Як працюють сонячні панелі!!!!

8-14-2019

Що таке сонячна енергія і як працюють сонячні панелі. Сонячна електростанція СЕС працює, захоплюючи сонячну енергію, перетворюючи її в електрику для вашого будинку або бізнесу. Наше сонце є природним ядерним реактором. Щогодини достатню кількість фотонів впливає на нашу планету, створюючи достатню сонячну енергію, щоб теоретично задовольнити глобальні енергетичні потреби протягом цілого року. В даний час на фотоелектричну енергію припадає лише п’ять десятих відсотка одного відсотка енергії, споживаної в Україні.Також хочемо вам порекомендувати Також хочемо вам порекомендувати купити сонячні панелі

Але сонячна технологія поліпшується, і витрати на сонячну енергію швидко падають , тому наша здатність використовувати надмірність енергії сонця зростає. Так чи інакше, у найближчі роки ми всі будемо користуватися перевагами сонячної енергії. Коли фотони потрапляють в сонячну клітинку, вони вибивають електрони із своїх атомів. Якщо провідники прикріплені до позитивної і негативної сторін клітинки, вона утворює електричний ланцюг. Коли електрони проходять через такий контур, вони генерують електрику . Кілька осередків складають сонячну панель, і декілька панелей (модулів) можуть бути з’єднані разом, щоб сформувати сонячну батарею. Чим більше панелей ви можете розгорнути, тим більше енергії ви можете генерувати. З чого зроблені сонячні панелі. Сонячні елементи зроблені з кремнію, як напівпровідники.

Вони побудовані з позитивним і негативним шаром, які разом створюють електричне поле, як у батареї. Як сонячні панелі генерують електроенергію. Сонячні панелі PV генерують постійний струм (DC). При постійному струмі електрони рухаються в одному напрямку навколо контуру. У цьому прикладі показана батарея, яка живить лампочку. Електрони рухаються з негативної сторони батареї через лампу і повертаються до позитивній стороні батареї. При електриці (змінного струму) електрони штовхаються і тягнуть, періодично міняючи напрям, подібно циліндру двигуна автомобіля.

Генератори створюють електрика змінного струму, коли котушка проводу обертається поруч з магнітом. Електроенергія змінного струму була обрана для електричної мережі, в першу чергу тому, що передавати її на великі відстані, дешевше. Проте сонячні батареї створюють електрика постійного струму. Як ми одержуємо електрику постійного струму в мережу змінного струму.