Як вибрати ломбард у Харкові

12-6-2018

Как выбрать ломбард  Харьков

Незаперечна перевага ломбарду порівняно з банком – це швидка видача грошей і оформлення документів. Питання застави, видачі дозволу та, безпосередньо, сама сума застави вирішується при особистому зверненні, з кожним роком процес обслуговування клієнтів поліпшується і модернізується. Але самим популярним і найчастіше здаються в ломбард з року в рік залишається золото і срібло.
Також хочемо вам порекомендувати ломбард КИТ Груп Харьков
Вироби із золота і срібла легше здати в ломбард, ніж вироби з інших дорогоцінних металів чи апаратуру. Для оцінювання вартості золота і срібла в ломбардах, швидкої видачі кредитних коштів та максимальної зручності клієнта налагоджений відпрацьований і швидко діючий механізм. При мінімальній затраті часу і наявності тільки посвідчення особи ви отримуєте потрібну суму. Безсумнівно, ломбард в цьому плані значно виграє у банку. Тому, якщо вам потрібно швидко отримати готівку, то самий розумний вибір – це здати саме золото або срібло в ломбард “КИТ Груп” .
Приймаючи рішення здати золото під заставу або закласти в ломбард срібло, клієнт хоче бути впевненим в оперативності видачі кредитних коштів, високою оціночної ставкою ювелірних виробів. А також вигідною процентною ставкою за позиками, які пропонує ломбард: золото, срібло або ювелірні прикраси хочеться отримати назад з мінімальною переплатою.
Перед тим, як здати золото у ломбард “КИТ Груп” , визначитеся, що саме вам потрібно: отримати якомога більше коштів, закласти виріб з подальшим викупом або продати його, переплатити мінімальну суму, отримати трохи засобів в очікуванні зарплати і т. д. Чому враховувати всі ці нюанси так важливо? Тому що за оцінкою ювелірних виробів враховується ряд факторів, які вплинуть на суму видаються вам кредитних коштів. Так, якщо ваша мета – отримати якомога грошей за виріб, тоді краще закласти саме велике і важке виріб. Якщо ж ви хочете невелику суму на руки і мінімальну переплату за послуги ломбарду – тоді варто вибрати для застави виріб менші.
Незважаючи на те, що ціна на золото в ломбард може бути фіксованою (те ж стосується і срібла), за вироби з однаковою вагою, але з різною заводський пробій (або взагалі без неї), ви отримаєте різну суму кредитних коштів. Якою б ви не звернулися ломбард, ціна на золото 585 проби або на срібло не постійна і може змінюватися в залежності від міжнародних біржових котирувань, курсу гривні, до політики НБУ і т. д.