Виділений сервер в Швейцарії!!!!

11-17-2019

Ціни для локації Ірану відрізняються від інших локацій. З нами можна почати працювати лише зробивши 3 простих кроки. Для цього достатньо натиснути на кнопку Панель клієнта у верхньому правому кутку. Потім перейти в меню Аккаунт – Реєстрація. Після реєстрації, виберіть цікаву для Вас послугу і тарифний план. Після здійснення оплати Вам прийде лист про нову послугу. І Ви відразу можете почати нею користуватися. Мінімальний термін оренди VPS в Ірані — 3 місяці. Бекапи робляться вручну в панелі управління. Є можливість використовувати модифіковані ядра операційних систем в залежності від Ваших вимог. Емуляція мережевої карти означає повну підтримку всіх мережевих протоколів і повноцінну підтримку мережевих екранів firewall. Також хочемо вам порекомендувати Выделенный сервер в Швейцарии

Підтримка безлічі гостьових операційних систем: можлива установка будь-яких дистрибутивів Linux, BSD, Solaris і т. Наша технічна підтримка готова Вам допомогти 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Виділені сервера ( VPS ) на Linux KVM Виртуальные сервера ( VPS, VDS ) — технологія, під час використання якої, один фізичний сервер ділиться на кілька незалежних віртуальних серверів. Такий поділ має ряд переваг, при поділі кожен сервер має свої ресурси, root доступ, а так само окремий доступ до серверу і можливість конфігурування і встановити програмне забезпечення, яке в повній мірі задовольнити всі побажання та потреби.

Для даних тарифних планів використовується апаратна віртуалізація Linux KVM, яка дозволяє встановити практично будь-яку систему для VPS ( в тому числі, FreeBSD і Windows ), дозволяє завантажувати будь-які модулі і дає велику ступінь свободи, ніж віртуальні сервера на OpenVZ. На нашому сайті Ви завжди можете замовити віртуальні виділені сервера (VPS ) на LINUX KVM з максимальною вигодою для себе. Вас неодмінно здивує проста і швидка процедура замовлення. У нас Ви завжди можете розраховувати на якісне обслуговування та доступні ціни. Оплатити замовлену послугу можна будь-яким зручним для Вас способом: Webmoney, Яндекс. Замовити послугу на оренду віртуальних виділених серверів (VPS) на LINUX KVM можуть клієнти з України та Росії.