Як відремонтувати сантехніку

12-6-2018

Как отремонтировать сантехнику
Займався я якось на одному замовленні благоустроєм електрощитка. Тихо, мирно працюю, нікому не заважаю. Підходить до мене замовниця і просить у вільну хвилинку прикрутити карниз для штор. Та не питання, чому не допомогти хорошим людям.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт сантехники
Нижній отвір старе, верхнє нове. Начебто тільки почав свердлити, але, в якийсь момент свердло провалюється і лунає свист і шипіння. Отпрыгиваю в бік. Нічого не зрозуміло, води немає, шипіння припинилося. Ну, куди ж я потрапив? Батареї холодні, стояки порожні бути не повинні, пару днів як закінчили опалювати. Виходжу до під’їзду покурити, а там жеківці інструмент вивантажують. Питаю, що сталося. Виявляється, у них у підвалі лопнув лежак опалення. З ранку злили опалення з будинку, і два дні будуть змінювати трубу. Тому у мене повітря і свистів.
Що сказати з приводу встановлення металопластикової труби на опалення? Знає людині говорити нічого не потрібно, а що не знає нічого лізти, куди не годиться. Є золоте правило: закладена в проекті будинку сталева труба, ось, будь ласка, на сталеву і змінюй. Я розумію, що пластиком дешевше і швидше, але не до такого збочення як на фото. Ну, не можна заштукатурювати різьбовий фітинг! Всі гайки повинні бути видимими і обслуговуваними.
Навіть вийшло трохи підтягнути гайки. В процесі роботи з’ясувалося, що жеківці призупинили роботи в підвалі на тиждень і благополучно з’їхали на іншу, більш строкову, аварію. Опалювальний сезон закінчений, куди поспішати? Порадившись із замовниками, прийняли рішення перевірку з’єднань під тиском відкласти на потім. Зараз замазуємо, заклеюємо. А коли закачають систему і якщо раптом потече, ну, розіб’ємо ще раз. Як показало майбутнє, опалення зробили тільки через два місяці, природно відразу продавили. У нас все було нормально.
Задайте своє питання в соціальних мережах – ВКонтакте, Одноклассники, Facebook, Twitter, livejournal. Підписуйтесь на сторінки Електро-Сантехніка, там багато іншої цікавої інформації, яка не потрапила на сайт.
Подобаються мені самовирівнюючі підлоги. Унікальне фінішне покриття під ламінат, лінолеум. Про кахельну плитку взагалі мовчу. У нашому випадку ми заливали під ламінат. Чорнову підлогу дістався від забудовника. Якщо не сильно мудрувати, то можна сказати, що підлоги дісталися від забудовника в ідеальному стані. Будівельники – молодці! Постаралися на славу. Загальний рівень горизонталі дотриманий. Кількість усадочних тріщин таке ж, як на будь стяжці. Невеликі перепади є звичайно, але в розумних межах.