Як зберегти свої фінанси і грамотно примножити

1108

Як не дивно, але в більшості фінансових невдач люди виявляються винні самі. А вся справа в тому, що вони, самі того не відаючи, спочатку заганяють себе у фінансові рамки, вийти за межі яких їм не дозволяє власну підсвідомість. У цій статті розповідається, що слід зробити, щоб вийти за встановлені рамки та примножити гроші, а отже, і свій капітал.

Як правило, кожна людина ставить для себе певні фінансові рамки. Скажімо, один з усіх сил намагається розвинути власний бізнес, щоб дозволити собі щорічну відпустку в Іспанії, а інший задовольняється скромною зарплатою менеджера. Тим не менше, кожен може вийти за межі нав’язаних собі фінансових рамок. При цьому не варто сильно розраховувати на те, що багатство само «звалиться на голову». Щоб збільшити свій капітал, доведеться докласти деякі зусилля і час.

Додатковий заробіток

Якщо ви отримуєте зарплату, яка вас не влаштовує, не варто думати, що більшого ви не заслужили. Тому перше, що потрібно зробити, – це знайти додаткові джерела заробітку. Якщо при цьому вам вдасться розвинути якусь приголомшливу нову ідею, ваші шанси на збагачення значно зростуть.
Покопатися в собі. Можливо, ви просто не звертали уваги на якісь свої таланти? Може, ви здатні робити щось таке, чого не може робити ніхто інший? Неодмінно скористайтеся даними перевагою і запропонуйте свої послуги тим, кому це може бути цікаво. В допомогу собі спробуйте зайнятися саморекламою, розповівши про свої вміння в інтернеті або помістивши оголошення в газету. Але не чекайте, що на наступний же день до вас швидко повалять натовпи шанувальників вашого таланту. Швидше за все, на це потрібен деякий час. Так що наберіться терпіння.

До речі, наявність талантів не є єдино можливим способом отримання додаткового заробітку. Так, ви можете знайти підробіток складачем текстів, викладачем спеціалізованих курсів і багато інших, які дозволять вам трохи примножити гроші. І не думайте, що скромна підробіток тим же складачем нічого вам не дасть. Як кажуть, головне почати, і процес піде. Почніть з копійок, і завтра до вас прийдуть мільйони.

Збалансований бюджет як спосіб заощадити та примножити гроші

Дуже важливо регулярно складати свій фінансовий план на найближчий час, в якому чітко прописувати величину передбачуваних доходів і витрат. Передбачте тут все: харчування, комунальні витрати, розваги та інші необхідні витрати. Тепер розпишіть під них доходи. Що вийшло в результаті? Зарплата або розійшлася повністю, або від неї залишився незначний мінімум? Значить, пора залучити додаткові ресурси. При цьому вкрай важливо, отримавши додатковий дохід, не пустити його «по вітру», збільшивши ті ж витрати на розваги, а відкласти в сторону. Саме цей шлях дозволить не витрачати, а накопичувати свої кошти, день за днем збільшуючи їх кількість.

Як поміняти своє мислення

На шляху до багатства вкрай важливо в корені змінити і своє мислення. Так, багато людей звикли думати: «У мене мало грошей», «Я не можу собі цього дозволити» і т. д. Замініть ці думки на протилежні. Говорите собі, що ви успішні, що у вас є безліч джерел доходу. Повірте в це. Адже таких джерел, правда, багато. Варто тільки уважно дивитися по сторонам. Підробіток може прийти до вас із зовсім несподіваного боку. Треба просто бути готовими до цього і не втратити надану можливість. Не соромтеся навіть самих безглуздих, на перший погляд, ідей. Всі вони мають право на життя. Ваші ідеї про те, як заробити, повинні переважати над думками про те, як витратити. Врахуйте, що гроші йдуть до грошей.

Накопичення

Намагайтеся відкладати як можна більше грошей. І не просто про запас. Намагайтеся поставити собі яку-небудь мету накопичень і планомірно рухайтеся в даному напрямку. Намагайтеся зберегти кожну копійку і відправити її в суму накопичень. Ви і не відмітите, як швидко почне збільшуватися ця сума.
Накопичилося досить багато грошей? Так покласти їх можна на депозит. Навіщо вони будуть просто пролежувати, якщо за той же термін принесуть додатковий прибуток у вигляді відсотків?

З вірою у диво

До речі, не варто гребувати і магічними ритуалами. Адже, як не дивно, вони працюють. Найголовніше – повірити в те, що все можливо. Ідіть з вірою по життю, і вдалі моменти для збільшення свого капіталу почнуть самі подворачиваться на вашому шляху.

А працює це просто: вірячи в позитивну фінансову динаміку, ви автоматично почнете помічати свої нові фінансові можливості. Тому сміливо можна заводити «грошове дерево», показуйте грошики оновленому місяцю, займайтеся медитацією. Загалом, робіть все, що вважаєте за потрібне, щоб привабити багатство.

На шляху досягнення мети вас не повинні долати сумніви. Повірте в свої сили і можливості, і гроші повірять у вас.