6 робочих способів, як швидко покращити свою кредитну історію

711

Коли на запити про видачу кредиту приходять відмови від банків, швидше за все, кредиторів не влаштовує кредитоспроможність потенційного клієнта і виникли великі сумніви в його наЕкшн ності. Отримані відмови зовсім не означають, що отримати вигідний позику більше не вийде. Існує кілька ефективних способів, як можна поліпшити кредитну історію і отримати банківські кошти під низький відсоток.

Огляд робітників способів поліпшити кредитну історію

Перед тим як приступити до Екшн по виправленню репутації, необхідно зрозуміти причини невдоволення банків і розробити план Екшн , як поліпшити кредитну історію, якщо вона зіпсована.

Про ступінь зіпсованості КИ можна судити із спеціальної виписки з інформацією з Бюро кредитних історій. Запит можна оформити через банк або уточнити інформацію онлайн, використовуючи інтернет-ресурс Центробанку, користуючись кодом суб’єкта, якщо він відомий.

Такі причини можуть призвести до визнання КИ незадовільною:

 • Попередні позики не були погашені своєчасно, і попередній кредитор робив заходи щодо витребування боргу самостійно, через суд, колекторів.
 • Наявність у минулому прострочень тривалістю більше 5 днів. Значення мають величина прострочених платежів і кількість затриманих виплат. Якщо позичальник хронічно затримував платежі на 1-2 дні протягом декількох місяців поспіль, це також негативно відбивається на репутації.
 • Одноразова прострочення не більше 5 днів навряд чи стане приводом засумніватися у відповідальності клієнта.
 • Крім причин, винуватцем яких став сам чоловік, іноді і банки допускають помилки. Наприклад, технічні помилки при зарахуванні коштів ведуть до автоматичної затримці, яка виливається в освіту прострочення.

  Як і всякий інший документ, кредитна історія може містити неправильні відомості із-за помилок при передачі даних від банку в БКІ. В даному випадку потрібно звернутися в банк і вимагати виправлення відомостей.

  Оформіть кредитну картку

  Найпростіший і найменш витратний спосіб виправлення репутації – оформити кредитку в банку, предъявляющем мінімальні вимоги до позичальників. Отримати кредитку можна в банку, зайнятій активним залученням нових клієнтів або просуванням нового кредитного продукту. Отримати кредитну картку миттєвого випуску досить легко, і часу процедура оформлення займає небагато.

  Важливо, щоб з моменту активації протягом декількох місяців тримач пластику активно розплачувався їм і своєчасно заповнював баланс.

  Якщо є вибір з кількох пропозицій, рекомендується звернути увагу на наступні моменти:

 • Тривалість грейс-періоду. Протягом певної кількості днів є можливість витрачати кошти банку безготівковим способом (в окремих випадках емітент допускає пільгове виведення).
 • Відсоток – чим нижче ставка, тим менше відсотків доведеться сплатити понад суми боргу.
 • Наявність додаткових знижок, бонусів, можливість отримання доходу у вигляді повернення частини витрат кешбеком.
 • Вартість обслуговування (річного та поточного).
 • Якщо швидко заповнювати кошти, витрачені з карткового рахунку, можна обійтися без нарахувань відсотків, користуючись перевагами безкоштовного періоду. Необхідно контролювати крайній термін поповнення балансу в рамках безвідсоткового періоду.

  З відомих в РФ банків простіше всього отримати кредитку з зіпсованою репутацією в банках Тінькофф, Альфа-Банк, Східний банк.

  Якщо виникають складнощі з отриманням картки з великою позиковою сумою, рекомендується запитувати меншу суму (наприклад, на 10-15 тисяч рублів). Головна умова – підтримувати активність рухів по картковому рахунку – часті оплати і погашення.

  Покращення кредитної історії через позику МФО

  Ще один ефективний спосіб, одержуючи кошти в борг, підвищити свою репутацію через мікрофінансування. З назви випливає, що подібні установи видають невеликі суми і на короткий термін. Протягом короткого періоду людина, що отримав позику на картку і виконав зобов’язання кілька разів, зможе значно поправити інформацію з свого досьє.

  Є серйозний мінус такої схеми Екшн – переплата через микрозаймы в річному перерахунку досягає декількох сотень. У випадку, якщо клієнт не зможе вчасно виплатити борг разом з відсотками (за місяць процентна переплата може перевищити суму, взяту в борг), є високий ризик утворення неповернутого боргу і серйозних проблем із виплатою. Якщо немає впевненості в своєчасній виплаті боргу, від мікрокредитування краще відмовитися.

  Рекомендується брати гроші на короткі проміжки – всього на кілька днів – і відразу погашати. Шляхом декількох таких погашень КИ благополучно оновиться новими відомостями, підвищуючи шанси на видачу Екшн сно вигідного банківської позики.

  При використанні даної схеми корисно знати, що дострокове погашення розглядається як мінус клієнта, а записи в КИ оновлюється з періодичністю раз на місяць або кожні два тижні.

  Купуйте товари в розстрочку

  Доступний шлях, як покращити свою кредитну історію, підходить для тих, хто планував найближчим часом зЕкшн снювати дорогі покупки. У цих випадках оптимальним варіантом стане товарний кредит або розстрочка.

  Немає ніякої різниці, якого виду витрати були зроблені. Можна купити потрібну техніку, мобільні пристрої, цінні речі. Виплативши вартість товару, людина оновить відомості КИ, підвищуючи шанси на схвалення банку в майбутньому. Прекрасною альтернативою стає карта розстрочки, активно просувається різними банками в тісній співпраці з торговою роздробом.

  Спеціальні програми по поліпшенню

  Проблема із зіпсованою історією знайома кожному банку, з цієї причини розробляється спеціальна програма, що практично гарантує після її проходження отримання вигідної пропозиції.

  До числа найбільш відомих програм відноситься поліпшення кредитної історії в Совкомбанке в рамках застосування «Кредитної Доктора». Шляхом багатоступінчастого кредитування з переходом від мінімальних сум до великих лімітів поступово покращують історію. Успішний позичальник за підсумками участі у даній програмі має право розраховувати на отримання оптимального позики під мінімальний відсоток.

  Відкрийте банківський депозит

  Ефективним способом справити сприятливе враження на фінансову структуру є відкриття депозиту. Такий варіант вимагає наявності певної суми, яку потенційний позичальник повинен зберігати в банку протягом тривалого терміну, регулярно поповнюючи її.

  Існує успішна практика, коли після закінчення деякого періоду банк сам пропонує оформити позику в індивідуальному порядку на особливо вигідних умовах. Навіть якщо немає особливих нагромаджень, пенсіонер зможе відкрити рахунок з можливістю регулярного поповнення за рахунок пенсійних накопичень і вільного витрачання. Успіх і вигод повністю залежать від активності пошуку.

  Звернення до суду

  Іноді в зіпсованої репутації позичальник не винен. Якщо виписка з БКІ виявила помилки, необхідно вимагати у фінансової установи, який допустив внесення невірних даних, внести коригування, а при відмові – звернутися в БКІ і в суд.

  Обнулення неправильних даних у КИ через судове постанову найчастіше відбувається з наступних причин:

  • помилка при обробці платежу клієнта;
  • помилка співробітника, який передав відомості;
  • дії шахраїв.

  Перед тим як звернутися до суду, в обов’язковому порядку проходять процедуру досудового врегулювання через БКІ.

  Помилкова інформація в БКІ

  Відомості в базі БКІ з’являються через спеціальні програми, на підставі даних, наданих службовцями фінансової установи. В момент передачі даних можуть відбуватися помилки через неуважність або недбалість людини. Наприклад, бувають банальні помилки при внесенні даних про імені позичальника або помилки в паспортних даних. В результаті при перевірці виявиться невідповідність між інформацією в базі БКІ і переданими даними. Це може послужити приводом для підозр у шахрайстві з боку громадянина, в результаті чого з подальшим запитів в різні банки приходять відмову за відмовою.

  Щоб поліпшити кредитну історію, потрібно провести коригування записів БКІ. При зверненні в БКІ з проханням внести виправлення на перевірку і прийняття відповідних заходів відводиться 2 тижні.

  Чому не можна звертатися до приватним особам за поліпшенням КИ

  З варіантів виправлення КИ слід виключити спробу внесення змін до КИ за окрему плату. Ні в якому разі не слід погоджуватися на подібні пропозиції, так як подібні дії можуть пропонувати тільки шахраї. Насправді видалити записи з БКІ неможливо.

  Якщо підозрілі особи пропонують взяти позику для покращення кредитної історії за 1 тиждень, слід відмовитися від варіанту, так як подібна практика не застосовується, а нові записи в КИ з’являються після закінчення певного періоду часу.