бронювати». У наступному вікні ви отримаєте ваш шестизначний код броні для авіаквитка Київ-Харків, а також на вказану електронну пошту буде надіслано підтвердження бронювання авіаквитка.
Вартість авіаквитка в Харків безпосередньо залежить від наявності місць у найдешевшому класі бронювання, а також кількості днів до дати вильоту, основне правило — чим раніше бронюється квиток, тим він дешевший. З цього випливає протилежне правило, що квитки за кілька днів до вильоту є найдорожчими, самими дорогими квитками користуються пасажири купують квитки в день вильоту.