ЯКІ БІНАРНІ ОПЦІОНИ ВИБРАТИ ДЛЯ ТОРГІВЛІ НА РИНКУ

7-18-2019

Бінарні опціони з’явилися відносно недавно, але вже встигли набрати популярність на Заході, тому не дивно, що сьогодні все частіше чути прохання початківців трейдерів порадити тип опціону, з якого краще всього почати торгівлю.
Рекомендуємо вибрати Рейтинг брокеров бинарных опционов

Перш ніж розбиратися з питанням «який бінарний опціон вибрати?» слід запам’ятати один простий факт – щоб заробити на будь-якому з них, доведеться вірно прогнозувати рух ціни, іншими словами, тип контракту вторинний, а знання та досвід – первинні. Тому перед тим, як з головою іти в вивчення специфікацій інструментів у різних брокерів, я завжди раджу спочатку ознайомитися з основами технічного аналізу і поспостерігати за ціною.

Як вибрати брокера – якого брокера вибрати для торгівлі бінарними опціонами.

ЯКИЙ БІНАРНИЙ ОПЦІОН ВИБРАТИ НОВАЧКОВІ
Найпростіший варіант роботи, відповідний як для досвідчених трейдерів, так і для початківців спекулянтів, полягає в покупці класичних опціонів Put і Call .

Який опціон краще вибрати

Для того щоб на них заробити, достатньо в загальних рисах визначити напрям руху ціни без оглядки» на конкретні цінові рівні (що таке рівні підтримки і опору).

Керувався з налаштуваннями бінарного опціону

Який саме бінарний опціон вибрати, відповість торгова стратегія, яка може використовувати безліч допоміжних інструментів, починаючи від індикаторів і закінчуючи аналізом новин.

Основні переваги звичайних опціонів полягають в їх універсальності і прийнятною прибутковості. Під універсальністю я розумію можливість торгувати як всередині дня, так і позиційно, щоб у цьому переконатися, виберемо в переліку активів EURUSD і розкриємо список доступних термінів експірації (моментів завершення опціонів):

Вибираємо експірацію бінарного опціону

Як можна помітити, горизонт прогнозування користувач може вибрати залежно від свого розуміння ринку, кому краще вдається будувати плани на тиждень і місяць вперед, хто добре розбирається у внутрішньоденних рухах, а деякі трейдери часто виявляються праві при складанні короткострокових прогнозів.

До речі кажучи, для прихильників внутрішньоденною торгівлі компанія 24option додала в термінал спеціальний контракт, який так і називається – «короткострокові опціони»:

Як вибрати вид бінарного опціону

Вони практично нічим не відрізняються від класичного варіанту, просто по ним трохи нижче прибутковість, але є можливість вибрати більш швидкий термін експірації.

ЯКИЙ БІНАРНИЙ ОПЦІОН ВИБРАТИ ПРОФЕСІОНАЛУ
Згодом, коли торгуєш вже пару років, починаєш помічати деякі закономірності, думка про які на самому початку кар’єри навіть і не спадає на думку. До них відносяться ситуації, на зразок:

ціна вранці коливається у вузькому діапазоні, після чого «вистрілює» в якомусь одному напрямку;
котирування регулярно в один і той же час тестує сильні рівні, або не доходить до них кілька пунктів і розгортається.
Якщо торгувати на звичайному ринку (наприклад, на Forex або акціями), подібні закономірності приносять багато неприємностей і не можуть бути використані на благо, так як крім прогнозування напрямку тенденції нам доводиться оцінювати потенціал цього руху в пунктах.

Спеціально для заробітку на подібних ринкових маніпуляціях і були створені наступні бінарні контракти:

Один дотик – ставка на досягнення ціною певного цінового рівня, або на те, що ринок проігнорує цю позначку (докладніше);
Кордон-купуючи даний опціон, можна зробити ставку на один з двох результатів-або на вихід ціни з діапазону, або на продовження коливань всередині каналу (докладніше).