Тревел ВТБ 24 – огляд програми для мандрівників

553

Кешбэк – це дієвий спосіб привернути увагу клієнтів на банківське обслуговування. Багато компаній в залежності від потреб на ринку розробляють продукти з різним типом винагород. Бонуси у вигляді миль розраховані на тих, хто віддає перевагу проводити відпустку за кордоном, а також для клієнтів, чий робочий процес вимагає частих поїздок за кордон. У цій статті розглянемо послугу «Тревел» ВТБ 24, які бонуси пропонує фінансова організація за використання своїх карт і наскільки це буде вигідно любителям подорожувати.

Мультикарта

Кешбэк у вигляді миль може нараховуватися по універсального продукту – «Мультикарта». Така картка може бути представлена в трьох видах:

 • кредитна;
 • дебетова;
 • зарплатна.

Клієнт може самостійно вибрати той тип винагороди, який для нього буде актуальний. В можливих варіантах представлені послуги:

 • авто або ресторани з поверненням за безготівковий розрахунок до 10%;
 • кешбэк на будь-які покупки до 2%;
 • колекція або подорожі до 4%.

Тому власник картки в особистому кабінеті або при оформленні договору може самостійно підключити програму Travel і отримувати нарахування миль за витрати за безготівковим розрахунком. Розглянемо умови по картках окремо.

Кредитна

Кредитний продукт можливий з безкоштовним обслуговуванням. Для цього необхідно виконувати одну з наступних умов:

 • на рахунку за кредиткою знаходиться більш 15 000 рублів;
 • на місяць було покупок за безготівковим розрахунком більше ніж на 15 000 руб.;
 • зарахування грошей від організації, що має статус юридичної особи, перевищила 15 000 рублів за місяць;
 • зарахування пенсії на картковий рахунок.

При невиконанні хоча б одного з цих пунктів в місяць доведеться платити 249 рублів. Тарифікація картки наведена в таблиці.

Обслуговування 0-249 рублів
Пільговий період До 50 днів на безготівкові покупки
Процентна ставка 26%
Кредитний ліміт До 1 000 000 рублів

Дебетова і зарплатна

Безкоштовне обслуговування і кешбэк надається на ідентичних умовах. Основний тариф по дебетовій картці включає в себе:

Обслуговування 0-249 рублів

 

 

Відсоток на залишок До 7%

 

 

Комісія за зняття Безкоштовно

 

Знімати кошти без комісії можна в банкоматах будь-якій банківській організації. В технічних пристроях ВТБ немає яких-небудь обмежень. У разі якщо знімати гроші через сторонні організації, то комісійні збори нараховуються, але якщо в місяць зЕкшн снювати покупки по картці більше ніж на 5 000 рублів, то ВТБ поверне витрати за зняття готівки у вигляді кешбэка.

Відсотки на залишок нараховуються теж, виходячи з витрат за безготівковими операціями. Ставка за відсотками залежить від того, яка сума була витрачена за підсумками місяця, розподіляється так:

 • 0-5 000 руб. – 0%;
 • 5 000-15 000 рублів. – 1%;
 • 15 000-75 000 руб. – 2%;
 • 75 000 і більше – 7%.

Ставка застосовується тільки на суму, яка не перевищує 100 000 рублів. І акція діє до 31.12.2017. Надалі замість 7% банк зможе виплачувати тільки 5% за договорами про дебетових картах. Зарплатна картка є дебетовою, і умови в них однакові.

Послуга Travel

Вибираючи вид кешбэка «подорожі», клієнт стає учасником програми від ВТБ Банку «Тревел». У перший місяць за будь-які покупки власник карткового продукту отримує винагороду до 4%. Надалі сума бонусів залежатиме від розміру грошових витрат по карті:

 • 5 000-15 000 грн. – 1%;
 • 15 000-75 000 руб. – 2%;
 • 75 000 і більше – 4%.

Курс обміну по системі ВТБ-24 «Тревел» призначається, виходячи з розрахунків, що 1 миля дорівнює 1 рублю. При цьому 1% кешбэка = 1 милі.

Приміром, за місяць клієнт зЕкшн снює покупки по картці, використовуючи безготівковий розрахунок, на суму 20 000 рублів. Таким чином, у вигляді винагороди отримує 2%, що становить 400 миль в місяць. За рік у власника картки утворюється 4 800 миль, які він зможе реалізувати, скориставшись пропозиціями банку.

На що можна витратити

Бонуси по карті ВТБ з послугою «Тревел» можна реалізувати через сайт travel.vtb24.ru. За рахунок миль на спеціалізованому сайті vtb або через особистий кабінет в режимі онлайн можна:

 • купувати авіаквитки більш ніж в 800 авіакомпаній;
 • бронювати готелі по всьому світу, які співпрацюють з ВТБ, їх більше 900 000;
 • орендувати автомобілі;
 • купувати ж/д квитки.

Щоб скористатися бонусами по карті світу ВТБ-24, необхідно на зазначеному сайті вибрати цікаву послугу, наприклад квиток. Заповнити місце відправлення і прибуття вказати дати подорожі. Агрегатор перенесе користувача на сайт, де будуть запропоновані варіанти рейсів і зазначена вартість перельоту в милях, де можна зЕкшн снити оплату з бонусного рахунку.

Реєстрація у особистому кабінеті

У цій частині розглянемо, як зареєструватися в особистому кабінеті. Це необхідно для того, щоб контролювати зарахування бонусних балів на рахунок при зЕкшн сненні покупок. Для реєстрації в системі знадобиться номер бонусного рахунку. Його можна отримати, зателефонувавши оператору гарячої лінії або СМС-повідомлення при зЕкшн сненні покупки і нарахування миль.

У повідомленні ВТБ вкаже, що нарахував кешбэк на бонусний рахунок. Реєстрація проводиться на сайті travel.vtb24.ru. З правого боку є форма для створення особистого кабінету. Там необхідно двічі вказати електронну пошту і вибрати функцію «Зареєструватися». На вказану адресу наЕкшн де лист з посиланням для авторизації.

Після виконання цих Екшн можна сформувати пароль. Для входу до кабінету необхідно буде вказувати створений пароль і номер свого особового рахунку.