Як вибрати надійний ломбард

9-18-2019

У сучасному світі ломбарди стають своєрідною паличкою-виручалочкою для багатьох з нас. Тут можна отримати кошти під заставу техніки, ювелірних виробів, автомобілів та іншого майна. Такі заклади вже є в будь-якому регіоні країні. Але не варто відразу ж звертатися в будь-яке з них, оскільки тут є і свої підводні камені. Хочемо порекомендувати вибрати ломбард Харьков

Що стосується критеріїв вибору ломбарду, то в першу чергу потрібно звертати увагу на репутацію компанії на сучасному ринку. При оформленні договору на отримання коштів під заставу майна ви обов’язково розраховуєте його повернути. Тому не варто звертатися в дрібні ломбарди або «одноденки», оскільки існує ймовірність того, що ви залишитеся без застави. Для початку відвідайте сайт компанії (якщо він існує), ознайомтеся з відгуками в інтернеті, відвідайте одне з відділень особисто. При цьому попросіть надати статутні документи і переконайтеся в наявності «куточка покупця».
Фахівці рекомендують звертатися у великі мережі ломбардів, які надають свої послуги вже не перший рік. Це і буде основною гарантією успішного проведення угоди. Такі організації не будуть запускати рекламні компанії, які заманюють дуже вигідними умовами.

Багато компаній використовують всілякі хитрощі. Наприклад, ломбард може пропонувати завищену оціночну вартість виробів із золота, але при цьому не вказує, які саме проби потрапляють під акцію. При оформленні з’ясовується, що висока оціночна вартість пропонується тільки на золото 999-ї проби, а на 585-ю немає. Чи оцінюють по максимуму, а на руки видають лише 50-70 відсотків від суми, про що повідомляють тільки при оформленні договору. Також увагу необхідно приділити зниженою процентною ставкою. Деякі ломбарди пропонують оформлення застави на таких умовах лише на певний проміжок часу, після чого будуть діяти звичайні або навіть завищені тарифи.

Одна з найпоширеніших прийомів – фіксована процентна ставка. А пізніше з’ясовується, що вона діє тільки при оформленні застави на велику суму, або взагалі вона значно вища.
Як бачите, при оформленні застави в ломбарді, слід бути особливо уважним. Кращим рішенням в таких випадках буде звернення у велику і популярну компанію.