Зіставлення тонкоплівкових сонячних батарей!!!!

1-28-2020

Картинки по запросу солнечных панелей first solar

Основною перешкодою для розвитку сонячної енергетики залишається вартість виробництва, монтажу та обслуговування сонячних панелей. Простіше кажучи, більшість людей не можуть дозволити собі розмістити їх у себе на даху. На щастя положення справ може змінитися завдяки таким дослідникам як Qiaoqiang Gan з Університету Буффало (University at Buffalo), доцента електротехніки, який допоміг розробити нову високоефективну і дешеву фотоелектричну систему. Одне з найбільш обіцяючи напрямків, над якими працює Qiaoqiang Gan, включає використання поліпшених органічних плазмових фотоелектричних матеріалів. Також хочемо вам порекомендувати Сонячні панели first solar

Ці пристрої можна порівняти з традиційними сонячними панелями в питанні виробництва електрики, але вони дешевше і, завдяки їх рідкій формі, можуть бути нанесені на самі різні поверхні. Bartoli, професор електротехніки з Лехайского Університету (Lehigh University) і Zakya Kafafi з Національного Наукового Фонду (National Science Foundation). В даний час сонячна енергія виробляється або з допомогою тонких полікристалічних кремнієвих пластин, або тонкоплівкових сонячних панелей, зроблених з таких неорганічних матеріалів як аморфний кремній або телурид кадмію. Обидва варіанти потребують значних витрат при виробництві, каже Qiaoqiang Gan. Його дослідження також включає тонкоплівкові сонячні панелі, але на відміну від традиційних пристроїв цього типу, дослідник використовує такі органічні матеріали як полімери і дешеві малі молекули на основі вуглецю.

Порівняння з вартістю рослин відноситься не стільки до вартості, скільки до ідеї застосування фотоелектричних панелей до великих площ також легко, як і висадка рослин. У органічних фотоелементів є і недоліки. Вони повинні бути дуже тонкими для компенсації низької електронної провідності. З – за їх товщини і відсутність хорошого матеріалу для поглинання світла, є значні обмеження в оптичному поглинання, що веде до недостатньої ефективності перетворення енергії. Для вирішення цих проблем Gan та інші дослідники включили в плазмоні наноструктури металеві наночастинки. За заявами вчених, їм вдалося вирішити основні проблеми ефективності органічних сонячних батарей.