Що таке аутсорсингові послуги!!!!

10-18-2019

Професійні ІТ – послуги для бізнесу подбор керівників вищої ланки. Мобільна платформа для навчання, мотивації та бізнес комунікації. Зверніться до нас за індивідуальним рішенням з управління персоналом. в этой статье ми розповімо чому — це некоректна назва послуги. Часто зустрічається формулювання «аутсорсинг персоналу». Використовуючи її, мають на увазі ситуацію, коли підбір співробітників і робота з ними передані іншій компанії, так званому зовнішньому провайдеру, або аутсорсеру. Однак саме словосполучення «аутсорсинг персоналу» зовсім не коректно. Під аутсорсингом розуміється передача в руки сторонньої компанії – провайдера певних бізнес – процесів або функцій, а не людей: співробітників можна «віддати на аутсорсинг». І в цьому випадку працівник захищений, з ним укладається трудовий договір, він має право на відпустку, лікарняний і всі інші права, передбачені для працівників у російському законодавстві. Правда, багато несумлінні провайдери та їх несумлінні клієнти намагаються економити за рахунок ущемлення трудових прав працівників.

Всі ці послуги об’єднує одне: провайдер бере на себе керування функцією або направленням і несе відповідальність за кінцевий результат. Така послуга, природно, дорожче, ніж просто надання праці працівників. Тому що провайдер зобов’язаний не тільки найняти працівників, але і найняти їх керівників, вибудувати і контролювати всі бізнес – процеси, забезпечувати умови праці і так далі. Якщо ви бачите такі послуги на сайті у провайдера, то цей провайдер, швидше за все, використовує нелегальні «сірі» схеми і порушує права своїх тимчасових співробітників. Надання праці працівників можливе лише акредитованими агентствами .

Аутсорсинг у сфері управління персоналом – це законно, тільки якщо провайдер бере на себе повну відповідальність за напрямок або функцію, а не просто надає тимчасових співробітників. Скористайтеся нашим досвідом, щоб оптимізувати витрати на персонал та отримати гарантований результат. Ми є світовим лідером в області рішень з аутсорсингу та управління персоналом, пропонуючи рішення з підбору, адаптації та утримання кращих співробітників.