Обовязковий мінімальний платіж по кредитній карті Ощадбанку

2233

Кредитку зараз має кожен дорослий житель країни. Особливо потрібна кредитна картка Ощадбанку. Її може отримати гарантовано кожен повнолітній громадянин. Ощадбанк пропонує всім бажаючим отримати багато грошей під вигідні відсотки. Щоб не мати боргів, важливо знати, що таке обов’язковий платіж по кредитній карті Ощадбанку. Також в статті можна дізнатися, як оплачувати його кожен місяць.

Що являє собою щомісячний платіж?

Термін «мінімальний платіж по кредитній карті Ощадбанку» означає суму грошей, яку фізична особа зобов’язана щомісяця перераховувати на кредитку для погашення боргу. Виконувати ці процедури слід не пізніше дати, яка була встановлена банком і прописана в договорі.

Під терміном «дата платежу» означає кінець звітного періоду. Досить часто він складає в межах 25 днів. Звітний і платіжний періоди разом є пільговим періодом кредитування. Цей термін триває в середньому 50-55 днів.

При укладанні кредиту працівник фінансової компанії повідомляє позичальнику про конкретної дати, коли він повинен вносити свої платежі. Якщо громадянин не буде цього робити, то йому можуть нарахувати штраф.

Виходить, що Ощадбанк пропонує всім особисто регулювати суми погашення заборгованості. Позичальнику достатньо лише вносити щомісячний швидкий платіж по кредитній карті. Термін кредитування за такою кредитці є необмеженим. Якщо карта Ощадбанку закінчить свій термін придатності, то можна легко отримати новий пластик, адже рахунок і зобов’язання клієнта залишаються колишніми перед банком.

Який розмір щомісячного платежу?

Деякі громадяни не знають, який встановив мінімальний платіж банк. Тому вони часто шукають варіанти, як дізнатися цю інформацію. Зараз Ощадбанк встановив мінімальний щомісячний платіж у розмірі 5% від суми позики, не менше 150 рублів. Додатково позичальникам потрібно буде погасити відсотки за використання взятих у позику грошей і штрафи, якщо вони є в наявності. Також банк стягує комісію при знятті готівки і онлайн-переказ коштів із однієї картки на іншу. Ще він бере плату за страховку і СМС.

Коли проводиться оплата обов’язкового платежу по кредитній карті, відділення банку списує фінанси в цій послідовності:

 • Штрафи і пеня. Вони часто виникають з-за заборгованості. Щоб не виникало таких нарахувань, необхідно вчасно платити.
 • Комісія. З позичальників стягується комісія за виведення грошей з картки, з банкомату, за переклади і обслуговування.
 • Встановлені відсотки за використання фінансів. Банк вказує свою певну ставку за те, що громадяни користуються взятих у позику грошима.
 • Борг по кредитці.
 • Ця схема виплат вважається каменем спотикання для власників пластику, адже іноді клієнти платять щомісячно платежі, а сума заборгованості не стає менше. Це відбувається з тієї причини, що борг на картці не гаситься всі ці місяці. Щоб залишатися в курсі всіх цих схем, необхідно регулярно брати виписку по рахунку або особисто розрахувати, скільки грошей залишилося повернути.

  Як дізнатися про розмір обов’язкового платежу?

  Щоб дізнатися платіж по кредитній карті Ощадбанку, слід прийти в банк за розрахунком. Також клієнти можуть задати особистий питання працівникам компанії в режимі онлайн. У цьому випадку фізичним особам попередньо слід зайти в особистий кабінет за посиланням https://online.sberbank.ru/. На першій сторінці користувачі мають можливість переглянути список оформлених карт. Якщо клієнти мають кредитку Ощадбанку, то детальна інформація про неї буде надана на сайті. Також там зазначено ліміт, розмір мінімального платежу та дата, коли потрібно погасити свій борг.

  Важливо не забувати про те, що якщо сума не буде погашена в безвідсотковий строк кредитування, то позичальнику відсотки нараховуються за весь період використання грошей.

  Як розраховується платіж по банківській карті?

  Мінімальний платіж по кредитній карті Ощадбанку – сума грошей, яку слід перерахувати на картку до закінчення розрахункового періоду. Якщо регулярно проводити виплати по кредиту, то це є найкращим підтвердженням для банку гарної платоспроможності.

  Щоб самостійно розрахувати відсотки по карті, можна розглянути наступний приклад:

  • ліміт по картці – 100 тисяч рублів;
  • витрачена сума 20 тисяч рублів;
  • відсотки – 36%.

  Для розрахунку розміру боргу потрібно 20 000 х 0,05 = 1 000 рублів. А от відсотки по кредиту можна розрахувати, якщо 20 000 х (0,36 : 12) = 600 рублів. На підставі отриманих даних можна помітити, що внесок, який потрібно платити щомісяця, – 1 600 рублів.

  З наведених розрахунків можна побачити, що погашення боргу цими способами не дуже вигідно. Однак з наступного місяця нараховуватися відсотки на залишок боргу, який вже буде складати 19 000 рублів.

  Поради, як сплачувати щомісячний платіж по кредитці і не переплатити

  Щоб вчасно сплатити платежі за кредитом і не мати штрафів, слід дотримуватися наступних порад:

 • Важливо вчасно погашати борг по кредиту. Для швидкої реалізації такої мети банк дозволив позичальникам самим регулювати суми своїх оплат. Єдина умова в даному кредитування полягає в тому, що клієнтам потрібно щомісяця перераховувати суми за своєю кредиткою.
 • Якщо фізичні особи не зможуть внести платіж у встановлений термін, то банк може таким клієнтам нарахувати штраф.
 • Щоб дізнатися необхідну суму щомісячного платежу, слід особисто звернутися до працівника банку, щоб він надав виписку по рахунку.
 • Важливо знати, що якщо власники картки не можуть повністю погасити борг, то слід платити суми, які більше запропонованого платежу. Це дасть можливість зменшити суму загального позики.

  Як погасити борг по кредитній карті?

  Для погашення боргу кредиткою слід внести суму, яка перевищує щомісячний платіж. Так банк забере собі встановлений відсоток, а всі інші фінанси будуть надалі доступні для знімання.

  Сплатити свій борг можна цими доступними способами:

  • з допомогою каси банку;
  • різними терміналами;
  • перекладом зарплати на карту.

  Деякі з представлених варіантів мають дорогу комісію.

  Оплата з використанням системи «Сбербанк Онлайн»

  Якщо клієнти мають дебетову карту, то вони можуть з її допомогою сплатити швидко борг. Виконати це можна в сервісі «Сбербанк Онлайн» таким способом:

  • авторизуватися на сайті;
  • вибрати розділ «Платежі» і підібрати «Кредит»;
  • виконати переклад, надавши номер договору та суму коштів, яку слід перерахувати на карту.

  Даний метод часто вибирають клієнти з-за того, що процедура проводиться швидко. При цьому вся інформація про користувача наЕкшн но захищена.

  Оплата через «Мобільний банк»

  Клієнтам достатньо надіслати повідомлення на № 900. У самому тексті важливо вказати слово «Кредит», номер картки, суму переказу та останні 4 цифри картки, з якої потрібно списати грошові кошти.

  Виконувати це перерахування грошей можна тільки в тому випадку, якщо клієнти отримали дві карти у відділеннях, які знаходяться в межах однієї області.

  Оплата з допомогою терміналів

  Даний метод погашення заборгованості зручний з тієї причини, що погасити свій борг можна за допомогою дебетової картки і готівкою. Клієнту необхідно опустити фінанси в приймач купюр і набрати на моніторі номер рахунку, на який слід поповнити.

  Термінали є простим методом погашення кредиту. Проте важливо не забувати, що клієнтам за перерахування грошей доведеться оплачувати комісію. Також важливо врахувати факт, що гроші можуть бути зараховані не миттєво, а протягом 3 діб після зЕкшн снення оплати.

  Погашення боргу в відділенні банку

  Зараз погасити свій борг можна через касу будь-якого банківського відділення. Клієнти часто обирають цей спосіб для погашення своєї заборгованості.

  Головна перевага даного методу полягає у швидкому зарахування грошей. Як правило, фінанси надходять на зазначений рахунок протягом 24 годин. Якщо оплата проводиться в чужому банку, переведення триватиме 3 дні. А недоліком даного способу вважається наявність комісії.

  Погашення боргу електронними платежами

  Погасити свій борг клієнти можуть за допомогою WebMoney, «Яндекс.Гроші». Щоб провести дану операцію, потрібно мати електронний гаманець в одній із наданих систем. Гідність цього перерахування полягає у швидкості операції. Однак цей метод має явний недолік – високу комісію.

  Будь-який з представлених методів володіє своїми достоїнствами і недоліками. Одні громадяни обирають швидкий переклад протягом дня, а інших цікавить перерахування без комісії.

  Таким чином, користуватися кредиткою зручно, якщо вчасно повертати фінанси кредитної організації. Однак на ділі цих позичальників дуже мало. Часто громадяни сплачують лише суму, яку вимагає банк в СМС, а повернення боргу розтягується на кілька років.