Як вибрати верхній одяг: поради дизайнера

1-8-2020

В першу чергу, коли ми вибираємо верхній одяг, необхідно звернути увагу на фасон. Дотримуючись модних тенденцій, не варто забувати про особливості фігури. Дівчатам, які володіють ідеальною фігурою, безумовно, підійдуть будь-які речі (короткі, довгі прямого крою, приталені, дуті і так далі). Хочемо порекомендувати вибрати жіночий одяг оптом на сайті на сайте Fashion-girl високої якості та по найкращій ціні.

Власницям невеликий грудей раджу звернути увагу на одяг з масивним коміром або з довгастим вирізом. Якщо ви невисокого зросту і повненькі – вибирайте пальто прямого крою і не прогадаєте. На мініатюрних дівчатах добре виглядають класичні моделі з довжиною до середини коліна.

Також, при виборі верхнього одягу, особливу увагу потрібно приділяти образу і стилю життя. Якщо ви дівчина-романтик, зверніть увагу на пальто в підлогу. І навпаки, якщо ви підтримуєте активну життєву позицію – то вам безумовно підійде коротка, але тепла куртка.

Діловим жінкам найкраще віддати свою перевагу класичним моделям-тренчам і шубам.

Я рекомендую не забувати про елементи обробки верхнього одягу, які не тільки розставляють акценти, але і прекрасно коригують фігуру.

Ще одним важливим моментом, при виборі верхнього одягу – є якість! Хороша річ прослужить вам довго і позбавити від щосезонних проблем вибору верхнього одягу.