Як вибрати виготовлення деталей холодним штампуванням

7-1-2019
Надаємо повний спектр послуг з автоматичної і ручної холодної штампування. Основна завантаження нашого виробництва забезпечується за рахунок власних замовлень.
Для серійного виробництва виробів з металу необхідна технологія, сировина, устаткування та оснащення. Також хочемо вам порекомендувати штамповка металла украина

Це перший етап роботи, від якого залежить вартість деталі.
Спираючись на багаторічний досвід роботи, ми розробимо найбільш оптимальну технологію виготовлення необхідних деталей за критеріями «потреба – терміни – ціна – якість».
У процесі виробництва виробів із сталі завжди утворюється відхід. На відміну від ливарного виробництва цей відхід не може бути перероблений на місці і підлягає утилізації. Витрати на утилізацію ми включаємо у вартість виробів. Розроблення конструкторської документації замовник оплачує її вартість може бути включена в вартість формотворною оснастки.
Для виготовлення оснастки (штампа) нам достатньо отримати від Вас креслення або зразок деталі. Вартість штампа на Ваш розсуд може бути виділена окремо або включена у вартість деталі. Ресурс штампу вважається за кількістю випущених виробів.
Для виготовлення деталей плоскої форми з отворами простої або складної форми.
Фактично завжди для запуску штампа в роботу необхідно час на його налагодження. Зазвичай це займає по часу 1 – 2 тижні.
В процесі налагодження штампа коригується конструкторська документація. Вартість пусконалагоджувальних робіт становить 15% від вартості штампа.
Як хоча б приблизно зрозуміти вартість штампа.
Чим складніше деталь, більшою в ньому отворів, більше її габарит – тим вище вартість штампа. Термін виготовлення штампу – від 1 місяця, термін налагодження штампа – до 2 тижнів. Штампи – оснастка, піддається великий експлуатаційному навантаженні і вимагає регулярного обслуговування: огляду, заміни частин, заточування. Дрібний і середній ремонт штампів робиться з напрацювання та при необхідності.
Вартість виробництва однієї деталі включає заробітну плату, амортизацію устаткування, накладні витрати, податки. На підставі зміни вартості і норми виробітку визначається ціна виробу. Після виготовлення деталей можлива їх подальша обробка: механічна обробка, галтовка, нанесення захисного цинкового гальванічного або термодифузійного покриття.
Термін виробництва залежить від продуктивності ковальсько – пресового устаткування, числа операцій по виготовленню виробів та норми виробітку в зміну.