Як вибрати компресійні гольфи тілесні

7-31-2019

Как выбрать компрессионные гольфы телесные
Жінки, в чотири рази частіше, ніж чоловіки, схильні до варикозного розширення вен. Серед приводів для виникнення цієї недуги можна виділити кілька основних: малорухливий спосіб життя, сидяча або стояча робота, спадкова схильність і мале споживання рідини. Жінки страждають варикозом частіше в результаті наступних причин: вагітність, ходьба на високих підборах і прийняття гормональних контрацептивів. Правильно кажуть, що краще не допустити, ніж лікувати. Ну, а якщо важкість у ногах, печіння і набряклість до кінця дня вже мучать нижні кінцівки, негайно треба вжити заходів. Це сприяє поліпшенню кровотоку вен і перешкоджає розвитку тромбозу.
Також хочемо вам порекомендувати Компрессионные гольфы
Гольфи набагато зручніше, ніж обв’язка еластичним бинтом, багато років рекомендованим лікарями для профілактики і лікування варикозу. Зовнішній вигляд цього медичного трикотажу нічим не відрізняється від звичайних еластичних гольфів. П’ята і мисок гольфів мають щільну структуру, завдяки чому вони прослужать довгий час. При правильній експлуатації і щоденному застосуванні термін експлуатації не менше 6 місяців без втрати лікувальних ефектів. Не використовувати агресивні миючі засоби. Сушити без застосування нагрівальних коштів, бажано в горизонтальному положенні. Знімають гольфи тільки перед сном. Лікарі рекомендують поєднувати носіння даного вироби з руховою активністю.
Зверніть увагу: Вимірювання потрібно проводити вранці до появи можливості утворення набряків. Знімають гольфи тільки перед сном. Лікарі рекомендують поєднувати носіння даного вироби з руховою активністю. Перуть гольфи щодня, тільки вручну і тільки в теплій воді (не вище 30° C). Для прання використовуються тільки щадні високоякісні засоби. Сушити гольфи необхідно у горизонтальному положенні без застосування нагрівальних приладів. Зверніть увагу: Вимірювання потрібно проводити вранці до появи можливості утворення набряків.
Доставляємо замовлення по всій Украіні. Ви можете отримати знижку 3% при першій покупці при дотриманні умов дисконтної програми. Перед використанням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем.