Огляд кредитної картки Пошта Банку 120 днів без відсотків

437

Згідно з відгуками клієнтів, кредитка від Пошта Банк відрізняється особливо вигідними умовами використання грейс-періоду, надаючи безкоштовну відстрочку погашення до 120 днів, і забезпечуючи підвищеним функціоналом і знижками партнерської мережі. Щоб дізнатися про всі переваги і недоліки, які має кредитна карта Пошта Банк 120 днів, умови її оформлення і погашення, необхідно попередньо вивчити інформацію на сайті організації.

Навчившись використовувати 120-денний безпроцентний період, власники кредиток отримують можливість робити великі придбання з залученням позикових коштів, виплачуючи протягом 4 місяців лише мінімальні платежі, за умови повного закриття боргу до кінця цього терміну. У 2018 році важко зустріти повноцінну кредитну картку, яка користуватися позикою в повному обсязі, не оплачуючи банківські відсотки при виконанні умов грейс-періоду.

Як оформити кредитну карту

Бажаючим оформити кредитку від Пошта Банк, буде потрібно мінімум зусиль і часу, а для подачі попередньої заявки використовують зручну онлайн-форму на офіційному інтернет-ресурсі кредитора.

Після оформлення клієнтам Пошта Банку стають доступні всі необхідні для повноцінної роботи з картою опції, що забезпечують наЕкшн ної захистом від шахрайства. Пластиковий продукт Елемент 120 днів орієнтований на осіб, активно і часто розплачуються безготівковим способом, з можливістю швидкого поповнення балансу протягом 4 місяців після витрачання коштів.

Вимагаючи лише мінімум документів, банк забезпечує такі умови позики:

 • Максимальна сума кредитування – до 0,5 мільйонів рублів.
 • Протягом 4 місяців діє нульова процентна ставка при безготівковій оплаті, в інших випадках стягується 27,9% річних від суми боргу.
 • Мінімальний платіж – 5% щомісяця протягом встановленого платіжного періоду і нараховані відсотки.
 • По карті, випущеної міжнародною платіжною системою Віза, підвищеної категорії Платинум власників чекають знижки партнерів і участь в накопичувальну бонусну програму.
 • Умови отримання

  Кредитна картка на 120 днів пропонує доступні умови отримання і використання. Стати позичальником може будь-який громадянин РФ, який відповідає критеріям банку.

  Призначений для зручного і вигідного витрачання безготівковим способом, пластиковий продукт дозволяє знімати готівку, однак, пільги грейс-періоду перестають діяти.

  Щоб отримати кредитку, подають заявку в одному з численних клієнтських центрів (знайти найближчий адресу можна на сайті фінансової установи), або через онлайн-форму.

  Банк швидко приймає рішення, оцінюючи кандидатуру за власною системою наЕкшн ності. Протягом 5 хвилин після відправки звернення більшість клієнтів отримують відмову або схвалення за заявкою.

  Особливості пільгового періоду карти

  Щоб використовувати по максимуму кредитні картки Пошта Банку Елемент 120, достатньо лише раз вникнути в особливості застосування пільгового періоду, щоб далі користуватися банківськими коштами абсолютно безкоштовно.

  Після покупки по картці банк дає 120 днів на те, щоб погасити борг і повністю заповнити кредитний ліміт, не обмежуючи якими-небудь графіками і щомісячними сумами виплат, крім мінімального платежу, який дорівнює 5%.

  Бажано встигнути внести всі позичені у банку кошти за 2-3 дні до закінчення терміну, пам’ятаючи про особливості визначення крайньої дати пільгового кредитування:

 • Незважаючи на загальну суму заборгованості, позичальник вносить мінімальний платіж, не менше 5%, або більшу суму, протягом всіх 4 місяців дії відстрочки. В останній місяць погашається вся сума, що залишилася аж до обнулення заборгованості.
 • Пільга встановлена тільки за безготівковим витрат (покупки в магазинах, інтернеті, оплата послуг організацій і т. д.) Після того як частина коштів буде переведена у готівку, фінансова установа почне нараховувати % за весь період з моменту першої покупки.
 • Щоб дізнатися дату внесення щомісячного внеску, досить згадати день отримання пластику, незалежно від дня, коли він був вперше використаний. Таким чином, якщо кредитку оформили, але не використали перший місяць, то період пільги становитиме вже не 4, 3 місяці.
 • Щоб не пропустити строк внесення платежу в рамках пільгового кредитування, рекомендується використовувати авторизований вхід в інтернет-банк і переглянути інформацію щодо мінімального платежу та суму для погашення по безпроцентному періоду.
 • Вартість обслуговування карти

  За надані переваги Пошта Банк встановлює цілком розумну плату – вартість річного обслуговування по карті підвищеної категорії Платинум складе 900 рублів для основної кредитки, 450 рублів – для додаткової.

  Встановлені і інші плати, при внесенні коштів у рахунок погашення. Якщо платник не використовує рідний банкомат або пристрій самообслуговування фінансової установи, стягується додаткова комісія, в залежності від обраного варіанту погашення:

  • використовуючи банкомати та пристрої для внесення грошей ВТБ, при внесенні суми з карток інших емітентів стягується додаткова комісія, розрахована згідно з тарифами, встановленими іншими банками;
  • поповнення кредитки через гаманець Ківі, буде вирахувано комісію в розмірі 1,6% від розміру перерахування;
  • у салонах “Евросети” встановлена 1-відсоткова плата за послугу перерахування;
  • через платіжні сервіси Золотої Корони і Рапіда комісія складе 50 рублів за 5 тисяч рублів, зарахованих на карту. При перевищенні даного ліміту стягують 1-відсотковий збір.

  Слід враховувати, що від вибору способу погашення буде залежати виконання умов безвідсоткового кредитування. Якщо використовуються рідні банкомати, салон Евросеть або гаманці Ківі, оплата пройде миттєво. В інших випадках рекомендується вносити кошти за 3-5 днів до закінчення пільгового терміну.