Як оформити цифровий підпис

4-2-2019

Как оформить цифровую подпись
Як отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) в Приват.
Також хочемо вам порекомендувати оформить цифровую подпись в приват 24
Електронний цифровий підпис (частіше використовується абревіатура ЕЦП, рідше ЕП) — еквівалент класичної підпису, реквізит документа, який дозволяє зафіксувати актуальний стан інформації в цифровому документі, підтвердити факт належності ЕЦП її власнику, та має повну юридичну силу. Як отримати електронний ключ в Приват. Банку, і для яких цілей він служить.
Така підпис може використовуватися фізичною або юридичною особою, наприклад, для підписання звітів і податкових накладних при подачі в державні органи, для підтвердження платежів і не тільки. Що цікаво, незабаром ЕЦП будуть використовуватися для отримання доступу до послуг Пенсійного Фонду, оскільки раніше ПФУ анонсував прискорений розвиток онлайн – обслуговування клієнтів. Банк (за заявою самого ПБ) першим серед конкурентів почав надавати клієнтам ключі (сертифікати) ЕЦП для ведення електронної документації, причому абсолютно безкоштовно. Де і як отримати электроннную цифровий підпис в Приват. Втім, на видачу таких підписів уповноважені багато юридичні особи, як і у випадку з Приват. Якщо ви вже є клієнтом цього банку, використовуйте систему Приват24. Для початку авторизуйтеся, потім йдіть по наступному шляху: .
Можливо, буде потрібно установка спеціального дозволу для браузера під назвою BankID CryptoPlugin, на сторінці якого ви будете автоматично перенаправлені.
Просто натисніть на кнопку і дочекайтеся завершення установки. Якщо плагін вже встановлено, далі потрібно заповнити заявку на отримання ключа. Звертаємо вашу увагу, що поле з адресою електронної скриньки заповнювати обов’язково. Що стосується ПІБ, то вони повинні повністю збігатися з тими, які прописані в паспорті.
Просто вкажіть шлях до папки, для якої задано дозвіл на запис (приміром, на якому диску, крім системного). Потім придумайте пароль для ЕЦП і продублюйте його. Завершальний крок — введення пароля для підтвердження операції, який прийде вам у SMS – повідомленні на мобільний. Поставте галочку нижче і натисніть . Обов’язково запишіть де – небудь пароль від ЕЦП, так як таким речам дуже властиво забуватися. Альтернативний спосіб отримати ЭЦПЕсли Приват. Банк ЕЦП вам з якоїсь причини не видав, слід звернутися в один з уповноважених центрів сертифікації. Збір необхідних документів (їх можна завантажити з сайту ЦСК і попередньо заповнити);Реєстрація в одному з центрів сертифікації; Особистий візит до ЦСК з будь-яким носієм інформації.
Чи допомогла вам ця стаття.