Як взяти кредит на карту онлайн?

693

Варіантів кредиту онлайн на карту одночасно і багато, і майже немає. Кредити через інтернет є фішкою мікрофінансових організацій (МФО), оскільки банківські установи воліють не підключатися до настільки ризикованою сфері кредитування.

Ось і виходить, що багато пропозицій, т. к. багато подібних установ, але і крім микрофирм майже ніхто такими позиками не займається. До речі, кредитами такі грошові видачі називаються просто за інерцією. Реально до системи банківського кредитування вони не відносяться.

Все, що потрібно знати про позики в режимі онлайн, по пунктах

Як взяти кредит онлайн? Суть таких позик відображена в самій назві. Клієнти в режимі онлайн подають заявку, щоб придбати строковий кредит на картку під відсотки. Кілька ключових моментів повністю відображають всю картину даного виду кредитування:

1. Позичальник має бути власником банківського «пластику». Причому не кожного, а дебетового, іменного «пластику». Кредитна картка – це сам по собі кредит, виданий у картковій формі банком-бенефіціаром. І поповнення карткового рахунку кредитної картки іншим кредитом не особливо вітається банками. Оскільки може виникнути ситуація, коли при банкрутстві клієнта кредитку заарештовують, а кошти на неї переходять назад до банку.

Але якщо на картку були переведені гроші від МФО, тоді може виникнути юридичний спір про право на кошти заблокованою кредитки. Тому потрібен пластик дебетовий. То естьв формі електронного гаманця, щоб отримати кредит на карту онлайн. Найбільш великі і серйозні МФО навіть займаються випуском строкових кредитних карт онлайн.

2. Як вже було сказано, банки не видають гроші клієнтам, яких навіть не бачили. Тому взяти кредит онлайн швидко на карту можна тільки на сайті мікрофінансової фірми.

3. Для отримання позики на карту онлайн терміново знадобляться: повний скан паспорта РФ, скан банківської картки (лицьова сторона) і дані карткових реквізитів: розрах. рахунок, кор. рахунок і БИК банку, що видав картковий продукт. Проте все більше МФО спрощують процедуру подачі документів онлайн, коли потрібно надати не скан, а просто заповнити відповідні поля у заяві (серія і номер паспорта, ким виданий і т. д.).

А фірма сама перевірить клієнта за наданими даними. Якщо клієнт не має банківської картки, то можна вказати номер рахунку в банку, якщо такий є. Нарешті, можна оформити заявку, отримати схвалення, а потім просто особисто прийти в офіс МФО, щоб забрати гроші. Багатьох цікавить питання «А як же документи, що стосуються роботи та демонстрації платоспроможності клієнта?» Тут все індивідуально, в сенсі, залежить від тієї чи іншої МФО.

Звичайно, заповнити анкету-заяву потрібно на будь-якому сайті будь МФО. І в такій анкеті обов’язковою для заповнення є графа про те, де і скільки часу працює клієнт в даний момент (і де працював раніше). Проте одні організації на цьому зупиняються, інші ж можуть зробити надання сканів довідки 2-ПДФО і трудової книжки обов’язковими. Тому на всякий пожежний варто відсканувати і ці документи.

4. Реквізити карти дізнатися дуже легко. По-перше, при отриманні пластику, або при кожному візиті в банк (з паспортом), можна попросити співробітника зробити роздруківку реквізитів. Клієнт отримає звичайний копіювальний лист, на якому буде вказана вся необхідна інформація. А по-друге, можна відвідати інтернет-сервіс банку. Так, у Сбербанку це «Сбербанк Онлайн», де в розділі основного меню клікнути по посиланню «Реквізити банківської картки».

5. Термін розгляду клієнтських запитів до МФО завжди дуже короткий. У тому числі і в режимі онлайн. Він становить від 10 хвилин до 3-4 годин. Але, як і банки, МФО не пояснюють причину своєї відмови.

6. При позитивному рішенні гроші приходять на вашу карту теж через різні проміжки часу. Якщо у МФО є рахунок у тому ж банку, який видав «пластик» позичальникові, тоді кошти прийдуть на карту протягом найближчої години. Якщо ж ні, то для перерахування фінансів може знадобитися цілий день. Максимально допустимий час перерахування – 3 банківських дні.

7. Втім, інші клієнти діють обхідним шляхом, що дозволяє заощадити чимало годин. Мова про переведення грошей онлайн на будь-який майданчик типу гаманців різних електронних грошово-оборотних сервісів WebMoney, QIWI, Яндекс.Гроші». Необхідно заздалегідь домовитися з позикодавцем про переведення грошей саме на подібний гаманець і вказати його номер. У «Вебмані» це, наприклад, R112789888*** (рублевий гаманець).

На КІВІ ж при реєстрації номером гаманця стає номер мобільного телефону клієнта. У цьому разі грошові кошти також наЕкшн дуть досить швидко. А з КІВІ переказ грошей на банківську карту проходить майже миттєво в більшості випадків. Однак треба пам’ятати про серйозні комісіях. Так, на КІВІ до початку 2017 року комісія при переказі грошей на банківську карту VISA або MasterCard становить 2% від переказаної суми плюс 50 рублів в будь-якому випадку.

При перерахуванні з КІВІ на карту 10 тис. рублів комісійні втрати складуть 250 рублів. Тому якщо клієнт всерйоз цікавиться таким способом отримання кредитних грошей, тоді є сенс завести спеціальну карту QIWI, прив’язану до КІВІ-гаманець. Тоді гроші відразу автоматом будуть надаватися на цій картці. І при безготівковому розрахунку комісії немає взагалі.

8. Онлайн-кредитів на карту оформити допустимо кілька. В даному випадку бенефіціару неважливо, куди підуть його гроші. Або якими іншими грішми вони змішаються. А важливо, щоб боржник під час приніс в офіс або відправив на вказаний банківський рахунок належну суму в рахунок погашення.

9. Ну і, зрозуміло, треба враховувати, що позики МФО – це майже «грабіж серед білого дня». Невтішно, але як інакше відгукнутися про процентною ставкою 1% в день від взятої суми (буває і 2% і 3%). Якщо підрахувати річні відсотки, то при такій ставці це буде цифра в 300% — 400% — 500%. Тому рекомендується вдаватися до послуг МФО тільки в самих крайніх випадках, коли отриманий кредит необхідний на невідкладні потреби. І по можливості брати у позику треба по мінімуму і на максимально короткий термін, щоб зробити переплату по відсоткам як можна менше.

Рідкісне участь банків в мікрокредитуванні

Вище було сказано, що банки воліють уникати сфери онлайн-кредитування. Тут потрібно застереження. Банки не мають справи через інтернет з клієнтами, яких ніколи не бачили і які не користувалися послугами банків даних.

Однак позичальник може бути власником кредитної картки, користуватися нею і справно повертати витрачений на картковий рахунок з урахуванням відсотків. Тоді банк, що видав кредитку, може відкрити на цю ж картку додаткову кредитну лінію. Наприклад, збільшити кредитний ліміт.

І ось тут клієнт оформити такий запит може в режимі онлайн. Що ж стосується МФО, то не можна сказати, що абсолютно всі установи, які займаються мікрокредитуванням, готові робити це по мережі.

Конкретні приклади організацій

Число МФО, видають кредити онлайн, майже дорівнює всьому МФО. Деякі приклади:

  • Грошові кошти по інтернету оформляє в борг МФО MoneyMan. Максимальний ліміт за позикою становить 30 тис. рублів при процентних ставках 1-1,5% в день. Але подібну суму реально отримати тільки вже перевіреним клієнтам. Для неперевірених, первинних, ліміт менше – 15 тис. рублів. Перерахування фінансів можна організувати на банківську картку, бескарточный банківський рахунок або гаманець «Яндекс.Гроші». Після заповнення онлайн-заявки позитивне або негативне рішення приходить клієнту протягом 10 хвилин після відправлення заяви.
  • Інша МФО – zaimo.ru. Тут максимальний ліміт позики менше – 20 тис. рублів. А клієнтам, связавшимся з організацією в перший раз, не вдасться отримати більше 9 500 рублів. Однак за відгуками цей позикодавець рідко відмовляє у видачі готівки. Рішення і грошове перерахування проводяться протягом 24 годин. Процентні ставки приблизно такі ж, що і в попередньому варіанті. Додатковим плюсом є можливість продовжувати мікрозайм не невизначено довгий термін за умови своєчасної сплати відсотків.
  • Platiza.ru може видати на руки через інтернет ще меншу суму – 15 тис. рублів. Але зате вагомим плюсом є ігнорування кредитної історії, у тому числі і проблемою. Навіть із заборгованістю за іншими кредитами і позиками клієнт може розраховувати на позитивне рішення у цій МФО. Другим плюсом є фіксована процентна ставка 1% незалежно від взятої суми. Фірма працює з перекладами на КІВІ-гаманці, не рахуючи звичайних переказів на пластики. Обслуговування зЕкшн снюється на території РФ і України.
  • Kredito24. Дана МФО має відсоток схвалення 95%. Ліміт 20 тис. рублів. Характерна своєю швидкістю – отримати кредит в онлайні клієнти тут можуть за 4-5 хвилин.
  • Фірма Ezaem нещодавно запустила дуже цікаву програму «0% переплати новим клієнтам», яка передбачає термінову позику на місяць із лімітом до 15 тис. рублів. Але при цьому позичальникові не доведеться оплачувати цей невеликий строк відсотки. Повернути треба буде рівно стільки, скільки було взято.
  • Потенційні неприємності у відносинах з микрофинансовыми структурами

    Це лише деякі приклади МФО. Насправді їх десятки. Слід пам’ятати про всі підводні камені, які є в фінансових операціях такого типу. Проблема в тому, що в Росії фінансові організації подібного роду не мають твердого юридичного статусу, не визначені в юридичній площині.

    Це не банки, не біржі і не повноцінні комерційні фірми. В результаті не розроблено їх правовий регламент. Так, МФО спокійно дають позику особам, які вже «потонули» в боргах і ледве зводять кінці з кінцями. Власне, значна частина клієнтури МФО складається саме з них, оскільки в банках їм відмовили.

    Банк за законом не має права видавати кредит завідомо неплатоспроможного клієнту. Але на ці фірми дане правило не поширюється, т. к. це не банки. Хиткий правовий статус, буває, робить проблемним процес вирішення питання боргу за позикою.

    Позикодавець здатний почати діяти неправомірно – від довільних штрафних відсотків до психологічного тиску і псування майна. Якщо справа доходить до суду, то тут закон майже завжди на стороні клієнта. Однак, щоб уникнути витрат грошей, часу і нервів краще розраховуватися вчасно або взагалі не зв’язуватися з МФО.

    В інтернеті по відповідним запитам в гугл можна знайти десятки МФО, які пропонують «онлайн-кредитування». Треба тільки пам’ятати про особливості таких угод. Для чого і була написана ця стаття.