Як підвищити ліміт кредитної карти Тінькофф?

572

Націленість на успішний розвиток і нарощування обсягів банківських послуг змушує кредитні структури пропонувати нові, актуальні продукти на вигідних умовах. Не виняток і банк Тінькофф, кредитки яких користуються підвищеним попитом у населення, завдяки комфортній роботі з карткою, її обслуговування, поповнення, а також вигідним умовам залучення позикових коштів та мінімальної переплату. Отримуючи пластик банку в перший раз, виникає закономірне питання, як збільшити кредитний ліміт по карті Тінькофф, якщо узгоджений ліміт менше необхідного.

Якщо людина вперше звертається в банк, не користувався депозитом, іншими варіантами послуг банку, навряд чи варто розраховувати на велику позику. Перші програми банку передбачають ліміт не більше 300 тисяч рублів. При грамотному використанні кредитки і відповідальному ставленні до взятих зобов’язань, є шанс переглянути ліміт у бік збільшення.

Який початковий ліміт по кредитній карті Тінькофф

При визначенні ліміту, банк спочатку виходить із прохання позичальника, однак в пріоритеті все-таки будуть враховані інші чинники, пов’язані з домірністю доходу, платоспроможністю, відповідальністю людини.

Початкова можлива сума вказана в інформації, опублікованій на офіційному сайті кредитора. Для тих, хто тільки вирішив випустити картку, максимальним лімітом стане величина, зазначена в стандартній пропозиції. При випуску кредитки Тінькофф, позичена лінія не перевищить 300 тисяч рублів (за відгуками багатьох клієнтів – в межах 100-150 тисяч рублів), проте згодом, при успішному підтвердження наЕкшн ності кандидатури позичальника, з’являється можливість збільшення кредитного ліміту по карті Тінькофф.

Від самого бажання позичальника встановлена величина карткового балансу мало залежить. Банк розглядає і визначає прийнятну суму позики на власний розсуд.

Що впливає на розмір одержуваного кредиту

Банк Тінькофф – успішна комерційна структура, націлена на надання затребуваних банківських послуг із здобуттям певної відсоткової прибутку. Природно припустити, що в першу чергу, кредитора буде цікавити благополучне повернення позики відповідно до умов певної програми.

Високі шанси на емісію картки Тінькофф Платинум у працездатних громадян, що досягли 22-річного віку, мають відмінну кредитну історію, без прострочень і проблемних кредитних виплат, а також стабільного, високого заробітку.

Наступні параметри надають першорядне вплив на суму встановленого обмеження:

 • Щомісячний заробіток.
 • Вік позичальника.
 • Тривалість трудового стажу.
 • Кількість членів родини і утриманців.
 • Кредитоспроможність, наявність інших кредитів.
 • Зберігання заощаджень на банківському рахунку.
 • Отримання заробітної плати на пластик банку.
 • Історія виплат за попередніми позиками.
 • Наявність вищої освіти, займана посада, стабільність положення.
 • Забезпеченість людини, наявність власності.
 • З урахуванням наявної інформації, автоматична скоринг-система розрахує можливість надання кредитних коштів, а також оптимальний ліміт, який зможе надалі погашати позичальник без серйозного погіршення якості життя себе та своїх утриманців.

  Подача заявки онлайн завершується отриманням смс-повідомлення з винесеним рішенням і зазначенням величини кредитних коштів.

  Так як багато чого залежить від попередньої оцінки особистості позичальника в процесі розгляду первинної заявки, можна спробувати отримати максимально можливу в стандартних ситуаціях суму, представивши докази високої платоспроможності і кредитоспроможності.

  Допомогти в цьому можуть наступні довідки:

 • 2-ПДФО від роботодавця;
 • Виписка за чинною дебетової або зарплатної картки, емітованої кредитором.
 • Довідка про наявність депозитних засобах.
 • Правовстановлюючі папери, документи, що підтверджують права на нерухомість або автотранспорт.
 • Будь-які інші документальні докази, що підтверджують матеріальний достаток і благополуччя.
 • Вказівку максимально можливого ліміту в заявці стане сигналом для фахівців фінансової установи про потреби у великій сумі позики. Якщо кандидатура буде розцінена як наЕкшн на, цілком можливо, що банк погодить підвищений ліміт з самого початку.

  Як скоро можна просити про підвищення ліміту банк

  Спеціально передбаченої схеми збільшення ліміту кредитної картки за ініціативою клієнта не існує. Особливістю процедури перегляду умов кредитування у даної фінансової структури передбачає і однобічний підвищення доступної суми. Тим не менш, в силах платника сприяти якнайшвидшому прийняттю рішення про збільшення обсягів кредитування.

  У той же час, активно розплачуючись безготівковим способом, своєчасно поповнюючи, витрачаючи і повертаючи великі суми у межах повної суми, дає підставу для аналізу потреби у перегляді початкових умов.

  Простого разового зняття і оперативного поповнення рахунку буде недостатньо. ТКС банк буде протягом найближчого півріччя відстежувати платіжну поведінку людини. У випадку, якщо людина часто користується кредиткою, витрачаючи весь наданий позику, а потім заповнює баланс, після закінчення 4 місяців активної роботи, фінансова установа сама запропонує підвищити суму.

  Якщо клієнт справно платив у термін, не допускаючи утворення заборгованості, а витрачені суми були порівнянні з величиною балансу, швидше за все, ТКС розширить лінію до максимально можливих меж.

  Як збільшити ліміт на кредитній карті Тінькофф

  Спеціального звернення до фінансової установи від особи позичальника не потрібно. Переконати актуальність потреби дозволить активне використання карти. Плануючи великі витрати з використанням підвищеного ліміту, слід діяти, виходячи з індивідуальних потреб:

  • якщо потрібно підняти доступний баланс через 9 місяців, досить витрачати кошти і погасити борг одноразово (в повному обсязі);
  • якщо потрібно скоротити час перегляду балансу, рекомендується активніше використовувати позикові кошти, двічі або тричі повністю обнуляючи і заповнюючи кредитну лінію. В такому випадку, пропозиція від Тінькофф наЕкшн де протягом найближчих 4 місяців, т. к. статистика покаже, що відповідальний і забезпечений платник відчуває потребу в більшому фінансуванні.

  Застосування ряду підказок дозволить за 4-6 місяців підняти ліміт до максимально можливих 700 тисяч рублів. Такі вчинки будуть стимулювати банк збільшити кредитний ліміт по карті Тінькофф онлайн, в автоматичному режимі:

  • активні видаткові операції в торгових мережах або через інтернет;
  • зняття великих сум;
  • регулярне застосування послуги грошового переказу;
  • використання ліміту в повному обсязі.

  Крім відповідального та повного погашення боргових зобов’язань перед банком, важливо пам’ятати, що необхідність збільшення суми буде доведена, якщо позичальник повністю вичерпував ліміт і швидко заповнював його знову. Застосування грейс-періоду при безготівковій оплаті дозволить мінімізувати витрати по використанню позичених коштів.

  Що робити якщо банк не підвищив ліміт

  Отримавши відмову в банку підняти ліміт, не слід вважати, що рішення остаточне і безповоротне. Справа в тому, що банк Тінькофф не стільки прислухається до прохань клієнта, скільки дивиться на цифри і відштовхується від статистики, що свідчать про репутацію людини і його готовності сплачувати підвищені позикові зобов’язання.

  Варто почекати ще 3-4 місяці, дозволяючи банку переглянути своє ставлення до клієнта. Шанси на перегляд будуть вище, якщо людина відкриє хоча б невеликий депозит, випустить зарплатну картку, підтвердить готовність до оформлення застави та несення підвищених фінансових зобов’язань (адже великий ліміт може вимагати серйозних щомісячних платежів. Іноді кредитна історія клієнта псується, з’являються прострочення по виплатах. В такому разі, навряд чи варто сподіватися на підвищення суми. Однак, якщо платежі вносилися в повному обсязі і в строк, слід сподіватися на лояльне ставлення банку. Кредитор з високою часткою ймовірності збільшує ліміт.