5 способів дізнатися залишок по кредиту в Ощадбанку

881

Ощадбанк Росії є найбільшим і наЕкшн ним комерційним банком на даний момент. Він надає широкий спектр послуг і лідирує за всіма видами продуктів, будь то іпотека або споживче та автокредитування. Ощадбанк має величезну кількість клієнтів, постійно розвивається та покращує свої сервіси обслуговування.

Багато хто хоче заощадити відсотки за своїм договором і намагаються закрити кредит раніше, ніж зазначено у графіку платежів. Але якої суми буде достатньо, як дізнатися залишок по кредиту в Ощадбанку?

Особистий кабінет на сайті банку

Способів дізнатися залишок по рахунку, відкритому для погашення кредитного договору, існує кілька. Одним з найбільш зручних способів, як подивитися залишився платіж, є «Сбербанк Онлайн». В Сбербанк онлайн-опція доступна всім клієнтам банку. Зареєструватися і користуватися даною опцією можна не виходячи з дому за допомогою інтернету. Також в особистому кабінеті можна дізнатися свій залишок по кредиту в Ощадбанку.

Це досить проста і зручна процедура. Для того щоб дізнатися про залишок боргу по кредиту необхідно пройти процедуру реєстрації в особистому кабінеті. А якщо ви там зареєстровані – то авторизуватися в системі. Потім інструкція буде наступною:

 • У меню «Кредити» необхідно вибрати що цікавить вас кредитний договір. Їх може бути декілька, якщо ви оформляли не один кредит в Ощадбанку.
 • Клікаєте правою кнопкою миші на ваш кредитний договір і з’являється віконце з інформацією по обраному договором. У рядку «Залишилося платити» вказана сума позичкової заборгованості за кредитом, включаючи проценти за поточний розрахунковий період.
 • Тобто це та заборгованість по кредиту, яку очікує від вас банк на певну дату. Приміром, якщо найближча дата списання 7 грудня, то вам необхідно забезпечити наявність грошових коштів до цієї дати, і договір буде автоматично закритий.

  За допомогою мобільного додатку

  У будь-який момент доступна функція мобільного додатка Ощадбанку. Це ще один онлайн-спосіб, як дізнатися залишок заборгованості і уточнити, скільки залишилося оплатити. Досить просто відкрити програму – і на першому ж екрані, у графі «Кредити» буде вказана залишилася позика, включаючи відсотки. Трохи нижче розміщено щомісячний платіж.

  Якщо виберіть «Ваш кредит»– як через мобільний додаток, так і через особистий кабінет на сайті, то ви виявите, що там багато корисної інформації. Можна не тільки перевірити залишок по кредиту, але і дізнатися, скільки платежів за кредитом наЕкшн шло на рахунок, уточнити стан договору (погашений чи ні), погасити борг, подивитися графік платежів та інше. Це два способи дізнатися залишок кредиту в «Ощадбанку Онлайн» через інтернет.

  Звернутися в офіс обслуговування клієнтів

  Можливо, не всім зручно користуватися інтернетом, і простіше відстояти свою чергу в банку і уточнити частину боргу безпосередньо у фахівця. Тим більше, якщо кредитування зЕкшн снювалося за програмою іпотеки, сума заборгованості може бути вагомою, і цей спосіб здається більш перевіреним і наЕкшн ним. Одночасно з цим можна і погасити договір через касу. Ощадбанк Росії має касу для оплати в багатьох містах.

  Для цього вам знадобиться ваш паспорт. На вході у відділення є термінал для формування черги, слід там вибрати що цікавить вас питання, технічний пристрій надасть вам талончик з номером черги і далі треба тільки чекати, коли вас запросять.

  Банкомат банку

  Відділення Ощадбанку знаходяться практично в будь-якому населеному пункті, але як перевірити залишок кредиту, якщо офісу поблизу немає і отримати інформацію по залишку кредиту в Ощадбанку онлайн можливості теж немає?

  Для цього можна скористатися банкоматом банківської організації. Вони знаходяться в багатьох торгових центрах і магазинах. Банкомати впізнавані своїм біло-зеленим кольором і характерною емблемою банку. Для того щоб скористатися ними, вам знадобиться картка, оформлена безпосередньо в Ощад.

 • Необхідно вставити картку в банкомат і ввести індивідуальний ПІН-код.
 • На екрані з’явиться список доступних функцій, і вам потрібно вибрати «Особистий кабінет».
 • Потім натисніть на меню «Кредити», де зможете побачити свої оформлені договору.
 • В наступному меню виберіть вкладку «Інформація по кредиту».
 • Тут ви зможете подивитися, погашений кредит, дізнатися суму, що залишилася, та отримати іншу корисну інформацію.

  Зателефонувавши в банк

  Можна дізнаватися залишок заборгованості, зателефонувавши за номером банку, або уточнити, закритий договір? Так.

  Це теж досить простий і зручний сервіс. До того ж компанія надає його безкоштовно. Спеціаліст зажадає від вас деякі дані, щоб пройти процедуру ідентифікації. Необхідно буде назвати номер договору, Ф. В. О., також може додатково знадобитися ваш номер телефону або паспортні дані.

  На даний момент це всі доступні способи, які надає Ощадбанк. Як дізнатися свій залишок по кредиту? Ви можете скористатися будь-яким з них, отримати достовірну інформацію й оплатити договір, укласти новий і залишатися клієнтом банку.