Хто такий професійний фотограф нерухомості

5-18-2021

Професійна зйомка інтер’єрів вкрай важлива, якщо ви хочете залучити клієнтів. Майже всі клієнти оцінюють об’єкт по фотографіях, щоб скласти про нього попереднє враження — саме тому так важливо “закохати” потенційного покупця або орендаря в приміщення за допомогою красивих фотографій від професійного фотографа. Професійна фотозйомка нерухомості може показати кімнату, квартиру, будинок або номер в готелі з вигідного, але при цьому відповідного дійсності ракурсу. Якісна інтер’єрна зйомка покаже з кращого боку функціонал і оформлення демонстрованого простору. Рекомендуємо вибрати найкращого профессиональный фотограф интерьеров на сайті .

Інтер’єрна фотозйомка необхідна для швидкого продажу об’єктів нерухомості. Красиві і детальні фотографії в оголошення про продаж покажуть об’єкт з вигідного боку, що приверне велику кількість зацікавлених в покупці клієнтів. Як показує практика, нерухомість, виставлена на оренду або продаж і супроводжувана хорошими фотографіями, продається не тільки швидше, але і дорожче.

Для якісної фотозйомки будинків, дач і квартир-звертайтеся до професіоналів

Інтер’єрна фотографія підходить для величезної кількості завдань:

Залучення нових клієнтів на об’єкт нерухомості. Покажіть клієнтам всі переваги вашого приміщення: від високих стель і природного освітлення до найменших деталей оформлення і предметів інтер’єру. Нехай клієнти отримають найбільш повне і правильне уявлення про пропонованому об’єкті нерухомості, будь то квартира, котедж або готове приміщення для бізнесу — так угода відбудеться набагато швидше і вигідніше для всіх сторін.

Залучення нових гостей в готель або гостьовий будинок. Крим є унікальним регіоном, який приваблює все більше і більше мандрівників з кожним роком. Туристи вибирають готель не тільки за вартістю за ніч і його розташуванню, але і оцінюючи якість і інтер’єр номера. Гостей не приверне барвисте опис навіть найкращих номерів, якщо вони не побачать фотографії, які доводять цей опис. Саме тому інтер’єрна зйомка для готелів вкрай необхідна, тому що з її допомогою можна показати всю красу і затишок номерів, які будуть чекати гостей.

Створення якісного портфоліо для дизайнерів інтер’єру. Немає нічого гіршого, коли красивий наживо дизайн виглядає на фотографіях зовсім інакше: немає відблисків, що передають атмосферу, не видно гри світла в квартирі, кольори здаються бляклими, тьмяними і ненасиченими. Інтер’єрний фотограф допоможе вам наповнити своє портфоліо детальними якісними знімками, відповідними реальності і які найбільш точно і детально передають всю роботу дизайнера на папері.

Переваги співпраці зі мною у фотозйомці:

Правильні ракурси. На підсумкових фотографіях необхідно показати найбільш точні і вигідні ракурси, серед яких обов’язково повинні бути: фасад, прилегла територія, інтер’єр кімнат і санвузлів, вид з вікна, техніка (за необхідності) і деталі інтер’єру. Все це потрібно для найбільш повної оцінки об’єкта потенційними клієнтами.

Допомога у вибірці фотографій. Безліч відзнятих на фотозйомці кадрів дозволяють надалі вибрати найбільш вигідні ракурси об’єкта.

Професійна ретуш фотографій. Виправлення перспектив, детальна корекція балансу білого, яскравості і контрасту, а також точна ретуш (видалення проводів, подряпин, пилу і бруду) — це мінімальна необхідна обробка кожного підсумкового кадру.

Як замовити інтер’єр-фотографії:

1. Визначтеся з метою фотозйомки, зателефонуйте мені або залиште замовлення на сайті. Ми призначимо зустріч, щоб обговорити майбутню роботу.

Розкажіть про те, що будемо знімати, яка площа об’єктів нерухомості або кількість квартир, які є особливості, де ви хочете публікувати фотографії. Виходячи з цього ми складемо докладний технічне завданням, яким я буду керуватися при інтер’єрної зйомці, щоб зробити найкращі фотографії. Ціна на професійну інтер’єрну зйомку також складається з вищевказаних факторів.

Узгодьте час і дату зйомки. Необхідно враховувати, що фотозйомка зовнішніх ракурсів об’єкта повинна проводитися тільки в світлий час доби. При цьому фотозйомка інтер’єрів допустима як при природному, так і при штучному освітленні.