ЯКІ БІНАРНІ ОПЦІОНИ ВИБРАТИ ДЛЯ ТОРГІВЛІ НА РИНКУ

Бінарні опціони з’явилися відносно недавно, але вже встигли набрати популярність на Заході, тому не дивно, що сьогодні все частіше чути прохання початківців трейдерів порадити тип опціону, з якого краще всього почати торгівлю.
Рекомендуємо вибрати Рейтинг брокеров бинарных опционов

Перш ніж розбиратися з питанням «який бінарний опціон вибрати?» слід запам’ятати один простий факт — щоб заробити на будь-якому з них, доведеться вірно прогнозувати рух ціни, іншими словами, тип контракту вторинний, а знання та досвід – первинні. Тому перед тим, як з головою іти в вивчення специфікацій інструментів у різних брокерів, я завжди раджу спочатку ознайомитися з основами технічного аналізу і поспостерігати за ціною.

Як вибрати брокера — якого брокера вибрати для торгівлі бінарними опціонами.

ЯКИЙ БІНАРНИЙ ОПЦІОН ВИБРАТИ НОВАЧКОВІ
Найпростіший варіант роботи, відповідний як для досвідчених трейдерів, так і для початківців спекулянтів, полягає в покупці класичних опціонів Put і Call .

Який опціон краще вибрати

Для того щоб на них заробити, достатньо в загальних рисах визначити напрям руху ціни без оглядки» на конкретні цінові рівні (що таке рівні підтримки і опору).

Керувався з налаштуваннями бінарного опціону

Який саме бінарний опціон вибрати, відповість торгова стратегія, яка може використовувати безліч допоміжних інструментів, починаючи від індикаторів і закінчуючи аналізом новин.

Основні переваги звичайних опціонів полягають в їх універсальності і прийнятною прибутковості. Під універсальністю я розумію можливість торгувати як всередині дня, так і позиційно, щоб у цьому переконатися, виберемо в переліку активів EURUSD і розкриємо список доступних термінів експірації (моментів завершення опціонів):

Вибираємо експірацію бінарного опціону

Як можна помітити, горизонт прогнозування користувач може вибрати залежно від свого розуміння ринку, кому краще вдається будувати плани на тиждень і місяць вперед, хто добре розбирається у внутрішньоденних рухах, а деякі трейдери часто виявляються праві при складанні короткострокових прогнозів.

До речі кажучи, для прихильників внутрішньоденною торгівлі компанія 24option додала в термінал спеціальний контракт, який так і називається — «короткострокові опціони»:

Як вибрати вид бінарного опціону

Вони практично нічим не відрізняються від класичного варіанту, просто по ним трохи нижче прибутковість, але є можливість вибрати більш швидкий термін експірації.

ЯКИЙ БІНАРНИЙ ОПЦІОН ВИБРАТИ ПРОФЕСІОНАЛУ
Згодом, коли торгуєш вже пару років, починаєш помічати деякі закономірності, думка про які на самому початку кар’єри навіть і не спадає на думку. До них відносяться ситуації, на зразок:

ціна вранці коливається у вузькому діапазоні, після чого «вистрілює» в якомусь одному напрямку;
котирування регулярно в один і той же час тестує сильні рівні, або не доходить до них кілька пунктів і розгортається.
Якщо торгувати на звичайному ринку (наприклад, на Forex або акціями), подібні закономірності приносять багато неприємностей і не можуть бути використані на благо, так як крім прогнозування напрямку тенденції нам доводиться оцінювати потенціал цього руху в пунктах.

Спеціально для заробітку на подібних ринкових маніпуляціях і були створені наступні бінарні контракти:

Один дотик – ставка на досягнення ціною певного цінового рівня, або на те, що ринок проігнорує цю позначку (докладніше);
Кордон-купуючи даний опціон, можна зробити ставку на один з двох результатів-або на вихід ціни з діапазону, або на продовження коливань всередині каналу (докладніше).