Тарифи на ведення і відкриття розрахункового рахунку в Ощадбанку для ІП і ТОВ

379

Кожен індивідуальний підприємець вправі самостійно приймати рішення про відкриття розрахункового рахунку. Законодавством цей момент не регламентований. Такий рахунок дозволить вести розрахунки між контрагентами, партнерами і постачальниками. А також розширить бізнес для більш тісної співпраці з юридичними особами, яким набагато зручніше працювати через розрахункові рахунки. Також ПІДПРИЄМЕЦЬ має право самостійно підібрати для себе банк. І найчастіше цей вибір падає саме на Ощадбанк. У цій статті розповімо, як відкрити розрахунковий рахунок для ІП в Ощадбанку, вартість пакета послуг, які є умови і вимоги з боку банківської організації.

Чому Ощадбанк?

Ощадбанк – найбільша фінансова організація в Росії. Цей комерційний банк з дня у день доводить свою наЕкшн ність і стабільність. Компанія зайняла міцні позиції не тільки в сфері споживчого кредитування, але і також надає можливість відкривати розрахункові рахунки – як для ТОВ, ПАТ, АТ, тобто юридичних осіб, так і для індивідуальних підприємців.

Насамперед варто звернути увагу на безпеку і збереження грошових коштів. Сама по собі ситуація, що Ощадбанк може збанкрутувати, і Центральний Банк відкличе у них ліцензію, виглядає досить абсурдно.

Але в будь-якому випадку Ощадбанк бере участь у державній системі страхування. Це означає, що якщо з якихось причин банківська організація перестане існувати, то держава зобов’язується виплатити грошові кошти, які знаходились у банку на розрахунковому рахунку.

Інший важливий момент – це представництво банку. Ощадбанк має додаткові офіси і систему банкоматів практично в будь-якому місті країни. Що дозволить при необхідності отримувати швидку та оперативну інформацію з розрахунково-касового обслуговування, а також вчиняти будь-які дії зі своїм рахунком.

Компанія – один з лідерів ринку і в інноваційних технологіях. Зазвичай, р/р відкривається в тих індивідуальних підприємців, які дивляться в майбутнє і будують плани з розвитку бізнесу. Відповідно, щоб бути в ногу з часом, необхідно вибирати партнера відповідного.

Ощадбанк, поряд з ще невеликою кількістю банків, є двигуном інноваційних технологій. Компанія володіє відмінними сервісами дистанційного керування і задає темп у цьому напрямку. А також банківська організація не відстає і від різних новинок в плані банківських продуктів, тарифів та іншого.

Ощадбанк пропонує грамотну технічну підтримку менеджерів на всіх етапах ведення рахунку, починаючи з оформлення. Фахівці допоможуть підібрати мінімальний пакет документів для розрахункового рахунку в Ощадбанку. Про це як раз розповімо нижче.

З мінусів слід відзначити наявність великої кількості клієнтів. Банк представлений по всій Росії у всіх регіонах, і, відповідно, телефонна лінія часто подовгу зайнята. А у відділеннях можуть бути великі черги. І на розрахункові рахунки для ІП Ощадбанк тарифи пропонує не найдешевші.

Пакет документів

 

Тут теж можна виділити свій мінус. Немає можливості оформити договір і відкрити розрахунковий рахунок в Ощадбанку в режимі онлайн, як це пропонують зробити інші комерційні банківські організації. Але зате можна залишити заявку і зарезервувати за собою номер.

Але, можливо, це компенсується тим, що в кожному місті є свій додатковий офіс, і, як правило, не один. Отже, для того щоб стати клієнтом і відкрити розрахунковий рахунок в Ощадбанку для ІП, знадобиться наступний пакет документів:

  • паспорт громадянина Російської Федерації;
  • оригінал індивідуального номера платника податків;
  • заповнена анкета. Вона представлена на сайті банку або у відділенні;
  • всілякі ліцензії і патенти, що стосуються вашого бізнесу;
  • оригінал свідоцтва про реєстрацію як індивідуального підприємця;
  • замещающим документом на попередній пункт може бути свідоцтво про внесення запису в державний реєстр індивідуальних підприємців;
  • карта з підписами, а також відбиток печатки. Якщо звертається безпосередньо ІП, то копію зможе зробити співробітник банку. Якщо звертається третя особа, то знадобиться нотаріально завірена копія;
  • також при зверненні третіх осіб будуть потрібні документи, в яких зазначено право третіх осіб розпоряджатися грошовими коштами, перерахованими на рахунок.

Після надання цього досить значного пакета документів буде запропоновано підписати низку договорів і документів безпосередньо з Ощадбанком про відкриття р/с. Потім банківська компанія приймає рішення протягом декількох днів, і ви зможете повноцінно обслуговуватися за РКО.

Тарифікація

Тарифи на відкриття рахунку відрізняються своєю вартістю і кількістю різних операцій, які можна виконати на щомісячній основі. Для того щоб правильно підібрати тариф для розрахункового рахунку для ІП, необхідно грамотно оцінити масштабність свого бізнесу і оборот грошових коштів на рахунку. Розглянемо всі тарифи окремо, оцінимо, скільки коштує відкриття р/р і обслуговуватися в Ощадбанку.

Мінімальний

Вартість тарифу – 1 400 рублів на місяць. За цю ціну можливо зЕкшн снити 5 електронних платежів в місяць. А прийом готівки обмежений – 50 000 рублів.

Базис+

 

Ціна на обслуговування – 2 200 рублів. При цьому є можливість провести 20 електронних платежів. Прийом готівки обмежений – 120 000 рублів.

Актив+

Ведення рахунку – 2 500 рублів. Проведення операцій за електронним платежкам – до 50 штук. Прийом готівки – до 100 000 рублів.

Оптіма+

Обслуговування розрахункового рахунку коштує 3 100 рублів. Електронних платіжок – до 100 штук. При цьому повністю обмежений прийом готівкових грошових коштів.

Зарплатний

Цей пакет говорить сам за себе. Відкрийте РКО з тарифом «Зарплатний», якщо в штаті є працівники, які отримують грошові кошти на дебетові карти. Вартість 3 450 рублів на місяць. Платіжних доручень в електронному вигляді – до 30 штук. Немає прийому готівки, але при цьому видачу готівки можна зЕкшн снити до 200 000 рублів на місяць.

А також це єдиний пакет, де є можливість зарахування грошових коштів на картки, у тому числі і на картки, оформлені в Ощадбанку в якості зарплатного проекту.

Торговий плюс

Ще один тариф, за яким можливо буде зЕкшн снити 10 електронних платіжок. І поповнення готівкою обмежена – 100 000 рублів.

Також по кожному тарифом пропонується свій клієнт-банк, тобто спосіб дистанційного управління рахунком. Сервіс абсолютно безкоштовний. По цій лінійці тарифів можна оформити лише один рахунок і тільки в рублях. А також протягом всього обслуговування по РКО можна отримувати необмежену кількість довідок і виписок в електронному форматі.

Ціна за відкриття

Крім щомісячної оплати згідно тарифікації і того пакету, який вибере клієнт банківської організації, спочатку необхідно буде внести одноразову суму за підключення послуги.

При цьому для тієї категорії ІП, чия річна виручка не перевищує 1,8 млн, ціна складе 700 рублів. Для всіх інших доведеться сплатити 2 400 рублів.

Додаткові опції

В основних базових напрямках подано неповний спектр надаваних послуг. Індивідуальний підприємець може використовувати і додаткові можливості, які пропонує надати Сбербанк, такі як: митні платежі, функції агента валютного, касове обслуговування, торгове фінансування та документарні операції. З повним переліком актуальних розцінок на ті чи інші операції варто познайомитися безпосередньо при оформленні договору у свого менеджера або на сайті банку.

Ведення вашого рахунку

В обов’язки спеціалістів банку входитиме обслуговування вашого р/с. В будь-який момент можна звернутися до свого менеджера і попросити зробити операції по зарахуванню або переказу грошових коштів.

Все це можна зробити в режимі онлайн дистанційним способом через клієнт-банк (спеціалізоване програмне забезпечення). А також можна зажадати надати будь-яку необхідну довідку, що стосується рахунку або договору, та виписку про рух коштів за будь-який період.

Спеціаліст банківської організації по першому зверненню зобов’язаний закрити РКО або перевести всі грошові кошти на інший рахунок в Ощадбанку. Така операція виконується миттєво і без затримок.

Також працівник повинен вносити будь-які корективи, які стосуються реквізитів клієнта. На підставі відповідно документів, що підтверджують наявність змін.

Зареєструвати рахунок заздалегідь

Одне з останніх нововведень, якими користуються банки, – це реєстрація рахунки в режимі онлайн. В Ощадбанку можна «зарезервувати» за собою рахунок. Все це робиться в кілька кліків через сайт компанії.

При цьому рахунок буде вважатися чинним, тобто на нього можна буде переказувати грошові кошти, вони будуть надходити і зараховуватися. Такий рахунок може пропрацювати в автономному режимі 30 днів.

Це термін, за який клієнтові банку необхідно надати пакет документів і оформити належним чином договір. Якщо клієнт банківської організації не вкладеться в цей термін, то всі грошові кошти, які надходили на рахунок, будуть спрямовані назад відправникам на ті реквізити, з яких вони були зараховані. Що, звичайно ж, негативно позначиться на репутації індивідуального підприємця.