Як перевірити баланс карти Россельхозбанка

427

При оформленні карток для безготівкових розрахунків будь-якої фінансової установи виникає необхідність контролювати витрату коштів і баланс на картковому рахунку. Кожен банк пропонує подібні способи перевірки, платні і безкоштовні. Щоб уникнути додаткових витрат при використанні пластику, ще при його випуску необхідно з’ясувати, як дізнатися баланс карти Россельхозбанка, вибираючи найбільш зручний варіант отримання інформації.

Стан карткового рахунку, відкритого в РСХБ, можна з’ясувати за допомогою банкомату, телефону, з особистого кабінету, в офісі банку або, набравши телефон гарячої лінії.

Як дізнатися баланс карти Россельхозбанка через смс

В даний час рідко можна зустріти людини, що не має мобільний телефон. З його допомогою власник картки отримує можливість не тільки контролювати залишок, але й розпоряджатися їм, не звертаючись до сторонньої допомоги співробітників відділення чи банкомату. Все, що потрібно для самостійного управління фінансами, це мати підключений мобільний банк.

Навіть підключивши цю опцію, для багатьох клієнтів як і раніше незрозуміло, як перевірити баланс карти Россельхозбанка через смс, адже дана процедура позбавить від необхідності пошуку терміналу або додаткового походу в офіс. Відправивши спеціальний запит, тримач пластика швидко отримує потрібну інформацію, де б він не знаходився.

Опція мобільного банку часто встановлюється відразу, при видачі пластику, в процесі узгодження з банківським службовцям умов роботи з картою та її обслуговуванні. Приходять повідомлення дозволять мати найактуальніші відомості про баланс і кожної операції, проведеної по картковому рахунку, а в разі втрати пластику, провести екстрене блокування, зберігаючи недоступними для сторонніх залишилися на балансі кошти.

У РСХБ передбачені наступні смс-послуги:

 • з основного рахунку;
 • за допкартам;
 • оповіщення про зарахування коштів (доступно для валдельцев пенсійних або зарплатних карток).

Взаємодія з банком зЕкшн снюється через короткий номер банку 1851 (підписуваного як «RSHB»), або приходять повідомлення з мобільного +79037976020.

Іноді з якихось міркувань, послуга відразу не була підключена клієнтом. Виправити ситуацію не складе особливих труднощів – достатньо відправити заявку онлайн, або передати її особисто у відділенні, де відкривалася картка. При відсутності поблизу офісів, послуга успішно активується через пристрій самообслуговування.

При бажанні дізнатися баланс по картці РСХБ, необхідно відправити sms з текстом «БАЛ» (або «BAL») із зазначенням останніх 4 знаків у номері пластику. Текст повинен бути написати разом, одним словом і спрямований за номером +79037672090. Відразу після цього наЕкшн де смс з інформацією про поточної суми на балансі.

Послуга дуже зручна, коли не часу перевіряти наявність засобів і нових надходжень через банкомати. Однак, іноді її потрібно відключити непотрібні, адже за кожен місяць її роботи стягується певна плата. Відключають смс-сервіс такими ж способами, як і підключають. У разі прострочення платежів по мобільному банку або повне закриття карткового рахунку, мобільний банк буде відключений за розпорядженням фінансової установи.

Як перевірити баланс карти Россельхозбанка через інтернет

Одним з найбільш зручних способів подивитися, скільки коштів зберігається на рахунку, є робота з інтернет-сервісом банку. Як і багато інші фінансові організації в Росії, онлайн-банкінг є відмінною альтернативою звернень у відділення до службовців банку. Процедура вимагає попередньої реєстрації, після чого користувачеві особистого кабінету відкривається безліч функцій і право віддавати розпорядження по картковому рахунку, не виходячи з дому, або не покидаючи місце роботи.

В своєму особистому кабінеті держатель картки знайде не тільки відомості про залишок, але й інформацію про останніх транзакцій, зЕкшн снених за прив’язаного рахунку, а в разі оформлення кредитного пластику, уточнити деталі майбутніх платежів (суми виплат, дати).

Процес роботи з інтернет-сервісом починається з його підключення та реєстрації. Алгоритм отримання відомостей про картковому рахунку через особистий аккаунт РСХБ виглядає наступним чином:

 • Необхідно перевірити, чи підключений мобільний банк, а в разі його відсутності – направити запит в банк, або виконати відповідну операцію через рідну термінал або банкомат.
 • Управління коштами з особистого кабінету в Россельхозбанк зЕкшн снюється під назвою «Інтернет-офіс». Підключення також організується з залученням спеціаліста банку, з обов’язковим підписанням додаткового договору про надання нової послуги.
 • Отримавши одноразовий пароль, тримач пластику може зайти в свій аккаунт, попередньо переконавшись, що пристрій, з якого зЕкшн снюється вхід, безпечний і наЕкшн но захищена від несанкціонованого втручання. Сторінка для особистого входу знаходиться на офіційному сайті РСХБ.
 • При першому відвідуванні особистого кабінету необхідно попередньо внести реєстраційні відомості, використавши далі виданий співробітників банку пароль. Після авторизації пароль міняють на інший, відомий тільки держателю картки.
 • Після внесення особистих даних і успішної реєстрації зі зміною первинного пароля, власнику пластику стають доступними багато операції по картці, а також можливість отримання всієї необхідної інформації про випуск, використанні, обслуговуванні картки.
 • Щоб дізнатися баланс карти в особистому кабінеті, досить просто авторизуватися в інтернет-системі. Потрібні дані відкриються на сторінці відразу. Навчившись використовувати переваги інтернет-системи, клієнт відкриває для себе безмежні можливості самостійного управління і контролю за власними заощадженнями, не вдаючись до допомоги співробітників офісу РСХБ або банкоматів.

  Будь-інтернет з’єднання щодня піддається ризикам атак хакерів, зловмисників, які намагаються зламати пароль і отримати доступ до засобів громадян через онлайн-додатки. Які б заходи не робив банк, необхідно також дбати про захист заощаджень на рахунку, забезпечуючи джерела виходу в мережу (комп’ютера, планшета, смартфона) безпека через наЕкшн не антивірусне ПО.

  Незважаючи на те, що процес реєстрації і авторизації в системі дуже простий, при якому скруті або неясностях, можна задати питання та отримати консультації, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії банку.

  Як дізнатися баланс карти Россельхозбанк по телефону

  Оперативний зв’язок з банком підтримується дистанційно цілодобово, без перерв і вихідних.

  Дзвінок на номер оператора Россельхозбанка дозволяє дізнатися інформацію про стан рахунків, з’ясувати умови співпраці, уточнити актуальні відомості, включаючи баланс карткового рахунку.

  Номери для екстреного зв’язку з менеджерів РСХБ для московського регіону: 777 – 11 – 00 або 787– 77 – 87. Для жителів інших регіонів вводять телефонний код Москви — 495.

  В цілях захисту інформації від сторонніх, банк зажадає надати конфіденційну інформацію, щоб перевірити дані по карті, а також для впевненості, що наЕкшн шов запит особисто від власника карткових коштів. Перед дзвінком в банк рекомендується підготувати пластик і паспорт.

  Через термінал і банкомат Россельхозбанка

  Найбільш простий спосіб уточнення залишку коштів через банкомати Россельхозбанка. Робота з пристроєм самообслуговування давно перетворилася на рутинну операцію, зрозумілу і доступну кожному власнику пластику.

  Труднощі можуть виникнути лише за перше звернення за допомогою до терміналу або банкомату. Для перевірки рахунку потрібно тільки наявність самої карти Россельхозбанка, а також знання пароля авторизації.

  При роботі з банкоматами необхідно враховувати важливий нюанс – запит балансу в пристрої, що належить Россельхозбанку, відбувається вільно і безкоштовно. При використанні банкоматів сторонніх організацій кожний запит веде до зняття коштів.

  Алгоритм Екшн щодо перевірки залишку грошових коштів виглядає наступним чином:

 • Знайти найближчий рідний банкомат або термінал РСХБ (вони встановлені в багатьох великих торгових центрах або при відділеннях банку).
 • Вставити пластик в картоприймач і ввести пінкод.
 • У відкритому головному меню вибирають розділ з перевіркою балансу і натискають виноску «Готово».
 • Інформація про рахунок, і сумою заощаджень відображається на екрані, або роздруковується на чеку.
 • Перевірка балансу через банкомат РСХБ є єдиним варіантом, коли необхідно швидко отримати документальне підтвердження про наявність коштів на картці і їх розмірі, обходячись без відвідування відділення.

  В офісі банку

  В окремих випадках клієнт змушений звертатися у відділення до співробітників банку. Потреба в особистому візиті виникає при необхідності отримати не просто суму коштів, що залишилися, але й зафіксувати її документально, у вигляді банківської виписки.

  Для її отримання клієнт Россельхозбанка представляє в офіс свій громадянський паспорт і сам пластиковий платіжний інструмент. Виписка про особовому рахунку держателя картки оформлюється за паспортом, в якому вікні прийому фінансової установи.

  Відвідування відділення – єдиний варіант, якщо необхідно дізнатися баланс, коли забутий пароль картки або немає можливості скористатися пристроями установи. Якщо спеціаліст відділення відмовляється підготувати виписку, аргументуючи можливістю отримання чека через банкомат, слід пам’ятає, що подібне перенаправлення та ухилення від виконання розпорядження клієнта є незаконним.

  Навчившись перевіряти залишок по картці Россельхозбанка, клієнт зможе завжди бути впевненим в успішності транзакцій і достатності суми для зЕкшн снення будь-яких онлайн-платежів. Однак, в процесі вибору способу уточнення балансу, важливо пам’ятати, що в деяких випадках подібний запит буде списана комісія.