Огляд кредитної картки Тінькофф Платинум

523

Тінькофф Банк – це компанія з дистанційною системою обслуговування. Така організація не має власних відділень або банкоматів. Всі питання по кредитах, в тому числі і оформлення договорів, зЕкшн снюються за допомогою інтернету. Одне з головних напрямків банківської організації – це пластикові карти. За настільки тривале існування банк реалізував більше 4 мільйонів кредиток. Такий успіх зумовлений тим, що банк Тінькофф проводить великі рекламні компанії, напевно, вже немає людини, який не чув про це банку. У зв’язку з цим кредитна карта Тінькофф користується великою популярністю. У чому переваги цих кредиток, розглянемо в цій статті.

Тінькофф Платинум

Основний кредиткою є платинова картка. І якщо в інших банківських компаніях такий вигляд карти має певний статус і розроблений для VIP-клієнтів, то в Тінькофф назва карти «Тінькофф Платинум», скоріше маркетинговий хід. Так як пластик розроблений для загального користування і є основним напрямком. Розглянемо в Тінькофф умови користування даним продуктом.

Кредитний ліміт

Кредитну карту «Тинькоф Платинум» не можна віднести до VIP-сегменту хоча б за наявності кредитного ліміту, він складає всього 300 000 рублів. Це пов’язано з тим, що банківська компанія несе додаткові ризики, так як пропонує свій продукт практично всім підряд. Тому було прийнято рішення обмежити кредитний ліміт, щоб не понести великі фінансові втрати.

Але банківська компанія звертає увагу своїх клієнтів, що при використанні картки та погашення всіх заборгованостей в строк без прострочень кредитний ліміт може бути збільшений в індивідуальному порядку. Розглянемо інші умови «Тінькофф Платинум» за тарифом.

Пільговий період

Кредитна карта Тінькофф умови щодо пільгового періоду погашення має досить стандартні. По карті час, відведений на погашення кредиту, без відсотків становить 55 днів. При цьому безвідсотковий період не поширюється на зняття готівкових грошових коштів. І крім того, що за готівкові доведеться платити щорічну процентну ставку, стягується ще й одноразова комісія в розмірі 2,9% плюс 290 рублів.

Дивіться також: кредитна карта Тінькофф 120 днів без відсотків

Не можна сказати, що дані умови чимось гірше, ніж середні показники тарифного плану кредиток на ринку. Але одноразова комісія все ж досить висока. Обумовлено це відсутність власних кас та банкоматів, а за міжбанківські операції доводиться платити.

Безготівкові ж витрати можна сплатити без річної процентної ставки протягом 25 днів місяця, наступного за місяцем, у якому зЕкшн снювалися транзакції по пластику.

Як зЕкшн снюється оформлення?

Не можна не відзначити і одна характерна умова кредитної картки Тінькофф. Це зручність в оформленні договору. Для того щоб отримати пластикову картку, не доведеться звертатися у відділення банку, сидіти в довгих чергах і готувати стос документів.

Достатньо буде заповнити анкету безпосередньо на сайті компанії, вказавши свої контактні дані та інформацію про себе. Протягом декількох днів з вами зв’яжуться з результатами заявки. Варто відзначити, що ця організація не сильно вибіркова клієнтів, і шанс отримати схвалення досить високий. Це пов’язано з тим, що Тінькофф знаходиться в стадії завоювання своєї ніші на ринку.

Як отримати кредитку?

Також ще одна перевага Тінькофф кредитної картки – це способи доставки продукту до клієнта. Іменний пластик можуть доставити кур’єром або через відділення пошти. При цьому таким же способом буде доставлений і договір кредитування.

Слід уважно ознайомитися з умовами та тарифом кредитної картки Тінькофф. Так як до моменту активації пластику ви, по суті, не будете клієнтом банку. Тому є час у вільній обстановці уважно вивчити договір і прийняти остаточне рішення про доцільність користування кредитною карткою.

Якщо ваше рішення буде позитивним, то необхідно зателефонувати на лінію обслуговування клієнтів і підтвердити намір активувати кредитку. Потрібно підготуватися до того, що вам буде поставлено декілька питань для проведення процедури ідентифікації.

Способи погашення заборгованості

Оскільки оплачувати кредитку безпосередньо через Тінькофф немає можливості, то доведеться погашати заборгованість через сторонні організації. У цьому випадку компанія, через яку ви будете оплачувати, може стягувати комісію за міжбанківський переказ.

За внесення готівки з боку Тинькоффа додаткових комісій не буде. Також ця організація опрацьовує партнерські відносини зі своїми колегами по цеху для того, щоб у клієнтів Тинькоффа була можливість погашати кредити без додаткових зборів. Інформацію про таких партнерів банк зазначає в рахунку-виписки на щомісячній основі.

Сума обов’язкового платежу

Користуючись кредиткою, зЕкшн снюючи покупки або знімаючи готівку, клієнт повинен буде оплачувати мінімальний щомісячний платіж згідно з тарифним планом кредитної картки Тінькофф.

Мінімальна сума платежу буде складатися з 8% від загальної суми заборгованості плюс відсотки, штрафи і додаткові комісії за їх наявності. Це дещо вище, ніж стандартна загальноприйнята працююча схема формування щомісячного платежу в інших банках. Зазвичай сума складає 5-6% від суми боргу.

За допущену прострочення клієнт повинен буде сплатити штраф у розмірі 590 рублів. Причому штрафи працюють на збільшення. За другу прострочення штрафні санкції складуть ті ж 590 рублів, але вже плюс 1% від суми боргу. Крім цього, необхідно буде доплачувати 0,2% від суми заборгованості на щоденній основі, поки борг не буде повністю погашений.

Процентна ставка

Процентна ставка різна і залежить від способу витрат по кредитці. За безготівкові розрахунки встановлено тариф у розмірі 28,9%, а за готівку доведеться платити 36,9% річних. Показники досить високі. Зате вартість обслуговування кредитної картки Тінькофф обійдеться всього в 590 рублів, що трохи нижче середньоринкової ціни за річне обслуговування (близько 900 рублів).

Якщо ви користуєтеся пластиком вже кілька років, і термін її дії закінчився, то компанія організовує безкоштовний перевипуск картки.

Додаткові послуги

Додаткові умови по кредитці є необов’язковими. Такими умовами є послуги СМС-інформування або страхування. Вартість есемесок складе 59 рублів, а тариф по страховці – 0,89% від наданого кредитного ліміту.

У пакет послуг по СМС-інформування входять щомісячна рахунок-виписка, інформація про зарахування грошових коштів і доступного залишку. А страховими подіями за умовами тарифу страхування від втрати роботи є ліквідація підприємства, планове скорочення або події, на які ніяк не міг вплинути застрахований, тобто звільнення з роботи за власним бажанням ніяк не вплине на виплати з боку страхової компанії.

Оскільки Тінькофф – це компанія дистанційного обслуговування, то у даній організації розроблений досить зручний особистий кабінет, в якому можна зареєструватися самостійно, а також послуги мобільного додатку.

Там можна буде отримувати детальну інформацію про рух грошових коштів, суми мінімального платежу, загальної заборгованості, доступного залишку, а також замовляти необхідні офіційні довідки від банку.