Як вибрати світлодіодні світильники

12-16-2018

Как выбрать светодиодные светильники
Однак світлодіодна технологія зазнала значні зміни. Сьогодні світлодіодні лампи Philips випускаються в різних колірних рішеннях — від теплого білого і жовтого до холодного блакитного. Ви можете вибрати світлодіодну лампу звичного теплого світла традиційної лампочки або ту, що імітує природний світло. Звертайте увагу на позначення відтінку білого на упаковці.
Також хочемо вам порекомендувати светодиодные светильники
Однак потужність визначає не яскравість, а енергоспоживання. Світлодіодні лампи випромінюють таку ж кількість світла, що і традиційні лампочки. При виборі світлодіодних ламп звертайте увагу на світловіддачу, що вимірюється в люменах (лм). Вона вказується на нашій упаковці. Для вашої зручності ми також вказуємо еквівалентну потужність лампи розжарювання, оскільки розуміємо, що найчастіше саме так зручніше визначати яскравість.
Сьогодні ціна світлодіодних ламп ближче до ціни традиційних лампочок; вони споживають менше електроенергії і служать довше, завдяки чому їх купівля швидко виправдовує себе. Термін служби світлодіодних ламп Philips досягає 15 000-20 000 годин, що становить приблизно 15 років при середньому використанні по 2,7 години в день. Якщо лампа горить три з половиною години на день, вона буде працювати 15 років. Світлодіодні лампи Philips споживають на 80 % менше енергії, ніж звичайні лампи. Це дозволить вам незабаром після початку використання отримати значну економію по рахунках за електроенергію.
Це можливо. Світлодіодні лампи можна віднести до цифрових технологій. Це означає, що вони можуть бути включені або виключені. Однак яскравість не всіх світлодіодних ламп можна регулювати. Якщо ви хочете використовувати диммер, вибирайте лампи, які підтримують затемнення. Шукайте значок регульованою яскравості на упаковках. У багатьох випадках ви можете використовувати вже наявні диммери. Також є онлайн-список діммеров, який допоможе вам переконатися, що світлодіодна лампа сумісна з тим чи іншим діммером.
Світлодіодні лампи так само безпечні для очей, як і будь-який інший джерело штучного світла. Вони не схожі на лазери, світло не фокусується на одній точці, а їх інтенсивність порівнянна з традиційними та галогенними лампами. Крім того, світлодіоди не містять ртуті, свинцю та інших токсичних речовин. Вони можуть бути повністю перероблені.